Trwa ładowanie...
d18xprc
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Cipras: wykluczamy możliwość wydłużenia międzynarodowej pomocy

Grecki premier Aleksis Cipras oświadczył w niedzielę w przemówieniu do parlamentu, że międzynarodowy program pomocy dla jego kraju zawiódł. Zapowiedział, że nie wystąpi do pożyczkodawców o jego przedłużenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy premier Grecji Aleksis Cipras zagrozi wspólnej polityce UE przeciwko Rosji?
Nowy premier Grecji Aleksis Cipras zagrozi wspólnej polityce UE przeciwko Rosji? (PAP/EPA, Fot: ORESTIS PANAGIOTOU)
d18xprc

- Nowy rząd (...) nie może poprosić o przedłużenie błędów - podkreślił Cipras w swym pierwszym wielkim przemówieniu do parlamentu w charakterze szefa rządu. Zapewnił, że Grecja chce spłacić zadłużenie, ale zaapelował do partnerów, by uczynili je możliwym do udźwignięcia.

d18xprc

Podziel się opinią

Share

d18xprc

d18xprc
Więcej tematów