Trwa ładowanie...

Dosłownie zjechał po chodniku. Internauci płaczą ze śmiechu

Przewrotka na lodzie – nie ma chyba osoby, której to nie spotkało. Ale żeby wywrócić się jak Kanadyjczyk z filmiku podbijającego sieć, trzeba mieć prawdziwego pecha. A może szczęście? Internauci na całym świecie bawią się przednio, oglądając jego zmagania.

Share
Dosłownie zjechał po chodniku. Internauci płaczą ze śmiechuŹródło: Screen / Imgur
d3v9kuf

Nieznany mężczyzna z Montrealu tak dzielnie walczył z lodem, że jest bohaterem tysięcy osób. To jak zjeżdża po chodniku nazywają czystą poezją. Można podejrzewać, że on sam nigdy by w taki sposób nie określił licznych upadków, ale chyba był z siebie dumny. Wystarczy popatrzeć.

Zaczyna się niewinnie – bohater "virala" schodzi wolno chodnikiem, kiedy robi ten jeden, fatalny krok. Leci do przodu, bezradnie wymachując rękami, co w niczym mu nie pomaga. Sekundy dzielą go od upadku. I kiedy sądzi się, że lód jest górą, mężczyzna wstaje, jakby chciał rzucić rękawicę. Zabawa zaczyna się od początku, choć na nowym poziomie. Przewrotka goni już przewrotkę, emocje sięgają zenitu – finał, choć łatwy do przewidzenia, wywołuje ciarki.

Filmik po 24 godzinach od publikacji miał 1 mln wyświetleń. Internauci okazali wsparcie bohaterowi, pisząc m.in.: "Szkoda, że nikt nie posypał tego chodnika solą", "Jak on wróci do domu?" czy "Oglądanie go sprawia, że bolą mnie plecy". Trudno się pod tym nie podpisać, jednocześnie płacząc ze śmiechu.

Wideo obejrzycie tu.

d3v9kuf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v9kuf
d3v9kuf
Więcej tematów