Trwa ładowanie...
d61gvw4
IAR

Co najbardziej drażni Rosjan? Stroje plażowe w miastach i opalanie topless

Rosjanie nie tolerują negliżu w miejscach publicznych. Do takich wniosków doszli eksperci Centrum Analitycznego Jurija Lewady, którzy badali, co najbardziej drażni obywateli Federacji. Rosjanie nie mają natomiast nic przeciwko piciu alkoholu i palenia papierosów na ulicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co najbardziej drażni Rosjan? Stroje plażowe w miastach i opalanie topless
(AFP, Fot: KIRILL KUDRYAVTSEV)
d61gvw4

Socjologowie z Centrum Analitycznego Jurija Lewady przepytali Rosjan, co ich najbardziej denerwuje w kraju. Wynik okazał się dość zaskakujący. Na pierwszym miejscu znalazło się paradowanie w strojach plażowych po mieście. Aż 91 procent uczestników sondażu uznało takie zachowanie za niedopuszczalne.

Na drugim miejscu socjologowie odnotowali opalanie się topless. Oczywiście chodzi o panie, które pojawiają się na plaży bez górnej części stroju kąpielowego. Przeciwko opalaniu topless zagłosowało 84 procent badanych.

Rozgłośnia "Echo Moskwy" zwróciła z kolei uwagę na to, że Rosjanie są bardziej tolerancyjni wobec zachowań, które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo w miejscach publicznych. Tylko niespełna 25 procent uczestników sondażu negatywnie oceniło picie alkoholu i palenie papierosów na ulicy.

d61gvw4

Podziel się opinią

Share
d61gvw4
d61gvw4
Więcej tematów