Trwa ładowanie...
d2mw818

"Jestem żoną posła!" Wielka draka w samolocie

Zaczęło się od zbyt mocno odchylonego fotela. Z pyskówki starcie pań szybko przeistoczyło się w rękoczyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jestem żoną posła!" Wielka draka w samolocie
(Youtube.com)
d2mw818

Jacy posłowie, takie ich żony - kpi autor filmu na Youtube. Jeden z pasażerów samolotu linii Aerofłot z Moskwy do Bejrutu nagrał w ostatni piątek agresywne zachowanie lecącej obok niego kobiety. Podróżna starła się z młodszą kobietą siedzącą na fotelu przed nią. Starsza głośno krzyczała do personelu pokładowego, że jest żoną deputowanego do Dumy.

Szamotanina zaczęła się po tym, jak pasażerka siedząca z przodu odchyliła do tyłu swój fotel. Ponoć zrobiła to tak gwałtownie, że rozlała siedzącej z tyłu napój. Ta czując potrzebę zemsty chwyciła za stojący obok kubeczek i wylała jego zawartość na głowę pani z przodu - donosi serwis "vesti.ru".

d2mw818

Nagranie zaczyna się w momencie, gdy obie kobiety krzyczą na siebie i wycierają rozlany sok. Starsza z pasażerek poczuła, że musi wspomnieć o fakcie jaki, w jej oczach, miałby pomóc. - Jestem żoną deputowanego - powtórzyła kilkukrotnie. Potem zaczęła grozić.

Zamknij się głupia, oko ci podbije. Przylecę do Libanu, to każę cię aresztować. Jestem żoną deputowanego - powtórzyła.

Orientując się, że jest nagrywana, szybko ucichła. Skupiła uwagę na wycieraniu przedmiotów w okolicy z pozostałości rozlanego napoju. Scysję wygaszono i samolot dotarł bez przeszkód do celu.

*Zobacz także: Najdziwniejsze zachowania pasażerów samolotów *

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d2mw818

Podziel się opinią

Share

d2mw818

d2mw818
Więcej tematów