Trwa ładowanie...
d2cd2rg

#dziejesienazywo Raport Komisji Weneckiej. Witold Waszczykowski pisze do szefa Rady Europy

Dziś o godz. 9.00 w #dziejesienazywo: "Działania Komisji Weneckiej zostały wykorzystane do celów politycznych" - pisze w liście do szefa Rady Europy Witold Waszczykowski. Czy PiS obawia się raportu Komisji i czy błędem rządu było zaproszenie tej instytucji do Polski?
Share
d2cd2rg

Poza tym w programie: IPN przygotował listę 21 esbeków, wobec których mogą występować podejrzenia ukrywania dokumentów. - To wewnętrzne pismo IPN - komentuje Instytut. Do kogo jeszcze wkroczą prokuratorzy IPN?

Janina Goss – szara eminencja PiS i wierzycielka Jarosława Kaczyńskiego w zarządzie PGE. Kolejna odsłona personalnej "dobrej zmiany"?

d2cd2rg

Cezary Gmyz w #dziejesienazywo o sprawie byłego ministra sportu w rządzie PO: "Na pewno zgromadzono dokumentację dotyczącą co najmniej trzech przypadków zachowań korupcyjnych polityków poprzedniej koalicji". Przed nami kolejne zatrzymania prominentnych polityków Platformy?

Gośćmi Michała Kobosko będą: Jacek Sasin (PiS), Michał Szczerba (PO), Adam Szłapka (.Nowoczesna), Piotr Apel (Kukiz’15), Mariusz Staniszewski ("Wprost") oraz Michał Krzymowski ("Newsweek").

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

d2cd2rg

Podziel się opinią

Share
d2cd2rg
d2cd2rg
Więcej tematów