więcej

Posłanka PO: to nam nie wyszło.

Logo dostawcy  wp.pl |  dodane 2011-09-01 (13:40) 3 lata 1 miesiąc 20 dni 5 godzin i 1 minutę temu
drukuj

- Jazda pociągiem z Gdańska do Warszawy jest zdecydowanie za długa – przyznaje Agnieszka Pomaska z Platformy Obywatelskiej w programie "Z każdej strony". – Ale minister zapewnił mnie, że będzie lepiej – dodała posłanka. Przyznała również, że nie wszystkie obietnice związane z budową dróg udało się spełnić. – To widać gołym okiem i nie ma co mówić, że jest inaczej – dodała Pomaska. Które obietnice Platformy zostały spełnione, a niespełnienie których winna jest opozycja, o tym Agnieszka Pomaska w rozmowie z Igorem Janke.
WP.PL


Zobacz pierwszą część programu: Kaczyński w Platformie Obywatelskiej?

Zobacz trzecią część programu: Polityk PO: Ceny rosną, ale zarobki...




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 5 4.95%
nie 96 95.05%

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Wybory Mistera pytamy.pl... ??

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (59)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~ORG. WSCHOD 2011-09-06 (15:12) 3 lata 1 miesiąc 15 dni 3 godziny i 28 minut temu

My byli wysocy funkcjonariusze PRL: PZPR, MO, UB, SB, ZOMO, ORMO, ZMP, SP, IW, KBW, ZMS, SZSP - zawsze bedziemy glosowali na platworme obywatelskom.

odpowiedz

2
0
~ewa 2011-09-06 (14:42) 3 lata 1 miesiąc 15 dni 3 godziny i 58 minut temu

Wyszlo Wam wyszlo oszustwa ,zlodziejstwa ,matactwa wszystko co najgorsze grabierz Polski i okradanie biednego Polaka i to jeszcze wam za malo

odpowiedz

1
0
~waldi 2011-09-06 (10:42) 3 lata 1 miesiąc 15 dni 7 godzin i 58 minut temu

wyszlo wam oszukiwanie ludzi przed wyborami Pomaska !

odpowiedz

2
1
~POgryziony POgromca 2011-09-05 (23:08) 3 lata 1 miesiąc 15 dni 19 godzin i 32 minuty temu

Na POczatku, wszystko dobrze sie zaczelo,POtem wszystko bardzo dobrze szlo ;niestety w koncu(POnownie z winy PiS-u) wszystko sie POpsulo,wszystko POpieprzylo!

odpowiedz

12
1
~luksja 2011-09-03 (21:36) 3 lata 1 miesiąc 17 dni 21 godzin i 4 minuty temu

Żałosne,odrealnione opinie Ludzi żyjących w "innym"świecie,dzięki narzucaniu coraz większych obciążeń na "plebs",który Ich wcale nie interesuje,od roku 1989r .Wtedy dostali sie na "plecach" Robotników i całego Ruchu Solidarności do "koryt"i odtąd mają "wyższy" punkt siedzenia.Z góry nie widać nędzy na dole,w strzeżonych osiedlach,w rządowych limuzynach nie widać biedy ,za którą ONI odpowiadają!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Krzysiek 2011-09-05 (15:46) 3 lata 1 miesiąc 16 dni 2 godziny i 54 minuty temu

Pani Pomaska ,wyszło wam szydło z worka.A o wszystkich innych obiecankach cisza aż w uszach dzwoni.

odpowiedz

8
0
~gabiko 2011-09-05 (14:33) 3 lata 1 miesiąc 16 dni 4 godziny i 7 minut temu

PO wyszło super okradanie i rozbijanie państwa polskiego i obywateli!! To wyszło super!!

odpowiedz

10
1
~realista 2011-09-05 (11:54) 3 lata 1 miesiąc 16 dni 6 godzin i 46 minut temu

4 lata rządów PO-PSL to lata stracone do polskiej gospodarki, to 4 lata siedzenia na tyłku, patrzenia na słupki sondażowe i zamiatania pod dywan afer.

odpowiedz

9
1
~zambo 2011-09-04 (23:42) 3 lata 1 miesiąc 16 dni 18 godzin i 58 minut temu

A co wam dobrze wyszło? Włosy z głowy Tuskowi i Schetynie ... Wasza koalicja z PSL to masakra. Jedni maja bardziej lepkie łapki od drugich :(

odpowiedz

2
1
~malpka 2011-09-04 (23:40) 3 lata 1 miesiąc 16 dni 19 godzin i 1 minutę temu

wam nie wyszlo wszystko co tu duzo gadac proste...uwalta sie wszyscy do nastepnego samolotu

odpowiedz

14
1
~~pamiec 2011-09-04 (04:12) 3 lata 1 miesiąc 17 dni 14 godzin i 28 minut temu

Jedynie co wam wyszlo to: POdle klamstwa i Perfidne Oszustwa!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
1
~joga 2011-09-04 (15:19) 3 lata 1 miesiąc 17 dni 3 godziny i 21 minut temu

A co wam w ogóle wyszło? Chyba spotkanie na cmentarzu.

odpowiedz

4
10
~Liliana 2011-09-04 (09:33) 3 lata 1 miesiąc 17 dni 9 godzin i 7 minut temu

Teraz wszyscy krytykujecie Platformę, a jak przyjdzie co do czego to pewnie znowu wygra w wyborach.

odpowiedz

7
1
~marcin 2011-09-03 (17:17) 3 lata 1 miesiąc 18 dni 1 godzinę i 23 minuty temu

Pomaska idż do domciu i nie dyskutuj,patałachu.

odpowiedz

3
2
~Krzysztof 2011-09-03 (11:47) 3 lata 1 miesiąc 18 dni 6 godzin i 53 minuty temu

Wybieramy posłów z nr 11,12, 13, 14, 15,16 na liście Nowi ludzie, nowy Sejm

odpowiedz

47
1
~Lucjan 2011-09-01 (14:21) 3 lata 1 miesiąc 20 dni 4 godziny i 19 minut temu

Ale wyszła wyprzedaż majątku polskiego realizowana przez PO.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

22
1
~jak to jest 2011-09-01 (20:58) 3 lata 1 miesiąc 19 dni 21 godzin i 42 minuty temu

Dziwne,że problemy z którymi borykają się na co dzień Polacy,omijają w "cudowny"sposób elity rządzące,żyjące na mitycznej "zielonej wyspie"bezstresowo w zgodzie i miłości wzajemnej.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

20
2
~gfdsa 2011-09-01 (21:11) 3 lata 1 miesiąc 19 dni 21 godzin i 29 minut temu

najlepeij PO wyszla niejasna katastrofa pod Smolenskiem i niejasne seria samobojstw ostatnie Leppera !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
1
~Dosc ! 2011-09-01 (22:16) 3 lata 1 miesiąc 19 dni 20 godzin i 24 minuty temu

Wam nic przez te cztery lata nie wyszlo oprocz oskubania mlodych polkow z OFE i dochodow i podwyzek ! ,Wy nawet afery nie umiecie do konca doprowadzic i zawsze was nakryja media !Np hazardowa !A bylo ich setki jak sobie przypominam .....No i oczywiscie wszyscy aferzysci n-i-e-w-i-n-n-i-!!!!!! Same ofiary PIS-u -----Kto winny PIS i opozycja ! Albo nic nie moga .....Zenada !Piekne slowka ,kultura ,milosc ,a tak naprawde z usmiechem na ustach ""skubanie naszych portfeli "" i ograniczanie naszych praw ""na kazdym kroku .....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
1
~polak 2011-09-02 (11:02) 3 lata 1 miesiąc 19 dni 7 godzin i 38 minut temu

wyszlo im zamordowanie Polskiego perzemyslu ,zagarniecie majatku panstwowego,zniszczenie szkolnictwa-gratulacjeMiliony Polakow za tym rzadem stalo sie bankrutem lub nieprzezylo w wyniku jego zaniedban.Brak odpowiedzialnosci i glupota-to cecha tuska i jego ferajny.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Sikorski o rozmowie z Politico: niektóre moje słowa zostały nadinterpretowane
dodane 2014-10-20 (23:05) 19 godzin i 35 minut temu

materiał wideo

Oscar de la Renta nie żyje
dodane 2014-10-21 (05:23) 13 godzin i 17 minut temu

Agencja AP: USA wypłaca emerytury wydalonym nazistom
dodane 2014-10-20 (21:38) 21 godzin i 2 minuty temu

Polscy lekarze postawili na nogi sparaliżowanego mężczyznę
dodane 2014-10-21 (02:37) 16 godzin i 3 minuty temu

Rosyjska prasa: Szwedzi znaleźli powód, żeby się zbroić
dodane 2014-10-20 (09:35) 1 dzień 9 godzin i 5 minut temu

Zmarł znany astronom i astrofizyk prof. Janusz Gil
dodane 2014-10-20 (09:30) 1 dzień 9 godzin i 10 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy wierzysz w pojednanie Tusk-Kaczyński?

liczba oddanych głosów: 31333