Trwa ładowanie...
darcja4

Horoskop dzienny na sobotę 3 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na sobotę 3 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości i czy dziś dopisze ci szczęście.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na sobotę 3 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na sobotę 3 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości (iStock.com)
darcja4

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Horoskop dzienny uprzedza, że wodnik ma tajemniczego adoratora. To osoba bardzo skryta, która niełatwo mówi o swoich uczuciach. Strach przed ewentualnym odrzuceniem bardzo blokuje ją w działaniach, dlatego nie wysyła ci jawnych sygnałów. Zamiast narzekać na samotność, zacznij działać. Niedługo nadarzy się okazja do spotkań towarzyskich w większym gronie. Jeżeli nie będziesz zostawiał ważnych spraw na ostatnią chwilę, zdołasz pozwolić sobie na bardziej aktywny tryb życia. Przedstaw sobie znajomych, a stworzysz bardzo zgraną paczkę.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Sukces nie pojawi się na życzenie i czasem naprawdę trzeba pomóc losowi, by zaczęło dopisywać nam szczęście. Podobnie będzie w tej sytuacji, dlatego horoskop zaleca cierpliwość. Wiedz, że działania, które podejmujesz, są słuszne i prędzej czy później zobaczysz efekty. Czasu oczekiwania nie traktuj jednak jako finalnego okresu, który musisz przetrwać, ale bądź otwarty na wszelkie możliwości rozwoju. Nie powinieneś również porównywać się do znajomych. Charakteryzuje cię bardziej kreatywny sposób myślenia, jednak twoje kompetencje wcale nie są małe. Spokojnie poczekaj na rozwój sytuacji, a wszystko potoczy się po twojej myśli.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Twój horoskop głosi, że dzień zacznie się bardzo nerwowo. Nieprzewidziana sytuacja losowa zmusi cię do zmiany planów i stosowania nowych metod radzenia sobie z problemami. Mimo stresu spróbuj trzymać nerwy na wodzy, gdyż napięta atmosfera nie sprzyja precyzji. Zachowaj zimną krew i staraj się nie wdawać w dyskusje z porywczymi, skłonnymi do paniki osobami. Nietypowe okoliczności możesz potraktować jako nowe doświadczenie. Wkrótce twoja kariera zawodowa nabierze tempa, a ty staniesz w obliczu poważnego dylematu. Świadomość własnej wiedzy i kompetencji pomoże ci dokonać słusznego wyboru.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Zgodnie z horoskopem, byki żyją ostatnio w nieustannym biegu. Jesteś przemęczony zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym, przez co coraz ciężej jest ci się skoncentrować na powierzonych zadaniach. Na szczęście właśnie nadchodzi wolniejszy okres i nadarzy się ciekawa okazja do odbycia pewnej podróży. Odpoczynek na łonie natur będzie miał na ciebie korzystny wpływ. Pamiętaj, że praca zmęczonego organizmu jest mnie efektowna, a po relaksie przyniesie należyte rezultaty. Jako towarzysza podróży nie wybieraj pracoholika. Szybciej wypoczniesz w u boku osoby, która potraci cieszyć się chwilą.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Ostatnio bliźnięta czujesz się niedoceniane przez osobę, na której opinii szczególnie im zależy. Tym razem powinieneś zaakceptować fakt, że nie możesz zmusić kogoś do zainteresowania swoją osobą. Horoskop podpowiada, żebyś pod żadnym pozorem nie był natarczywy, gdyż taką postawą uzyskasz jedynie odwrotny efekt do zamierzonego. Dobierając znajomych, nie zwracaj uwagi jedynie na jednostki, które ci imponują. W twoich otoczeniu znajduje się wielu wartościowych ludzi, którzy cenią sobie twoje towarzystwo. Nie zabiegaj o kogoś, kto nie jest tego wart i na kim w przyszłości nie będziesz mógł polegać.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Nadchodzi dzień pełen wyzwań. Już wkrótce odkryjesz w sobie głęboko skrywane zdolności przywódcze i umiejętności organizacyjne, dzięki którym zwrócisz na siebie uwagę wpływowych jednostek. W razie potrzeby nie bój się stanąć na pozycji lidera. Jesteś obowiązkowy, punktualny, ale również masz w sobie dużo empatii, która pomaga ci zyskać zaufanie otoczenia. Korzystny okres w pracy pokryje się ze sprzyjającym momentem do rozwoju spraw sercowych i już wkrótce w twoim życiu nadejdą pozytywne zmiany.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Horoskop wyczuwa, że pewna bliska osoba bardzo cię zdenerwuje. Chociaż w pierwszej chwili ciężko ci będzie zapanować na nagłym przypływem złości, spróbuj trzymać nerwy na wodzy. Zwróć uwagę na fakt, jak wiele przykrości ją ostatnio spotkało. Niepowodzenia w sprawach zawodowych miały negatywny wpływ na jej samopoczucie, a w takim stanie znacznie łatwiej o popełnienie kolejnych błędów. Bądź wyrozumiały i cierpliwie wysłuchaj, co ma do powiedzenia. Szczera rozmowa skutecznie poprawi jej nastrój, a przy tym ociepli waszą relację

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Chociaż do niedawna nie wierzyłeś w swoje możliwości, sukces jest na wyciągnięcie ręki. Horoskop zaleca, aby panny miały teraz oczy dookoła głowy i w odpowiednim momencie wykazały się refleksem. Tego dnia gwiazdy obdarzyły cię wyjątkową pomysłowością i przedsiębiorczością. Nie zmarnuj tak szczęśliwej passy i spróbuj wykorzystać swój potencjał. Bierz przykład z ambitnych znajomych, który w takich okolicznościach zawsze przygotowują dopracowany plan działania. Podobna taktyka sprawdzi się również w twoim przypadku.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Horoskop dzienny zdecydowanie odradza zajmowanie się czynnościami, które nie dają ci żadnej satysfakcji. Wagi są z natury bardzo kreatywne i wyróżniają się niekonwencjonalnymi metodami rozwiązywania problemów. Niestety blokuje cię strach przed działaniem i negatywna opinia osób trzecich. Najwyższa pora, by rozważyć wprowadzenie poważnych zmian. Kto nie ryzykuje, ten nie ma, a szkoda tracić czasu na wysłuchiwanie o docinek zazdrosnych ludzi. Utrzesz nosa niedowiarkom, gdy chwycisz los w swoje ręce i zaczniesz korzystać ze wszystkich form możliwości rozwoju osobistego. Kompetencje, które wkrótce zdobędziesz, okażą się bardzo przydatne w najbliższej przyszłości.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Nie daj innym wejść sobie na głowę. Skorpiony są opiekuńcze i pomocne, co mogą wykorzystywać osoby trzecie. Horoskop podpowiada, że jeżeli teraz nie wyznaczasz granicy, wkrótce ludzie mogą zacząć cię wykorzystywać. W grupie znajomych znajduje się dominująca osoba, która uwielbia wydawać innym polecenia. Bądź asertywny i proponuj swoje rozwiązania, jeżeli tylko się z nią nie zgodzisz. Uwierz, że masz nie mniejszą wiedzę oraz umiejętności, choć przez wrodzoną skromność się nimi nie afiszujesz. W zaistniałych okolicznościach powinieneś jednak zawalczyć o swoje i pokazać osobom, które cię nie doceniały, że były w błędzie.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Strzelce stopniowo zaczynają popadać w nużącą rutynę. Nie ma niczego dziwnego w tym, że ciągłe powtarzanie tych samych czynności na dłuższą metę może być naprawdę irytujące. Pamiętaj, że nie musisz tkwić wiecznie w jednym punkcie. Weź sprawy w swoje ręce i przejmij inicjatywę. Ryzykowne decyzje mogą się opłacić, dlatego opuść swoją strefę komfortu. Najważniejsze, by nie przeciągać dłużej czegoś, co cię unieszczęśliwia. Zgodnie z horoskopem, jeżeli obecna posada nie przynosi żadnych, potencjalnych dróg rozwoju, warto rozważyć również zmianę pracy.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Horoskop sugeruje koziorożcom zachowanie szczególnej ostrożności. Wśród twoich nowych znajomych znajduje się żądny sensacji plotkarz. To otwarta, towarzyska osoba, która na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie miłej i uczynnej. Bez względu na okoliczności, nie daj się zwieźć i nie zdradzaj ważnych spraw prywatnych osobom, do których nie masz pełnego zaufania. Przypomnij sobie wcześniejsze doświadczenia. Wyrwane z kontekstu zdanie powtórzone konkretnej osobie w nieodpowiednim czasie, może doprowadzić do licznych nieporozumień.

darcja4

Podziel się opinią

Share

darcja4

darcja4
Więcej tematów