Trwa ładowanie...
d2noi2r
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Były prezydent Francji Jacques Chirac po badaniach wypisany ze szpitala do domu

Były prezydent Francji Jacques Chirac, który w poniedziałek wieczorem trafił do szpitala w Neuilly, niedaleko Paryża, po kilku badaniach został wypisany. Powodem krótkiej hospitalizacji były bóle podagryczne - poinformowało agencję AFP otoczenie b. prezydenta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacques Chirac
Jacques Chirac (AFP, Fot: Sebastien Nogier)
d2noi2r

- Jacques Chirac wyszedł ze szpitala wieczorem, to pewne. To bolesna przypadłość, ale nie jest to bardzo poważna sprawa - powiedziały te źródła.

Ok. godz. 20 w poniedziałek reporter AFP widział przed domem byłego prezydenta karetkę i policyjne motocykle. Chirac został przebadany w Szpitalu Amerykańskim w Neuilly.

81-letni obecnie Chirac sprawował urząd prezydenta w latach 1995-2007. W związku z kłopotami zdrowotnymi od kilku lat prawie nie udziela się publicznie. W grudniu ubiegłego roku przeszedł operację nerki.

d2noi2r

Podziel się opinią

Share

d2noi2r

d2noi2r
Więcej tematów