Trwa ładowanie...
d3ei2z0

Już wiadomo, kim był 16-latek, znaleziony w Tatrach

Policja zna już tożsamość chłopaka znalezionego w okolicach szklaku na Halę Gąsienicową. To 16-latek z miejscowości Ząb. Jego tożsamość udało się ustalić dzięki telefonowi komórkowemu, który miał przy sobie - podaje TVP Info.

Share
d3ei2z0

Chłopak nie miał dokumentów, ale miał przy sobie telefon komórkowy. Policjanci dzwonili pod numery zapisane w pamięci aparatu.

Po kilku próbach odebrała jego siostra i potwierdziła, że chłopak nie wrócił na noc do domu. Wiadomo także, że jego rodzice nie zgłosili wcześniej zaginięcia syna.

Policja przesłucha najbliższych zmarłego, by odtworzyć ostatnie godziny jego życia. Nadal jednak nie wiadomo, co było przyczyną śmierci i jak znalazł się obok szklaku na Halę Gąsienicową. Nie jest wykluczone, że może chodzić o morderstwo.

Zdaniem "Tygodnika Podhalańskiego" na głowie zmarłego widać obrażenia. Zwłoki znaleziono w lesie ponad 100 metrów od głównej drogi prowadzącej na Łysą Polanę, przy turystycznym szlaku.

Ciało leżało przy składzie drewna, niedaleko przysiółka Brzeziny. Odnaleźli je pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego i od razu zaalarmowali pogotowie. Lekarz po przyjeździe potwierdził, że chłopak nie żyje.

d3ei2z0

Podziel się opinią

Share
d3ei2z0
d3ei2z0
Więcej tematów