więcej

Tak będzie wyglądał "koniec świata" u Majów - film.

REUTERS |  dodane 2012-12-21 (03:36) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 16 godzin i 51 minut temu
drukuj

W Gwatemali trwają przygotowania do obchodów zakończenia kalendarza Majów. Według samych Majów oznacza to jednocześnie początek nowego kalendarza, ale wiele osób traktuje tę datę jako możliwy termin końca świata.





(oso)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 5 31.25%
nie 11 68.75%

Przeczytaj też

Czy politycy boją się końca świata?

aktualizacja 2012-12-21 (10:25) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 10 godzin i 2 minuty temu

Darth Vader na Ukrainie rozdaje "zestawy na koniec świata"

dodane 2012-12-20 (17:50) 1 rok 7 miesięcy 8 dni 2 godziny i 37 minut temu

Pogoda na koniec świata - gorąco!

dodane 2012-12-20 (14:45) 1 rok 7 miesięcy 8 dni 5 godzin i 42 minuty temu

Na całym świecie zarabiają na "końcu świata"

aktualizacja 2012-12-15 (09:17) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 11 godzin i 10 minut temu

Archeolog: koniec świata wcale nie taki bliski

dodane 2012-12-14 (06:05) 1 rok 7 miesięcy 14 dni 14 godzin i 22 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (19)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

3
3
karisia** 2012-12-21 (16:45) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 3 godziny i 42 minuty temu

dobre hahaha fajna beka z tym końcem świata i wreszcie śmiejemy się z czego innego niż: smoleńsk, krzyż, kaczyński...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~Grześ 2012-12-22 (22:30) 1 rok 7 miesięcy 5 dni 21 godzin i 57 minut temu

Jak można być w dzisiejszych czasach jeszcze takim naiwnym durniem i w takie bzdury wierzyć? Boże, ty patrzysz na to i nie grzmisz? A może Cie nie ma? Albo masz urlop na świeta?

odpowiedz

6
5
~Ben 2012-12-21 (07:04) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 13 godzin i 23 minuty temu

Pismo Święte też zapowiada "KONIEC ŚWIATA", ale nie będzie oznaczał on końca naszej planety, tylko zagładę "niegodziwych" ludzi i wszelkiego zła na ziemi, która niebawem nastąpi w ARMAGEDONIE - Psalm 39:10-11.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~karolcia *** 2012-12-21 (18:32) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 1 godzinę i 55 minut temu

nikt nie wie kiedy będzie koniec świata!!!!!!!!!!

odpowiedz

2
1
~PoczątekŚwiata2 2012-12-21 (18:15) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 2 godziny i 12 minut temu

Ogłaszam że Koniec już odszedł , teraz następuje ja ;).

odpowiedz

2
2
~Magda 2012-12-21 (11:04) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 9 godzin i 23 minuty temu

hahhahaah no to czekam na tą 12:12 , na kompie oczywiście! Oj co za naiwniacy KONIEC ŚWIATA...

odpowiedz

4
3
~niewiem 2012-12-21 (06:07) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 14 godzin i 20 minut temu

legenda koniec swiata bajka

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
1
~Amenos 2012-12-21 (07:29) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 12 godzin i 58 minut temu

MAJOWIE SĄ NA TOPIE TERAZ ! A DO POLITYKÓW WRESZCIE WYJDĄ LUDZIE...

odpowiedz

0
4
~hnjm 2012-12-21 (07:24) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 13 godzin i 3 minuty temu

początek nowej ery ukradli ode mnie niech się cieszą że jestem od nich mądrzejsza :P

odpowiedz

2
2
~edek 2012-12-21 (07:16) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 13 godzin i 11 minut temu

Ja o 11:30 ide do jakiegoś marketu i stane pod monopolowym.Jak tylko zacznie coś sie dziać to zaraz odkręcam pierwszą z brzegu butle i tankuje ile wlezie :)

odpowiedz

3
1
~Rysiek 2012-12-21 (07:11) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 13 godzin i 16 minut temu

przewidywania końca świata są porównywalne z przewidywaniami przez WP pogody na jutro!!! zmienia się kilka razy w ciągu danego dnia:):):)

odpowiedz

4
2
~kolo 2012-12-21 (07:07) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 13 godzin i 20 minut temu

Wino, taniec i śpiew! Istny KONIEC ŚWIATA!

odpowiedz

6
2
~~sergi2 2012-12-21 (06:35) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 13 godzin i 52 minuty temu

Strach ma wielkie "gały" co ludziki ???

odpowiedz

5
2
~qwerty 2012-12-21 (06:23) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 14 godzin i 4 minuty temu

Hahaha, jak zwykle tytuł adekwatny do treści.

odpowiedz