Trwa ładowanie...

Ferie zimowe 2019 – terminy dla poszczególnych województw

Rok szkolny rozpoczął się już na dobre. Dzieci pogodziły się z wizją nowych zmagań podczas zdobywania wiedzy, a dorośli cieszą się z czasu wolnego od sowich pociech. Warto jednak spojrzeć, kiedy uczniowie wyjadą na ferie 2019.

Share
Ferie zimowe 2019 – terminy dla poszczególnych województw
Źródło: iStock.com
d2gonby

Ferie 2019 - 14 – 27 stycznia

Jako pierwsi na ferie 2019 udadzą się uczniowie z województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz wielkopolskiego.

Ferie 2019 - 21 stycznia – 3 lutego

Drudzy na ferie 2019 udadzą się uczniowie zamieszkujący województwo podlaskie oraz warmińsko-mazurskie.

Ferie 2019 - 28 stycznia – 10 lutego

Jako przedostatni na ferie 2019 wyjadą uczniowie z województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

d2gonby

Ferie 2019 - 11 – 24 lutego

Ferie 2019 jako ostatni rozpoczną mieszkańcy województwa lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego.

Ferie 2019 – jak spędzić

W internecie pojawia się coraz więcej ofert związanych ze spędzanie ferii zimowych. Kolejne biura podróży przedstawiają nowe oferty wypoczynku na górskich stokach narciarskich, czy też nad brzegiem Bałtyku. Coraz atrakcyjniejsze stają się również wyjazdy zagraniczne.
Oferty wyjazdów do ciepłych krajów lub szusowanie na zboczach Alp nie są już skierowane tylko do najbogatszych. Ciekawe oferty dla dzieci podczas ferii zimowych szykują również największe miasta. W wielu z nich uczniowie mogą korzystać z ofert zimowisk oraz darmowego wstępu na niektóre obiekty sportowe. W okresie ferii czas wolny można spędzić również w szkole. Wiele placówek oferuje wówczas zajęcia sportowe, artystyczne czy też ciekawe zmagania w grach komputerowych i planszowych.

d2gonby

Podziel się opinią

Share
d2gonby
d2gonby
Więcej tematów