Trwa ładowanie...

35-letnia złodziejka zatrzymana. Kradła wózki dziecięce i podrzucała w inne miejsca

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która zajmowała się kradzieżami wózków dziecięcych. Na przełomie grudnia i stycznia jej łupem padło co najmniej osiem wózków pozostawionych na klatkach schodowych.
Share
35-letnia złodziejka zatrzymana. Kradła wózki dziecięce i podrzucała w inne miejsca
Źródło: Policja
d3uha74

Funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze (woj. dolnośląskie) zatrzymali 35-letnią mieszkankę miasta, która podejrzana jest o kradzieże, przede wszystkim wózków dziecięcych.

- Kobieta na przełomie grudnia 2014 r. i stycznia 2015 r. ukradła co najmniej osiem wózków dziecięcych. Najczęściej jej łupem padały wózki pozostawione na klatkach schodowych w jeleniogórskich blokach mieszkalnych - tłumaczy podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Jak ustalili policjanci, skradzione wózki 35-latka pozostawiała pod śmietnikami na różnych osiedlach miasta. Kobietę zatrzymano w jej własnym mieszkaniu, gdzie znaleziono jeszcze dwa dziecięce wózki.

- Dwa znalezione przez policjantów wózki trafiły do 35-latki dzięki ogłoszeniu, które zamieściła ona w Internecie. Jeleniogórzanka napisała w nim, że chętnie przyjmie niepotrzebne wózki dziecięce - dodaje Bagrowska.

Policjanci wyjaśniają szczegóły tej sprawy. 35-latka przyznała się do popełniania kradzieży. W świetle przepisów grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

d3uha74

Podziel się opinią

Share
d3uha74
d3uha74
Więcej tematów