Trwa ładowanie...

Bezpłatne oprowadzanie po Muzeum Historii Żydów Polskich dla cudzoziemców

W języku polskim i angielskim

Bezpłatne oprowadzanie po Muzeum Historii Żydów Polskich dla cudzoziemców
dvc2qt9
dvc2qt9

Muzeum Historii Żydów Polskich zaprasza przedstawicieli mniejszości i obcokrajowców mieszkających w Warszawie na specjalne bezpłatne oprowadzanie po wystawie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

POLIN chce być platformą dialogu międzykulturowego, miejscem zadawania trudnych pytań, przestrzenią wzajemnego zrozumienia i szacunku. Dlatego już w pierwszych tygodniach otwarcia wystawy stałej kierujemy zaproszenie do przedstawicieli różnych kultur. Będzie to wyjątkowa okazja, żeby wspólnie przyjrzeć się wystawie i wymienić opinie na jej temat - mówią pracownicy muzeum - Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie stałej, na której pokazujemy historię tysiącletniej obecności Żydów na ziemiach polskich. Po oprowadzaniu odbędzie się krótkie spotkanie z pracownikami wystawy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc, online TUTAJ lub tel.+48 22 47 10 301. Oprowadzanie po polsku odbędzie się 12 listopada w godz. 16:30-19:00. Na bezpłatne oprowadzanie w języku angielskim dla przedstawicieli mniejszości muzeum zaprasza następnego dnia, 13 listopada, takze w godz. 16.30-19.00

//NPB("003")!

dvc2qt9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvc2qt9
Więcej tematów