więcej

kujawsko-pomorskie

Pociąg uderzył w samochód; zginął kierowca auta.

IAR |  dodane 2009-11-04 (17:50) 5 lat 18 dni 19 godzin i 9 minut temu
drukuj

Do tragicznego wypadku kolejowego doszło w rejonie Laskowic Pomorskich. Po godzinie 16.00 na lokalnym przejeździe kolejowym pociąg relacji Zielona Góra - Gdynia uderzył w samochód osobowy. Na miejscu zginął kierowca auta.

Na razie z powodu wypadku zatrzymany został także pociąg z Poznania do Gdyni.


(mg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 3 50%
nie 3 50%

Przeczytaj też

Śmiertelny wypadek niedaleko Bydgoszczy

dodane 2009-11-09 (10:04) 5 lat 14 dni 2 godziny i 55 minut temu

Karetka zderzyła się z helikopterem; kierowca był pijany

dodane 2009-11-05 (20:28) 5 lat 17 dni 16 godzin i 31 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Czy miałeś kiedyś wypadek samochodowy?

Opinie (74)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~ktoś 2009-11-05 (18:36) 5 lat 17 dni 18 godzin i 23 minuty temu

FACET ZA KIEROWNICĄ TO WYJAŚNIA WSZYSTKO!!!
j.w.

odpowiedz

0
0
~prawda 2009-11-05 (16:35) 5 lat 17 dni 20 godzin i 24 minuty temu

facet za kółkiem to tragedia!!!
Facet za kierownicą = śmiertelny wypadek!!!!

odpowiedz

0
0
~Gość 2009-11-05 (13:42) 5 lat 17 dni 23 godziny i 17 minut temu

35 lat?
Z tego co wiem to ten mężczyzna miał ok. 25 lat

odpowiedz

0
0
~ktoś 2009-11-05 (06:47) 5 lat 18 dni 6 godzin i 12 minut temu

przejazd kolejowy
Zanim cos napiszecie na temat przejazdów kolejowych przeczytajcie art. 28 "ustawy prawo o ruchu drogowym"

odpowiedz

0
0
~jasiu 2009-11-04 (20:26) 5 lat 18 dni 16 godzin i 33 minuty temu

Bezmuzgowiec.
Kierowca seicento próbował ominąć opuszczony szlaban kolejowy, niestety gdy znalazł się na torach wjechał w niego rozpędzony pociąg osobowy relacji Zielona Góra - Gdynia. Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu. Wypadku, do jakiego doszło o godz. 16.15 na przejeździe kolejowym w Nowych Dobrach (pow. świecki) można było uniknąć. Kierowca seicento, jadący od strony Drzycimia, mimo opuszczonego szlabanu, blokującego przejazd prawą stroną, postanowił zdążyć przed pociągiem. Zjechał na lewy pas, ominął szlaban i wjechał na tory. W tym momencie, w pełnym pędzie uderzył w niego pociąg pospieszny relacji Zielona Góra -Gdynia. Skład pchał wrak samochód prawie pół kilometra. Mężczyzna ok. 35 lat, mieszkaniec powiatu świeckiego, zginął na miejscu.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
logowanie 2009-11-04 (23:06) 5 lat 18 dni 13 godzin i 53 minuty temu

?
To jaki to w końcu był osobowy czy pośpieszny?

odpowiedz

0
0
~maro 2009-11-04 (19:24) 5 lat 18 dni 17 godzin i 35 minut temu

Znowu maszynista!
Nie zachował ostrożności, nie wyhamował i walnął w samochód. Zgroza!

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Spider 2009-11-04 (22:17) 5 lat 18 dni 14 godzin i 42 minuty temu

Kretyn za kierownicą
Z kompetentnych źródeł wiem, że kierowca seicento wykazał się kompletnym brakiem wyobraźni i z sobie tylko znanych powodów ominął zamknięty, automatycznie sterowany szlaban. Wjechał prosto pod koła rozpędzonego pociągu. Jeżdżę przez ten przejazd wiele lat i takiego kretynizmu nie pamiętam. Całe szczęście że jechał sam i nie doprowadził do jeszcze większej katastrofy. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych kierowców.

odpowiedz

0
0
~pol 2009-11-04 (22:10) 5 lat 18 dni 14 godzin i 49 minut temu

A kto miał zginąc
MASZYNISTA?

odpowiedz

0
0
~andrzej 2009-11-04 (20:33) 5 lat 18 dni 16 godzin i 26 minut temu

kiedy w Polsce znikną te obeszczane budki dróżników..
A zacznie się stawiać automatyczne zapory.chyba Rumunia już nas prześcignęła.mniej ludzi straci życie ,a większość kierowców zaoszczędzi na czasie i nie będzie go musiało nadrabiać w trasie.a w PKP tylko wypłacają sobie grube premie i pilnują dobrych pensji. i jedno pytanie którą partię zasila PKP ?

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~miki 2009-11-04 (21:45) 5 lat 18 dni 15 godzin i 14 minut temu

bezmuzgowiec
leko muzgowiec z tego kolesia byl zeby zdazy przed pogiagiem

odpowiedz

0
0
~et221090 2009-11-04 (21:40) 5 lat 18 dni 15 godzin i 19 minut temu

odpowiedz
facet chyba sam z Rumuni pochodzi piszac takie cuda....wez rozbieg i mocno walnij głową w mur........

odpowiedz

0
0
~eu-07 2009-11-04 (21:40) 5 lat 18 dni 15 godzin i 19 minut temu

WYSTARCZYŁOBY TYLKO ABY KIEROWCA PRZESTRZEGAŁ KODEKSU DROGOWEGO.
JAK SIE CZYTA TE PSEUDOOPINIE ZNAWCOW LAIKOW TO NAWET NIECHCE SIE Z NICH SMIAC,,,, jak sie nieznasz na temacie nie pisz nic ,

odpowiedz

0
0
~brahmin 2009-11-04 (21:31) 5 lat 18 dni 15 godzin i 28 minut temu

jak kiedyś jeździły parowozy to było widać kitę dymu
nawet zza niewyciętych krzaków przy przejeździe. a teraz NIC nie widać

odpowiedz

0
0
~Anty 2009-11-04 (21:13) 5 lat 18 dni 15 godzin i 46 minut temu

Nadmierna prędkość!
Maszynista pociągu nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Fotoradary na tory!!!

odpowiedz

0
0
Wirtualny_Polak 2009-11-04 (21:09) 5 lat 18 dni 15 godzin i 50 minut temu

Kompletny brak wyobraźni
.

odpowiedz

0
0
~Max v na prostej 2009-11-04 (21:01) 5 lat 18 dni 15 godzin i 58 minut temu

Wyciąć wszystkie słupy
trakcji to przez nie ginie tyle osób na drogach!!! Również należy wyciąć wsyzstkie drzewa w pobliżu dróg, w promieniu 1km nie powinno być ani jedno drzewko i krzaczek.

odpowiedz

0
0
~mic 2009-11-04 (18:26) 5 lat 18 dni 18 godzin i 33 minuty temu

znowu.....
dróżnik nachlany.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~birk 2009-11-04 (18:50) 5 lat 18 dni 18 godzin i 9 minut temu

ja gdy widze niestrzezony przejazd to zamykam oczy
i wciskam gaz do dechy , zawsze mi sie udaje przejechac,

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
rysia 2009-11-04 (18:25) 5 lat 18 dni 18 godzin i 34 minuty temu

znowu jakiś
nie strzeżony przejazd?

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech. 22 osoby ranne
dodane 2014-11-23 (08:16) 4 godziny i 43 minuty temu

materiał wideo

Tysiące domów na Podlasiu bez prądu
dodane 2014-11-22 (08:41) 1 dzień 4 godziny i 18 minut temu

PiS: przedstawimy analizę ws różnicy między exit polls a wynikami wyborów
dodane 2014-11-21 (13:40) 1 dzień 23 godziny i 19 minut temu

Wyniki wyborów w sejmikach wojewódzkich
dodane 2014-11-22 (22:50) 14 godzin i 9 minut temu

Rosyjskie pociski spadają na Ukrainę. Artyleryjski ostrzał
dodane 2014-11-21 (13:02) 1 dzień 23 godziny i 57 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy powinno się unieważnić wybory samorządowe?

liczba oddanych głosów: 10336