więcej

Michał Sutowski - informacja o autorze.

Logo dostawcy  wp.pl |  dodane 2010-02-10 (04:11) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 3 godziny i 52 minuty temu
drukuj

Michał Sutowski (ur. 1985) - sekretarz redakcji Krytyki Politycznej, politolog, absolwent MISH UW.

Redaktor serii Pism politycznych Jacka Kuronia, w wolnych chwilach tłumaczy (m.in. Castellsa "Społeczeństwo informacyjne i państwo dobrobytu" i Welzera "Wojny klimatyczne"), w audycji Kazimiery Szczuki puszcza muzykę zaangażowaną, czasem komentuje w Poranku Radia TOK FM.

Walczy o hegemonię lewicy i bardzo się stara napisać drugą pracę magisterską. Lubi Tori Amos. Nie ma kota.


Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 26 28.89%
nie 64 71.11%

W innych serwisach

Michał Sutowski

Sekretarz redakcji Krytyki Politycznej, politolog, absolwent MISH UW. Redaktor serii Pism politycznych Jacka Kuronia, w wolnych chwilach tłumaczy (m.in. Castellsa "Społeczeństwo informacyjne i państwo dobrobytu" i Welzera "Wojny klimatyczne"), w audycji Kazimiery Szczuki puszcza muzykę zaangażowaną, czasem komentuje w Poranku Radia TOK FM. Walczy o hegemonię lewicy i bardzo się stara napisać drugą pracę magisterską. Lubi Tori Amos. Nie ma kota.


Opinie (66)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

3
0
~jan 2011-11-12 (10:03) 3 lata 2 miesiące 18 dni 22 godziny i 1 minutę temu

To ta szuja zaprosila niemieckich anarchistow do Warszawy w Dzien Niepodleglosci. Mam nadzieje ze znajda sie tacy ktorzy wybija mu takie pomysly z glowy, i to w taki sposob ze bedize sie sam bal wyjsc na ulice w niedzielne popoludnie

odpowiedz

3
0
~limanowa.in 2010-07-31 (00:02) 4 lata 6 miesięcy 8 godzin i 1 minutę temu

autor zupełnie nie znając tematu niesłusznie ubliża ludziom z Limanowej
to po prostu żałosne co ono pisze!!! Nie rozezna tematu, nie sprawdzi, nie dowie się, nie poczyta! Ręce opadają! Nie komentuję zwykle, ale temat limanowej i patologicznej rodziny przeinaczony przez niedoczytanego ałutora w dyskyminację romów poruszył mnie. Przez takich właśnie ludzi jest taka lipa u nas!

odpowiedz

1
0
~pax 2010-09-22 (15:53) 4 lata 4 miesiące 8 dni 16 godzin i 10 minut temu

a może już 'sekretarz generalny'
no taki to już' jadł chleb z niejednego pieca' i może się wymądrzać, a Tomasza z Akvinu już przeczytał!?

odpowiedz

1
0
~AXX 2010-04-28 (10:56) 4 lata 9 miesięcy 2 dni 21 godzin i 7 minut temu

A ile lat miał pan Sutowski jak przacował przy Jacku Kuroniu?
16 czy 18? Cóż mógł wiedzieć o polityce. Chyba tylko to, co powiedział mu Kuroń, czyli bajki o złej komunie.

odpowiedz

1
0
~kacper 2010-04-28 (09:53) 4 lata 9 miesięcy 2 dni 22 godziny i 10 minut temu

Ale
tak to się pisło pamiętam za czasów komuny .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~cruiser 2010-04-28 (07:13) 4 lata 9 miesięcy 3 dni i 50 minut temu

?????????
Straszny bełkot. O co tutaj chodzi? Może streścić to w 4 zdaniach??? . Przy czytaniu po 3 zdaniach zapomina się swojego nazwiska. Może posłać na kurs umiejetności przekazywania informacji zrozumiałych dla ludzi. No chyba że jest to szaman lub kapłan, który tylko wie o co chodzi, inni nie wiedza i są ciemni.

odpowiedz

1
0
~rtsmp3 2010-03-31 (15:40) 4 lata 9 miesięcy 30 dni 16 godzin i 23 minuty temu

To nie wszystko!.
Zapomniałeś powiedzieć, kto i ile Tobie za te "toruńskie" brednie zapłacił, bo czytając odnoszę wrażenie, że pisałała TO "panienka" w przepięknym "moherowym bereciku". A z okazji Świąt Wielkiej Nocy - życzę abyś doznał szczęścia - samodzielnego myślenia, takiego myślenia - bez ideologii.

odpowiedz

1
0
~noniewiem 2010-03-18 (20:23) 4 lata 10 miesięcy 12 dni 11 godzin i 40 minut temu

Napewno MA KOTA
wystarczy spojrzec na informacje o aauutorze

odpowiedz

1
1
~łowca antify 2010-11-18 (00:08) 4 lata 2 miesiące 13 dni 7 godzin i 55 minut temu

do sutowskiego
histeryczna panienko wróć do szkoły

odpowiedz

1
1
~pol 2010-11-14 (22:08) 4 lata 2 miesiące 16 dni 9 godzin i 55 minut temu

Faszystowski antyfaszyzm.
Czyli "Krytyka Polityczna".

odpowiedz

1
1
~Kris 2010-08-25 (17:47) 4 lata 5 miesięcy 5 dni 14 godzin i 16 minut temu

Żal mi go :(
Traci czas i energie na walkę z czymś czego nie rozumie i o czym nie ma pojęcia.Panie Sutowski czas wrócić na ziemie, halo tu ziemia słyszy pan?

odpowiedz

1
1
~Ferdek 2010-08-25 (15:20) 4 lata 5 miesięcy 5 dni 16 godzin i 43 minuty temu

Wrzesień za pasem, liście z drzew niebawem opadną
a Pan Michał samotnie pisze swoje proroctwa. Zamiast spotkać się z jakąś Kobitą i ...

odpowiedz

1
1
~Ferdek 2010-08-11 (15:22) 4 lata 5 miesięcy 19 dni 16 godzin i 41 minut temu

Czas leci a Michał wciąż nie ma dziewczyny
Minął kolejny miesiąc lub nawet ze dwa a Michał wciąż nie ma dziewczyny i kupuje potajemnie Twój Weekend.

odpowiedz

1
1
~Andrzej 2010-08-04 (09:37) 4 lata 5 miesięcy 26 dni 22 godziny i 26 minut temu

Zamiast socjalisty zatrudniłbym specjalistę
bo namawianie do okradania bogatych podatkami hamuje rozwój.

odpowiedz

1
1
~Filon 2010-07-31 (21:48) 4 lata 5 miesięcy 30 dni 10 godzin i 15 minut temu

Czyli po prostu komuch.
Neobolszewik.

odpowiedz

1
1
~kasandra 2010-06-02 (15:34) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 16 godzin i 29 minut temu

Walczy o hegemonię lewicy czyli
taki młody,żałosny komuch.

odpowiedz

1
1
~iga 2010-06-02 (15:24) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 16 godzin i 39 minut temu

Żałosnym człowieczkiem jest
po prostu.

odpowiedz

1
1
~Kasia1986 2010-05-12 (09:22) 4 lata 8 miesięcy 18 dni 22 godziny i 41 minut temu

?
Politolog? przeciez to dziecko jeszcze.

odpowiedz

1
1
~Jerry 2010-05-05 (13:03) 4 lata 8 miesięcy 25 dni 19 godzin i 1 minutę temu

Co za komuch
Strach czytać to, co ten facio wypisuje. Przeraża mnie, że tacy bezmyślni ludzie karmia swoją czerwona propagandą roszczeniowy elektorat. W imię praw człowieka oczywiście - co za żałość... :-(((

odpowiedz

1
1
~as 2010-04-28 (09:51) 4 lata 9 miesięcy 2 dni 22 godziny i 12 minut temu

Słodkie..
i podstępne towarzystwo z" pejsami". Uciera sobie miejsce na dobry byt w Polsce ludzką krzywdą i wypisywaniem nienawistnych artykułów.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Znów ostrzał Doniecka. Co najmniej siedmiu zabitych
dodane 2015-01-30 (13:50) 18 godzin i 13 minut temu

SLD: jesteśmy wkurzeni, PO nas oszukała
dodane 2015-01-30 (13:35) 18 godzin i 28 minut temu

CBOS: Polacy najbardziej lubią Włochów
dodane 2015-01-30 (12:50) 19 godzin i 13 minut temu

Rolnicy do Ewy Kopacz: rozmowy albo protest
dodane 2015-01-30 (07:03) 1 dzień 1 godzinę i 1 minutę temu

Prof. Brzeziński: gdyby nie sankcje, to Rosja miałaby wolną rękę w likwidacji Ukrainy
dodane 2015-01-30 (03:10) 1 dzień 4 godziny i 53 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 4005