Trwa ładowanie...

Dinner in the Sky w samym centrum stolicy [ZDJĘCIA]

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowanyArtykuł sponsorowany
Dinner in the Sky w samym centrum stolicy [ZDJĘCIA]
d4934j9
d4934j9

W pierwszy weekend września, nad pl. Defilad wznosić się będzie podniebna restauracja. Przy stole Dinner in the Sky, będzie można skosztować specjałów podniebnych szefów kuchni, którzy przygotują wyjątkowy poczęstunek. Na platformie gościć będzie m.in. szef warszawskiego hotelu Hilton – Andrzej Lejman.

Oprócz doznań smakowych, gwarantowana jest moc dodatkowych wrażeń, gdyż wszystkie dania serwowane będą ok. 45 metrów nad ziemią. - Dlatego, też zapraszamy wszystkie osoby, które gustują w wyszukanej kuchni, a zarazem gościły już każdej dobrej Warszawskiej restauracji, do udziału w dostępnych pakietach: Coffee break, Cocktail , Lunch lub Dinner in the Sky - informują organizatorzy. Rezerwacja miejsc: www.dinnerinthesky.info. ****

To już kolejny raz w stolicy

Koncepcja stworzenia platformy Dinner in the Sky, narodziła się w Belgii, jednak w bardzo szybkim czasie, pomysł na organizację podniebnych eventów rozprzestrzenił się na cały świat. Dinner in the Sky dostępny jest już w ponad 40 krajach na świecie: USA, Brazylii, Francji, Hiszpanii czy Chorwacji. Jjuż niedługo Dinner in the Sky obchodzić będzie 10 - lecie istnienia na rynku światowym. W 2010 roku platforma pojawiła się na rynku polskim.

Na platformie Dinner in the Sky istnieje możliwość zorganizowania, tak jak sama nazwa wskazuje podniebnych kolacji, spotkań biznesowych, konferencji prasowych czy też prezentacji nowych produktów. Możliwości wykorzystania podniebnego stołu jest wiele, a wszystko zależy od koncepcji planowanego wydarzenia.

Jak to wygląda?

Przy platformie Dinner in the Sky, za jednym razem mogą zasiąść 22 osoby, które zapinane są w specjalne pasy bezpieczeństwa. Po środku platformy znajdują się dodatkowo miejsca stojące dla członków obsługi podniebnego stołu: kucharz, kelner, barman, czy też animator, muzyk, fotograf, itp.

d4934j9

Gdy wszyscy goście zasiądą już na swoich miejscach, platforma za pomocą dźwigu o masie min. 160 ton, podnoszona jest na wysokość ok 50 metrów nad ziemią i to właśnie na tej wysokości, szefowie kuchni serwują swoje potrawy Gościom, którzy smakując wykwintnych potraw mogą jednocześnie podziwiać przepiękną panoramę okolic. Platforma Dinner in the Sky jest w 100% mobilna, dlatego też event, można zorganizować na terenie całego kraju.

To właśnie dzięki odpowiednio dobranym lokalizacjom, które gwarantują wspaniałe widoki oraz spektakularnej oprawie jak i wykwintnej kuchni, serwowanej na wysokości, uczestnicy danego wydarzenia mogą przeżyć niezapomniane chwile.

Za sprawą nieograniczonych możliwości wyreżyserowania eventu Dinner in the Sky znalazł się na liście World's most extravagant meals opublikowanych przez magazyn Forbes. Poniżej, na wideo jedna z realizacji Dinner in the Sky.

Artykuł sponsorowany
d4934j9

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4934j9
Więcej tematów