Trwa ładowanie...
d45sb3k
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Akcja "Świecka szkoła" zebrała 150 tys. podpisów

Inicjatywa "Świecka szkoła" zebrała 150 tys. podpisów ws. zaprzestania finansowania lekcji religii z budżetu. A teraz Fundacja Stypendialna "Dzieło Świętej Kingi" zbiera podpisy przeciw dotowaniu pisma "Libert,!" - pisze "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Akcja "Świecka szkoła" zebrała 150 tys. podpisów
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
d45sb3k

Pod petycją do resortów kultury i finansów oraz łódzkiego magistratu zebrano 22 352 podpisy.

To zupełnie chybiona próba odegrania się, bo tę inicjatywę z "Libert,!" łączy wprawdzie moja osoba, ale są to byty zupełnie oddzielne - mówi Leszek Jażdżewski, naczelny pisma, pełnomocnik komitetu inicjatywy ustawodawczej "Świecka szkoła". Jak dodaje, dotacja jest zaś przyznawana każdorazowo w otwartym konkursie.

Zobacz także: #dziejesienazywo: "świecka szkoła"

d45sb3k

Podziel się opinią

Share

d45sb3k

d45sb3k
Więcej tematów