Trwa ładowanie...
d3nbh4y
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Fałszywy alarm bombowy na Harvardzie

Przeszukanie czterech budynków kampusu Uniwersytetu Harvarda po ewakuacji, którą przeprowadzono wskutek "niepotwierdzonych informacji" o ładunkach wybuchowych, nie wykazało obecności ładunków wybuchowych - poinformowały w poniedziałek władze uczelni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fałszywy alarm bombowy na Harvardzie
(Thinkstockphotos)
d3nbh4y

Ewakuowane trzy budynki mieszczące sale wykładowe oraz akademik ponownie otwarto.

Informacja o możliwej obecności na kampusie ładunków wybuchowych pojawiła się 3 dni po przeprowadzonych przez dżihadystów z Państwa Islamskiego krwawych zamachach terrorystycznych w Paryżu, w których zginęło co najmniej 129 osób, a ok. 360 zostało rannych.(PAP)

Zobacz także: Terroryści z Paryża nagrani telefonem? "Trzymali w rękach coś jakby strzelby"

d3nbh4y

Podziel się opinią

Share

d3nbh4y

d3nbh4y
Więcej tematów