Trwa ładowanie...
ycipk-15sp90

Gorzów Wielkopolski. 9-latka została zgwałcona, związana i zamknięta w tapczanie. Opinia o 24-latku

24-latek z Gorzowa Wielkopolskiego zabrał do siebie na weekend 9-letnią córkę znajomej. Dziecko zostało związane i zakneblowane, a potem schowane w wersalce. Mężczyzna wykorzystał seksualnie dziewczynkę. Biegli wydali opinię na jego temat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gorzów Wielkopolski. Mateusz K. miał świadomość tego, co robi
Gorzów Wielkopolski. Mateusz K. miał świadomość tego, co robi (East News)
ycipk-15sp90

Makabrycznego odkrycia dokonała policja w niedzielę 19 maja po godz. 22.00. W mieszkaniu na gorzowskim Zawarciu znaleziono zakneblowaną i związaną 9-letnią dziewczynkę. Drzwi wyważyli strażacy, wezwani tam przez policję - informował wówczas portal gorzowianin.com.

Jak się okazuje, dziecko przebywało u 24-letniego Mariusza K. już od poprzedniego dnia. Mężczyzna, który był znajomym jej mamy, wziął dziewczynkę na weekend. W niedzielę zadzwonił do matki 9-latki i powiedział, że dziewczynka uciekła w czasie spaceru. W tę historię nie uwierzył 14-letni brat dziewczynki, który wraz z kolegą zaczął jej szukać. Chłopcy pojechali do mieszkania 24-latka przy ul. Małopolskiej, ale nikt nie otworzył im drzwi. W środku było słychać jakieś odgłosy, więc chłopcy wezwali policję

Teraz do prokuratury okręgowej wpłynęła opinia biegłych dotycząca 24-latka. Jak powiedział "Gazecie Lubuskiej" Roman Witkowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie, Mateusz K. miał ograniczoną poczytalność w chwili popełnienia przestępstwa. Miał świadomość tego, co robi, ale nie był w stanie pokierować swoim zachowaniem.

ycipk-15sp90

Przypomnijmy, że Mateusz K. był już sądzony za gwałt na nieletnim w 2013 r. Jego ofiarą był wówczas 7-letni chłopiec. Sąd zdecydował wówczas, że Mateusz K. jest niepoczytalny i umieścił go w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Niespełna rok po wyjściu, 24-latek zgwałcił 9-latkę.

W listopadzie należy się spodziewać aktu oskarżenia.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-15sp90
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-15sp90

ycipk-15sp90
ycipk-15sp90