Trwa ładowanie...
ycipk-2mr3dy

Jarosław S. "Masa" zatrzymany. Świadek koronny w rękach policji

Jarosław S. ps. "Masa", został zatrzymany w środę przez funkcjonariuszy łódzkiego Biura Spraw Wewnętrznych Policji – podaje portal tvp.info. Śledztwo dotyczy wyłudzeń kredytów bankowych, łapownictwa i powoływania się na wpływy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Masa" w rękach policji
"Masa" w rękach policji (newspix.pl)
ycipk-2mr3dy

Śledztwo w tej sprawie było prowadzone przez Lubelski Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

Jak wynika z informacji RMF FM, wśród zamieszanych, oprócz Jarosława S., jest również syn "Masy", policjant i urzędnik z urzędu celno-skarbowego. Zatrzymanych zostało w sumie 6 osób.

Z kolei jak podaje tvp.info, Jarosław S. oraz pozostałe zatrzymane osoby mają usłyszeć zarzuty. Chodzi m.in. o wyłudzenie kredytów i pożyczek. Kwota opiewa na ponad 668 tys. zł w ośmiu bankach na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.

ycipk-2mr3dy

Śledczy ustalili również, że "Masa" i jego współpracownicy mieli wręczać i przyjmować łapówki. W ten sposób wpływali m.in na urzędników "w celu zapewnienia ich pomocy i przychylności w zakresie podejmowanych z urzędu lub z ich inicjatywy czynności służbowych oraz powoływaniu się na wpływy w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi i pośrednictwie w załatwieniu sprawy naboru do służby w Policji, a także składania fałszywych zeznań".

Jak podkreśla portal, powyższe zarzuty nie mają związku ze sprawą, w której Jarosław S. otrzymał status świadka koronnego.

Zobacz także: Andrzej Halicki wyszedł ze studia TVP w trakcie programu. Wiemy, dlaczego

ycipk-2mr3dy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: tvp.info/RMF FM

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2mr3dy

ycipk-2mr3dy
ycipk-2mr3dy