Trwa ładowanie...
da6g14a

Burza w TVN. Sebastian Kaleta krytykuje stację

Poseł PiS Sebastian Kaleta w programie "Kropka nad i" zarzucił telewizji TVN brak obiektywizmu i tuszowanie sprawy zatrzymania burmistrza warszawskich Włoch. To jego reakcja na pytania o szefa NIK Mariana Banasia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sebastian Kaleta
Sebastian Kaleta (East News)
da6g14a

Ostrą wymianę zdań zaczęło pytanie o szefa NIK Mariana Banasia. Prowadząca rozmowę Monika Olejnik stwierdziła, że służby działały w jego sprawie opieszale, a gromadzenie materiału dowodowego trwało bardzo długo. - Rozumiem, że nie zawsze służby mogą działać tak sprawnie jak wczoraj, kiedy zatrzymano w maserati burmistrza Włoch - odparował Kaleta.

Kaleta nie chciał ustosunkować się do zarzutów, które są stawiane wobec szefa NIK. - Pan Banaś musi wyjaśnić kwestie związane z majątkiem. Nie poczuwam się ani do roli obrońcy Banasia, ani do roli osoby, która go rzuci na stos. Efekty jego pracy były jednak dobre - oświadczył.

Po kolejnych pytaniach o Mariana Banasia poseł PiS powrócił do tematu zatrzymanego burmistrza warszawskiej dzielnicy. - A burmistrz Włoch gdzie był w TVN? Obok tygrysów w klatkach! - wołał, najprawdopodobniej nawiązując do materiału o ciężarówce z dzikimi kotami, które utknęły na granicy z Białorusią.

da6g14a

Źródło: TVN24

Zgrzyt w PO. Kidawa-Błońska odpiera zarzuty Pitery

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

da6g14a

Podziel się opinią

Share
da6g14a
da6g14a
Więcej tematów