Trwa ładowanie...

Już jutro zjedziemy nową estakadą z trasy AK

Od jutra kierowcy jadący trasą AK, do centrum od strony Bemowa, będą mogli skorzystać z nowej estakady

Już jutro zjedziemy nową estakadą z trasy AK
d2z1hpf
d2z1hpf

Dziś w nocy zostanie oddana do użytku kolejna estakada trasy AK. Kierowcy będą mogli zjechać z niej od strony Bemowa, na Wisłostradę w kierunku centrum. Budowa trwała niespełna rok, prace rozpoczęły się w styczniu br. Drogowcy tłumaczą, że czas zakończenia tego etapu, znacznie wydłużają procedury związane z odbiorami technicznymi. To już druga łącznica węzła Wisłostrada uruchomiona w tym roku.

Po zatwierdzeniu przez inżyniera miasta, przygotowanej organizacji ruchu, rozpocznie się wieloetapowe przeniesienie ruchu na wyremontowaną część drogi. Może to być skomplikowane logistycznie i w związku z tym odczuwalne dla kierowców jadących tą trasą. Utrudnienia jednak, nie potrwają długo i zakończą się już w listopadzie jak informuje Agnieszka Stefańska, z GDDKiA.*__*

W ramach inwestycji powstanie czternaście nowych, nieistniejących przed rozpoczęciem prac obiektów – m.in. półtunelowe ekrany akustyczne, nowy wjazd na Trasę AK z ul. Marymonckiej w kierunku Poznania.

d2z1hpf

Remont trasy AK i mostu Grota – Roweckiego to aktualnie jedna z większych inwestycji w Warszawie. Docelowo zostanie wyremontowanych 4,6 km trasy i mostu. Przy budowie pracuje cały sztab ludzi. Szacuje się, że jest to średnio 900 osób, w tym 520 pracowników fizycznych, 260 operatorów maszyn i 120 pracowników umysłowych. Remont trasy AK i mostu Grota pochłonie w sumie 796 milionów złotych.

d2z1hpf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z1hpf
Więcej tematów