Trwa ładowanie...
dyc6r6w

Chuligan grasuje po Olsztynie. Bije kobiety i dzieci

Mieszkańcy Olsztyna są zaniepokojeni - od kilku dni po ich mieście krąży mężczyzna, który bije po twarzy kobiety i ucieka. Ostatnio zaatakował na parkingu 10-latka. Policja patroluje okolice, w których pojawia się chuligan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po Jarotach, największym osiedlu w Olsztynie, grasuje agresywny mężczyzna
Po Jarotach, największym osiedlu w Olsztynie, grasuje agresywny mężczyzna (East News, Fot: Artur Szczepanski/REPORTER)
dyc6r6w

O sprawie informuje lokalny portal olsztyn.wm.pl. Mieszkańcy wzajemnie ostrzegają się przed napastnikiem, doradzają noszenie ze sobą gazu i pilnowanie dzieci.

Agresywny mężczyzna pojawia się w okolicach galerii handlowych, gdzie przewija się wielu ludzi. W tym roku zaatakował kilkukrotnie na osiedlu Jaroty. Okazuje się, że zaczepiał i obrażał przypadkowe kobiety także w poprzednich latach. Teraz posuwa się do przemocy fizycznej.

Uderzył chłopca

dyc6r6w

Sprawa nabrała tempa po tym, jak napastnik uderzył 10-latka. Stało się to w piątek na parkingu przed jednym z dyskontów. Matka chłopca zamieściła na Facebooku post, w którym przestrzega inne kobiety przed chuliganem. Szybko zgłosiły się do niej inne osoby, które na przestrzeni kilkunastu poprzednich miesięcy zostały zaatakowane.

Zobacz także: Wypadek w Olsztynie. Bezczelność kierowcy ukarana

Sprawcą jest prawdopodobnie 40-letni, postawny mężczyzna. Jego znakiem charakterystycznym jest nieodłączna torba i nerwowy tik oka. Poszkodowanym przez niego kobietom udało się skontaktować pocztą pantoflową z jego matką. Twierdzi, że syn choruje na schizofrenię. Olsztyńska policja zapewnia, że sprawa jest monitorowana.

Czytaj także: Atak szaleńca w Jaśle. "Szpital wygląda jak rzeźnia”
Olsztyn. O włos od tragedii. Kierowca BMW "driftował" po śniegu. Mamy nagranie

Masz news, zdjęcie lub filmik? Daj znać przez dziejesie.wp.pl

dyc6r6w

Podziel się opinią

Share

dyc6r6w

dyc6r6w
Więcej tematów