Trwa ładowanie...
d4hjt26

50-latek z Gilowic znęcał się psychicznie nad całą rodziną

Doskonale znany policji 50-latek z Gilowic (woj. śląskie) znęcał się nad matką, siostrą i bratem. Po kolejnej interwencji, w końcu trafił do więzienia. Tam poczeka na kolejny wyrok.
Share
50-latek z Gilowic znęcał się psychicznie nad całą rodziną
Źródło: WP.PL
d4hjt26

- Policjanci z Gilowic dostali informacje, że coś niepokojącego dzieje się pod adresem, który doskonale był wcześniej znany funkcjonariuszom. Po przyjeździe i zweryfikowaniu informacji, mężczyzna został zatrzymany - mówi Wirtualnej Polsce Mirosława Piątek, rzecznik żywieckiej policji.
50-latek, który wcześniej bił matkę, siostrę i brata, zmienił metody, gdy tylko wyszedł z aresztu w lipcu ubiegłego roku. Teraz wywierał presje i znęcał się psychicznie na domownikach.
Jak udało nam się dowiedzieć, to już trzeci raz, gdy mężczyzna jest karany za podobne przestępstwo - dlatego wprost z komisariatu, trafi do zakładu karnego.
Tym razem, za kratkami spędzi ponad rok, ponieważ żywiecki sąd wydał w stosunku do niego zarządzenie odbycia kary za wcześniej popełnione przestępstwa. Łącznie grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

* Robert Kulig, Wirtualna Polska*

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4hjt26

Podziel się opinią

Share
d4hjt26
d4hjt26
Więcej tematów