Trwa ładowanie...
d1fvzil
dębica

Dębica. Trzech zbirów groziło kierowcy maczetą. W środku siedziało dziecko

Do dramatycznych scen doszło na parkingu przy ul. Rzeszowskiej w Dębicy. Trzech mężczyzn groziło maczetą i chciało 20 zł "wpisowego" za parkowanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horror miał miejsce na parkingu przy ul. Rzeszowskiej w Dębicy
Horror miał miejsce na parkingu przy ul. Rzeszowskiej w Dębicy (East News)
d1fvzil

Prokuratura Rejonowa w Dębicy nadzoruje śledztwo przeciwko trzem mieszkańcom Dębicy: 24-letniemu Dominikowi Sz., 23-letniemu Kacprowi K. i 22- letniemu Krystianowi B.

Dyżurny dębickiej komendy w niedzielę wieczorem otrzymał zgłoszenie o rozboju na ulicy Rzeszowskiej. Trzech mężczyzn, grożąc maczetą wsiadającej do samochodu parze, usiłowali wymusić 20 złotych "wpisowego" za parkowanie.

Napastnicy podeszli do 25-latka i zażądali od niego pieniędzy. Gdy ten odmówił, zaczęli go straszyć maczetą, uderzali w samochód. Jeden z nich wsiadł za kierownicę samochodu, drugi na siedzenie pasażera. W aucie było malutkie przerażone dziecko. Na szczęście udało mu się wysiąść.

d1fvzil

Mężczyznom udało się uciec. Jednak potem zostali zatrzymani przez policję.

Sąd Rejonowy w Dębicy podjął decyzję, że zatrzymani najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nie krótszą niż 3 lata.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

d1fvzil

Podziel się opinią

Share

d1fvzil

d1fvzil
Więcej tematów