Trwa ładowanie...

Gra miejska "Tajemnice warszawskiej Pragi"

Z okazji Parapetówki Muzeum Warszawskiej Pragi

Gra miejska "Tajemnice warszawskiej Pragi"
dkof9qf
dkof9qf

W weekend 25 i 26 października, odbędzie się Parapetówka w Muzeum Warszawskiej Pragi , oddziale Muzeum Warszawy. Od momentu przyjęcia pierwszych gości w nowej siedzibie przy ul. Targowej 50/52, rozpocznie się montaż ekspozycji głównej, pamiątki mieszkańców zbierane przez lata będą transportowane do nowoczesnych magazynów, a zespół oddziału Muzeum Warszawy poprowadzi szeroko zakrojoną działalność kulturalno-animacyjną.

Gra miejska "Tajemnice warszawskiej Pragi" to osadzone w przestrzeni miejskiej wydarzenie, które przybliży uczestnikom kilka miejsc związanych z tą niezwykłą częścią miasta. Szereg różnorodnych zagadek poprowadzi w mniej lub bardziej znane zakątki i pozwoli na wyłonienie zwycięzcy ekscytującej rozgrywki. Gra miejska to nieszablonowy sposób na poznanie miasta, zintegrowanie się ze znajomymi oraz poznanie szeregu nowych osób - móią organizatorzy - Weźcie wygodne buty, coś do pisania i do zobaczenia na miejscu! Wydarzenie przeznaczone jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla tych, którzy znają miasto od podszewki, jak i tych, którzy dopiero pragną je poznać.

Gra zaprowadzi nas zarowno w miejsca współczesne, do dzis tętniące życiem, jak i takie, które dawno juz zatraciły swoja pierwotna funkcją lub tez całkowicie zniknęły z mapy Warszawy - mówi Krzysztof "Semp" Bielecki, który organizuje tę grę dla Muzeum Warszawskiej Pragi.

Gra rozpocznie się w niedzielę 26 października 2014 roku o godzinie 13:00 na dziedzińcu muzeum (Targowa 50/52) i potrwa około 120 minut. Można grać pojedynczo lub w drużynach, a wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana. Niech udział w grze stanie się dla Was prologiem do tego, czego będziecie mogli się dowiedzieć już niebawem w Muzeum Warszawskiej Pragi! - dodają organizatorzy.

dkof9qf

Pełen program Parapetówki znajdziecie TUTAJ .


dkof9qf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkof9qf
Więcej tematów