Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
08-05-2018 15:33

Jedna cena, jedna umowa, jedna płatność za wszystkie usługi. To wszystko w ramach Orange Love

Szukasz pakietu, który oferuje ultraszybki internet domowy, korzystny abonament komórkowy oraz wiele kanałów telewizyjnych? To wszystko znajdziesz w ofercie Orange Love, która umożliwia korzystanie z wielu usług przy opłaceniu jednej faktury miesięcznie. O tym, co znajduje się w ofercie oraz jakie są jej koszty, można przeczytać poniżej.

Share
Jedna cena, jedna umowa, jedna płatność za wszystkie usługi. To wszystko w ramach Orange LoveŹródło: Pixabay.com
d39ueqf

Oferta Orange Love sprytnie łączy usługi domowe i mobilne, co gwarantuje wygodę, a przede wszystkim oszczędność. W ceny pakietów wliczono także opłaty za dekoder oraz modem, a więc nie należy obawiać się dodatkowych kosztów. Zacznijmy od przedstawienia oferty internetu domowego Orange Love. Jest to łącze światłowodowe, które wyróżnia się niezawodnością działania, bez względu na warunki pogodowe, a także liczby użytkowników, którzy jednocześnie korzystają z internetu.

Warto również dodać, że sygnał przekazywany jest za pomocą kabli światłowodowych, dzięki czemu dociera on do mieszkania odbiorcy z prędkością światła. Dzięki temu, buforowanie filmów w serwisach VOD odbywa się bardzo szybko, a granie w gry online nie jest zakłócone przez lagi. W ofercie Orange Love internet światłowodowy dostępny jest w dwóch wariantach: 100 Mb/s oraz 300 Mb/s. W zależności od własnych potrzeb można wybrać pakiety łączące różne usługi (abonament telewizyjny i komórkowy).

Trzy różne oferty

Pierwsza, najtańsza oferta obejmujeinternet domowy o prędkości 100 Mb/s, a także korzystny zestaw usług komórkowych. Są to rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w Polsce oraz w roamingu w UE, a także 5 GB internetu mobilnego w ramach abonamentu. To wszystko za jedyne 79,99 zł. miesięcznie w umowie na 24 miesiące. W cenę wliczono także opłatę za modem Funbox 3.0. Kolejna oferta została wzbogacona dodatkowo o abonament telefonu domowego, w ramach którego można bez limitu wykonywać połączenia do numerów stacjonarnych w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Można także bez limitu dzwonić na numery stacjonarne i komórkowe w USA i Kanadzie.

d39ueqf

Ponadto, oferta proponuje pakiet 103 kanałów telewizyjnych (47 w jakości HD). Oprócz modemu w cenę wliczony jest także dekoder. Cena łączna powyższych usług to 99,99 zł miesięcznie przez dwa lata trwania umowy. Trzeci, najbardziej obszerny pakiet usług przygotowany przez Orange oferuje internet światłowodowy o prędkości aż 300 Mb/s, abonamenty na telefon stacjonarny i komórkowy takie same jak w powyższej ofercie, oraz większą liczbę kanałów – aż 109, z czego aż 53 w jakości HD). Cena pakietu przez pierwsze trzy miesiące to 109,99 zł.

Stwórz pakiet indywidualnie dostosowany do twoich potrzeb

Firma Orange oferuje możliwość stworzenia własnego pakietu, który najlepiej sprosta potrzebom poszczególnych klientów. Spośród przedstawionych wariantów należy wybrać odpowiadającą nam liczbę kanałów telewizyjnych, prędkość internetu domowego, dodatkowe pakiety, wysokość opłaty abonamentowej za telefon komórkowy, a także konkretny model smartfona, który chcemy nabyć w ramach opłaty abonamentowej. Po zaznaczeniu wszystkich wymaganych informacji i zostawieniu swojego numeru telefonu, w ciągu 28 sekund konsultant kontaktuje się z klientem w celu zakończenia transakcji.

Dlaczego warto korzystać z Orange Love

Klienci coraz chętniej wybierają oferty dostępne w Orange Love, głównie ze względu na:
• taryfy idealnie dostosowane do różnych potrzeb klientów,
• korzystne ceny,
• ultraszybki i nowoczesny internet światłowodowy,
• możliwość korzystania z wielu usług jednocześnie (idealny pomysł dla rodzin),
• darmową instalację,
• modemy i dekodery wliczone w cenę,
• jedną umowę umożliwiającą korzystanie ze wszystkich usług, które są przewidziane w wybranym pakiecie,
• jedną fakturę miesięcznie za wszystkie usługi,
• szybki i łatwy kontakt z konsultantem, który chętnie doradzi i odpowie na wszelkie pytania.
Firma Orange, dzięki bogactwu usług, stara się sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie wygodę, łatwość korzystania i niskie ceny pakietów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na: https://www.orange.pl/love i znajdź coś dla siebie.

d39ueqf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39ueqf
d39ueqf
Więcej tematów