Trwa ładowanie...

Ile kosztowały wielkanocne życzenia premier Szydło? Sporo

Poznaliśmy, jaki był koszt wielkanocnych życzeń od premier Szydło. "Nagranie sygnału video, montaż materiału oraz wypożyczenie promptera z obsługą - nagranie życzeń wielkanocnych PRM B. Szydło" za 18 450 złotych. Z kieszeni podatników.

Ile kosztowały wielkanocne życzenia premier Szydło? SporoŹródło: PAP, fot: Grzegorz Jakubowski
ds641iw
ds641iw

"Nagranie, montaż, wypożyczenie..."

Na profilu "Dane publiczne" na Twitterze, opublikowano informację, jaką kwotę zapłaciła kancelaria premiera za nagranie, kilka tygodni temu, życzeń świątecznych od premier Beaty Szydło. Według tych informacji, usługa ta kosztowała 18 450 złotych.

"Niech Święta Wielkiej Nocy będą czasem budowania zgody"

Życzenia premier dla Polaków zostały opublikowane na Twitterze Kancelarii Prezesa Rady Ministrów 15 kwietnia. - Wielkanoc, czas zmartwychwstania Chrystusa to moment odrodzenia wiary, nadziei i miłości, zwycięstwa dobra nad złem. Wierzę, że te święta będą dla polskich rodzin dobrym, szczęśliwym czasem - życzyła wtedy na nagraniu szefowa rządu.

"Plompter był najdroższy" czyli internauci komentują

W Internecie pojawiło się już sporo komentarzy na ten temat. Internauci zastanawiają się między innymi, co to jest "plomter", "kto za to płaci" i ile kosztowały nas, Polaków, życzenia od poprzedniej ekipy rządzącej.

Źródło: WP, Twitter

ds641iw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds641iw
Więcej tematów