Trwa ładowanie...

Będzin. Domowa uprawa konopi indyjskich zlikwidowana, pomógł konflikt małżeński

Policjanci z będzińskiej komendy zlikwidowali domową uprawę konopi indyjskich i zatrzymali 32-letniego plantatora. Na jej trop wpadli dzięki... małżeńskiego konfliktu.
Share
Będzin. Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich.
Będzin. Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Źródło: Śląska Policja
d1otly5

Komenda policji w Będzinie poinformowała o zlikwidowaniu domowej uprawy konopi indyjskich. Około godziny 16:00 w środę. 7 kwietnia, mieszkanka Będzina poprosiła oficera dyżurnego o pomoc. Kobieta obawiała się swojego agresywnego męża, z którym była skonfliktowana. Będzińscy stróże prawa pojechali do jednego z domów w centrum miasta. Wraz z kobietą weszli do środka, jednak nie zastali tam agresywnego mężczyzny. Uwagę mundurowych przykuł za to charakterystyczny zapach marihuany, który wyczuli od razu po wejściu do mieszkania. Przeszukali dom i na piętrze znaleźli plantację konopi indyjskich. Mundurowi podczas przeszukania trafili także na słoik z zawartością suszu roślinnego.

Będzin. 32-latek uprawiał konopie indyjskie

Po chwili w domu pojawił się właściciel nielegalnej uprawy. Policjanci zatrzymali 32-latka, ponadto zabezpieczyli sprzęt i urządzenia służące do uprawy nielegalnych roślin. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do trzech lat więzienia.

d1otly5

To nie jedyny sukcespolicjantów z Będzina w walce z przestępczością narkotykową. Zatrzymali 29-letnią mieszkankę miasta, która w miejscu zamieszkania przechowywała znaczną ilość narkotyków. W ręce kryminalnych trafiła amfetamina, z której można było przygotować 360 porcji dilerskich. Dalszym losem 29-letniej kobiety zajmie się teraz prokuratura i sąd. Za popełnione przestępstwo 29-latce grozi nawet dziesięć lat więzienia.

Adam Niedzielski przedstawił prognozę. Emilia Cecylia Skirmuntt skontrowała ministra zdrowia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1otly5

Podziel się opinią

Share
d1otly5
d1otly5
Więcej tematów