Trwa ładowanie...

Gigantyczny plac zabaw dla dorosłych. Nowa atrakcja w 19. Dzielnicy

Tor Spartan, Wipeout, Arena Gladiatora - to tylko nieliczne konkurencje, które czekają na gości w Planecie Gigantów.

Gigantyczny plac zabaw dla dorosłych. Nowa atrakcja w 19. Dzielnicy
d1chopt
d1chopt

Dorośli mieszkańcy Warszawy w końcu doczekali się atrakcji, która dostarczy im wielką dawkę adrenaliny i beztroskiego szaleństwa. 9 lipca odbędzie się otwarcie Planety Gigantów - ogromnej strefy dmuchanych torów przeszkód.

Planeta Gigantów będzie zlokalizowana przy Kolejowej 47 w 19. Dzielnicy. Do dyspozycji dorosłych i dzieci powyżej 8 roku życia będą różne tory przeszkód. Każdy z nich dostarczy innych wrażeń i rozwinie inne umiejetności. - Niektóre wymagają dużej sprawności, skoczności i zwinności zawodnika, inne natomiast precyzji lub przełamania własnych słabości - przekonują organizatorzy Planety Gigantów.

Tym samym w pierwszy weekend działania strefy na skoczków będzie czekać 5 różnych torów:

TORNADO ARENA

Zabawa na tym torze jest interakcyjna, ponieważ dwóch rywalizujących śmiałków (lub drużyn) pokonując swoją trzynastometrową ścieżkę może wyeliminować rywala. W urządzeniu zainstalowany został sprytny system ruchomych zbijaków umieszczonych na różnych wysokościach.

WIPEOUT

Skoczek musi wdrapać się na szczyt i zmierzyć się z gigantycznymi kulami o średnicy 2 metrów. Celem jest dotarcie do mety w jak najkrótszym czasie: można próbować różnych technik skoków, czołgania lub pełzania.

d1chopt

STRZAŁA ZEUSA

Na poduszce o wymiarach 10 m x 10 m znajduje się 6 stanowisk dla zawodników. Specjalnie sterowana strzała Zeusa będzie starała się zepchnąć zawodnika na pomarańczowa strefę pokonanych. Skoczek musi wykazać się refleksem, gdyż strzała obraca się w obu kierunkach z różną prędkością. Wygrywa ten zawodnik, który najdłużej utrzyma się na swoim podium.

ŚCIEŻKA WOJOWNIKA

Na uczestników Planety Gigantów będzie czekać 38-metrowy tor z latającymi zbijakami, wspinaczką, zjeżdżalnią i labiryntem.

ARENA GLADIATORA

Ten tor przeszkód został stworzony na wzór starożytnej szkoły Gladiatorów. Jest idealny do współzawodnictwa dwóch zawodników.

Planeta Gigantów będzie funkcjonować w każdy weekend wakacji, od godziny 12:00 do 20:00. Bilety są dostępne w kasie przy Kolejowej 47.

d1chopt
d1chopt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1chopt
Więcej tematów