Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na czwartek 7 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na czwartek 7 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Chcesz wiedzieć, co cię czeka w najbliższej przyszłości? Sprawdź, jaki los przewidziały dla ciebie gwiazdy.

Share
Horoskop dzienny na czwartek 7 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka w najbliższej przyszłości
Źródło: iStock.com
d483wfa

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Horoskop dzienny zaleca oszczędność. Chociaż spodziewasz się przypływu gotówki, nie wydawaj pieniędzy od razu. Masz pewien konkretny cel, który wcześniej uznawałeś za nieosiągalny. Okoliczności losowe sprawiły jednak, że sytuacja uległa zmianie. Jeśli ułożysz konkretny plan działania i obierzesz odpowiednią strategię, sukces osiągniesz szybciej niż myślisz. W razie problemów dobrymi doradcami będą doświadczeni członkowie rodziny.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Ostatnio wszystkie ryby są zamyślone i nostalgiczne. Myślami podświadomie uciekasz do pewnej sytuacji z przeszłości. Wydarzenia ostatnich dni sprawiły, że niektóre wspomnienia wróciły. Zaczynasz analizować czy dokonałaś słusznych wyborów. Pamiętaj jednak, że nie można cofnąć czasu, a bierne rozmyślanie nie przyniesie niczego dobrego. Horoskop dzienny sugeruje zmianę podejścia i poświęcenie większej uwagi teraźniejszości. Jeżeli uważasz, że relacje zerwane z pewnymi osobami były złą decyzją, zacznij działać. Nie wszystko stracone i niektóre znajomości da się odbudować.

d483wfa

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Znajdziesz się w grupie, w której większość osób będzie mieć zupełnie inne zdanie w pewnej istotnej kwestii. Horoskop dzienny mówi, że będąc asertywnym i nie zmieniając swojej opinii pod wpływem nacisku osób trzecich udowodnisz swoje racje. Twój tok myślenia wcale nie jest błędny. Barany są z natury bardzo kreatywne, a tym razem właśnie niestandardowe podejście będzie bardzo cenne. Taka postawa zostanie docenione przez osobę, na której opinii najbardziej ci zależy.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Horoskop dzienny radzi zachować ostrożność. Dojdzie do napiętej sytuacji w sprawach zawodowych. Pewna osoba obrała sobie podobny cel, chociaż jej sposób dążenia do niego jest zupełnie inny. Mimo zaciętej rywalizacji nie naginaj swoich zasad, bo szybko zaczną dokuczać ci wyrzuty sumienia. Zamiast szukać dróg na skróty, postaw na swoją wiedzę i zdobyte wcześniej umiejętności. Twoje doświadczenie jest wystarczające, by podołać trudnemu zadaniu.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) To Twój szczęśliwy dzień. Horoskop jasno wskazuje, że los przygotował pewną miłą niespodziankę, która od razu poprawi ci nastrój. Czynności, z którymi zazwyczaj masz problem, będziesz wykonywał z łatwością. Szybko uwiniesz się z powierzonymi obowiązkami, przez co zyskasz więcej wolnego czasu. Wieczór dobrze będzie przeznaczyć na spotkania towarzyskie. Bliska osoba zechce przekazać ci zaskakującą wiadomość.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Osoba, po której wcześniej byś się tego nie spodziewał, nagle zapyta cię o radę. Wcześniej wasze relacje nie były zbyt dobre, ale wydarzenia ostatnich dni korzystnie na nie wpłynęły. Twój upór nareszcie się opłacił i zyskałeś w oczach tych, którzy nie doceniali twoich umiejętności. Horoskop dzienny radzi wykorzystać sprzyjające warunki do rozwoju swojej kariery zawodowej. W najbliższym czasie warto ubiegać się o awans.

d483wfa

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Pewna osoba mocno nadepnie ci na odcisk, ale postaraj się utrzymać nerwy na wodzy. Wpływowa osoba obserwuje twoje poczynania i bez względu na okoliczności powinieneś zachowywać się profesjonalnie. Zamiast wdawać się w kłótnie, spokojnie wyjaśnij swoje stanowisko. Wiedz, że wspomniana osoba nie tylko tobie działa na nerwy. Niesnaski odwracają uwagę od tego, co naprawdę ważne, dlatego nie angażuj się w konflikty. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Postępuj rozważnie, a nie będziesz stratny.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Ktoś złoży ci nietypową ofertę. Nadarzy się okazja do nauki nowych umiejętności. Chociaż z początku uznasz je za mało przydatne, nie rezygnuj z żadnej okazji do samorozwoju. Horoskop dzienny podpowiada, że w najbliższej przyszłości nastąpi przełom w sprawach zawodowych. To zrozumiałe, że potrzebujesz zmian, jednak nie chwytaj się zadań będących poniżej twoich kwalifikacji. Czasem warto poczekać na najlepsze rozwiązania.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Dziś wszystkie wagi będą prawdziwymi duszami towarzystwa. Horoskop dostrzega pozytywną energię, bijącą od ciebie na każdym kroku. Będziesz dosłownie przyciągał do siebie ludzi. To odpowiedni moment do nawiązanie nowych znajomości. Dobrym pomysłem będzie łączenie różnych towarzystw. W najmniej spodziewanym momencie poznasz kogoś, z kim złapiesz wyjątkowo dobry kontakt. Nie odkładaj ponownego spotkania na później. W tym przypadku lepiej działać szybko.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Dzień zacznie się nerwowo i stresująco. Osoba, której zachowanie drażni cię od dłuższego czasu powie o kilka słów za dużo. Nie bój się powiedzieć na głos tego, co myślisz. Często ludzie nie zdają sobie sprawy ze skutków własnego postępowania. Podobnie jest tym razem. Zamiast dusić w sobie złość, zbierz się na szczerą rozmowę i uświadom znajomemu, że jego zachowanie jest nieodpowiednie. Szybko zobaczysz pozytywny rezultat.

d483wfa

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Według horoskopu to idealny moment na kontakt z rodziną. Stresujący okres w pracy wreszcie minie, dzięki czemu zyskasz więcej czasu dla siebie. Fakt, że byłeś przepracowany, nie umknął uwadze twoich bliskich. Chociaż nie często o tym wspominają, bardzo się o ciebie martwią. Powinieneś sam wyjść z inicjatywą i zaproponować rodzinne spotkanie. W ten sposób pokażesz im, że nie są ci obojętni. Miej na uwadze, iż nie tylko ty borykasz się z pewnymi problemami. Bliscy nie chcą jednak obarczać cię dodatkowym ciężarem.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Horoskop dzienny mówi, że to dobry czas na zmiany. Powoli kończysz pewien etap i wkraczasz na zupełnie nową ścieżkę. Nie bój się podjąć ryzyka. Od długiego czasu walczyłeś z nużącą rutyną, dlatego taki obieg spraw szybko przypadnie ci do gustu. Jeżeli planujesz przemeblowanie lub zmiany wyglądu, wiedz, że wyjdą na twoją korzyść. Niedługo nadarzy się również okazja do nawiązania nowych znajomości. Poznasz kogoś, z kim bardzo szybko stworzysz mocną więź. To dobry materiał na przyjaciela, a w sprzyjających okolicznościach, nawet kogoś więcej.

d483wfa

Podziel się opinią

Share
d483wfa
d483wfa
Więcej tematów