Trwa ładowanie...

Czym są Mokotowskie Spotkania?

Artykuł sponsorowany

Czym są Mokotowskie Spotkania?
d1b968j
d1b968j
Są to comiesięczne spotkania z lokalnymi firmami w Plac Unii City Shoppin w Warszawie. Mokotowskie Spotkania to świeży koncept, stworzony przez miłośników dobrego wzornictwa i wysokiej jakości mody w lokalnym, społecznie odpowiedzialnym wydaniu.

Jaka idea stała za powstaniem Mokotowskich Spotkań w Plac Unii City Shopping?

Za wydarzeniem stoi idea comiesięcznego zrzeszenia w samym centrum dzielnicy, lokalnej społeczności Warszawy oraz zainteresowanie klientów świadomą konsumpcją. Chcemy zainspirować mieszkańców miasta do wzięcia udziału w niecodziennym modowo-kulturalnym przedsięwzięciu. Wszystko po to, by zmniejszyć dystans między konsumentem i twórcą oraz pokazać, jak prosto można wdrożyć zasady świadomej konsumpcji w swoje życie.

Dla czego to miejsce - Plac Unii City Shopping?

Wybór miejsca organizacji Mokotowskich Spotkań był również znaczący. Plac Unii City Shopping to wyjątkowy punkt na mapie stolicy, ze względu na swoje atrakcyjne położenie i miejski charakter. Na trzech poziomach centrum mieszczą się salony popularnych marek, ekskluzywne butiki, punkty usługowe i gastronomiczne oraz legendarny Supersam. Plac Unii, którego architektura nawiązuje do jednego z najbardziej znanych nowojorskich drapaczy chmur – Flatiron, to miejsce charakteryzujące się wizjonerskim połączeniem nowoczesności, funkcjonalności i estetyki, z historycznym kontekstem lokalizacji.

Kogo z wystawców można spotkać na Mokotowskich Spotkaniach?

Wśród wystawców znajdziecie projektantów mody, akcesoriów, biżuterii, ale także design’u. Często są to rzeczy unikatowe, wzory, w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Na Mokotowskich Spotkaniach można kupić nietuzinkowe produkty dla najmłodszych- zabawki i książki, kosmetyki i ekologiczną żywność. Warto podkreślić, że Mokotowskie Spotkania są nie tylko świetną okazją do zdobycia na prawdę niepowtarzalnych rzeczy, ale także do spędzenia miło czasu podczas rozmów, wspólnych zakupów i porad projektantów i wystawców. To fajne uczucie wiedzieć skąd i od kogo pochodzi rzecz, którą mamy w domu. Co więcej mamy świadomość, że przyczyniamy się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości i małych firm w Polsce.

d1b968j

Obserwujemy, co cieszy się dużym/największym zainteresowaniem odwiedzających... zaskakująco czytelnictwo nie umiera i ludzie bardzo chętnie kupują dla najmłodszych, w wyselekcjonowanych przez nas małych wydawnictwach (m.in. Eneduerabe, Tashka), które zapraszamy do współpracy przy każdej edycji.

*Co daje wystawcom pojawienie się na Mokotowskich Spotkaniach? *
Jest to możliwość otwarcia się na szersza klientelę. To wspaniałe, że Plac Unii City Shopping jest miejscem otwartym na nowe inicjatywy, dając możliwość młodym markom zweryfikowania swojej twórczości w bezpośrednim kontakcie. Na ogół na początku młode marki nie maja funduszy na butik, a jednocześnie muszą jakoś sprawdzić reakcje klientów na produkt, dlatego tak ciekawa i ważne jest dla nich, aby pojawić się targach takich jak Mokotowskie Spotkania?

Jak często odbywają się Mokotowskie Spotkania i kiedy kolejna edycja?

Mokotowskie Spotkania odbywają się co miesiąc w Plac Unii City Shopping na poziomie -1. Czwarta edycja odbędzie się 24 i 25 lipca (piątek- sobota.), w od godziny 10.00 do 21.00. Wierzymy, że Mokotowskie Spotkania wpiszą się na stałe na listę najciekawszych, comiesięcznych warszawskich inicjatyw promujących niezależną modę i lokalne małe firmy. Warto zabrać swoich najbliższych i wpaść w dniach 24-25 lipca na udane zakupy. To wspaniała szansa zdobyć rzeczy, które bardzo często dostępne są jedynie za pośrednictwem internetu.

Do zobaczenia na Mokotowskich Spotkaniach w Plac Unii City Shopping!

d1b968j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b968j
Więcej tematów