Trwa ładowanie...
d10wkgs
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ewa Kopacz złożyła rezygnację z funkcji marszałka sejmu

Desygnowana na premiera Ewa Kopacz złożyła rezygnację z funkcji marszałka sejmu - poinformowała rzeczniczka prasowa marszałek Iwona Sulik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Kopacz złożyła rezygnację z funkcji marszałka sejmu
(PAP, Fot: Paweł Supernak)
d10wkgs

Ewa Kopacz zapowiadała, że złoży rezygnację z funkcji marszałka sejmu przed zaprzysiężeniem rządu.

Prezydent Bronisław Komorowski powoła rząd Kopacz w poniedziałek o godz. 10.

1 października nowa premier wygłosi w sejmie expose i zwróci się o wotum zaufania dla rządu.

Kandydatem koalicji PO-PSL na marszałka sejmu jest minister spraw zagranicznych w rządach Donalda Tuska Radosław Sikorski.

d10wkgs

Podziel się opinią

Share

d10wkgs

d10wkgs
Więcej tematów