Trwa ładowanie...

Boyleska - pierwszy show burleski w wykonaniu mężczyzn!

Teatr Druga Strefa przygotowuje premierę pierwszego w Polsce show boyleski, czyli zalotnego tańca, gdzie główną rolę będą grać mężczyźni! Reżyseruje Betty Q

Boyleska - pierwszy show burleski w wykonaniu mężczyzn!
d24rl92
d24rl92

Wciąż nie wiesz, co to boyleska, a wstydzisz się zapytać? Sądzisz, że burleskowa scena należy tylko do kobiet? Uważasz, że burleska to tylko gorsety, cekiny i wysokie obcasy?* Teatr Druga Strefa przygotowuje premierę pierwszego w Polsce show boyleski, czyli zalotnego tańca, gdzie główną rolę będą grać mężczyźni!*

Reżyserem przedstawienia "Boylesque Show" jest znana gwiazda burleski w Polsce - Betty Q. Przygotowała ona chłopaków do sceniczonego show, a także będzie odpowiedzialna za konferansjerkę podczas przedstawienia.

W tym show najważniejsze jest to, czego nie widać, ale to, co zobaczycie i tak nie pozwoli Wam zasnąć! Cała skala postrzegania męskości na jednej scenie. Dyskusja nad ciałem, nie słowem. Niebezpieczny Gender w akcji - mówią organizatorzy.

d24rl92

Premiera 24 i 25 października. Bilety w cenie 50 zł można zamawiać pod numerem telefonu: 690 886 943 oraz przez e-mail: fredro@teatrdrugastrefa.pl.

d24rl92
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24rl92
Więcej tematów