Strona główna serwisu
Policja złapała „Fryzjera”. Mężczyzna obcinał kobietom włosy w komunikacji miejskiej

Policja złapała „Fryzjera”. Mężczyzna obcinał kobietom włosy w komunikacji miejskiej

• W Łodzi grasował człowiek, który obcinał kobietom włosy w komunikacji miejskiej
• Kamery w jednym z tramwajów nagrały działania „Fryzjera”
• Policja zatrzymała 28. letniego mężczyznę, który przyznał się do winy
Początkowo historia ta była uznawana jedynie za miejską legendę. W Łódzkiej komunikacji miejskiej grasował „Fryzjer”, który obcinał kobietom włosy. Dwie ofiary złożyły zawiadomienie na policji, której w niedługim czasie udało się znaleźć podejrzanego, dzięki nagraniom z kamer w autobusach i tramwajach. Poniżej prezentujemy jedno z nich:

Łódź – poszukiwany „fryzjer”!

Słyszeliście o "fryzjerze" grasującym w tramwajach MPK-Łódź Sp. z o.o.?Dzięki zgłoszeniom, które poszkodowane kobiety zgłaszały na Policję oraz do nas udało nam się zabezpieczyć monitoring z jednego z wagonów, na którym widać mężczyznę, który najpierw wypatruje ofiary, kiedy wie, że nie ma nikogo za nim, siada za kobietą, wyciąga nożyczki i obcina jej kosmyki włosów.Prosimy o rozpowszechnianie apelu naszego i Policji, abyśmy jak najszybciej mogli ująć "fryzjera". Jednocześnie informujemy, że jeśli byliście Państwa ofiarami bądź świadkami jego działania - niezwłocznie zgłaszajcie się na Policję (kontakt poniżej). W przypadku, kiedy dochodzi do tego typu zdarzeń warto natychmiastowo poinformować o nim prowadzącego pojazd, ponieważ zwiększa to szanse na ujęcie sprawcy.KOMUNIKAT ws. poszukiwanego "fryzjera":Policjanci z I Komisariatu w Łodzi poszukują mężczyzny, który w środkach komunikacji miejskiej w Łodzi bez ich wiedzy i zgody obcina pasażerkom kosmyki włosów. Funkcjonariusze aktualnie prowadzą dwa postępowania dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej. Oba zostały objęte przez prokuraturę ściganiem z urzędu. Sprawcy grozi kara do roku pozbawienia wolności.Jedno ze zdarzeń miało miejsce 20 lutego 2016 roku około godziny 19.20 ,w tramwaju nr 12 ,w okolicach ulic Narutowicza/Kopcińskiego. Kolejne 5 marca 2016 roku około godziny 15.00 w tramwaju jadącym ulicą Narutowicza , pomiędzy ulicą Kilińskiego a POW. W obu przypadkach pokrzywdzonymi są młode kobiety. Ostatnie ze zdarzeń zarejestrował monitoring MPK. Nagranie to stanowi cenny materiał dowodowy.Rysopis podejrzewanego: wiek ok.20-25 lat, wzrost około 170-175 cm, waga około 80-90 kg jasne oczy , krótkie ciemne włosy, ubrany w bluzę z kapturem, ciemna bluzę. Nosi plecak.Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę obcinającego włosy nieświadomym niczego pasażerkom proszone są o kontakt ze śródmiejskim komisariatem przy ulicy Sienkiewicza 28/30 w Łodzi tel. 665 10 49 ( 8.00-16.00) lub całodobowo 665 14 00.

Opublikowany przez MPK-Łódź Sp. z o.o. na 22 marca 2016


- Zatrzymaliśmy 28-latka w związku z dwoma postępowaniami naruszenia nietykalności osobistej. Pokrzywdzone są dwie młode kobiety podróżujące tramwajami – poinformowała podinsp. Joanna Kącka z łódzkiej policji.


Jak się okazuje mężczyzna kolekcjonował swoje trofea i robił to całkowicie świadomie.
- Po zatrzymaniu mężczyzna stwierdził, że lubi damskie włosy i dlatego je ścinał. Jak twierdzi, posiada kolekcję pukli - dodaje Kącka.

Mężczyźnie grozi rok więzienia.

tvn24.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (12)
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
26
~ludwik 2016-03-22 (20:33) 4 godziny i 47 minut temu

Jeżeli zatrzymanie takiego gostka zajęło naszym "dzielnym" służbom kilka miesięcy, to jak mamy się czuć wobec zagrożenia terrorystycznego?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
9
~REX 2016-03-23 (22:51) 2 godziny i 29 minut temu

mógł zapuścić brodę i obcinać głowy to by go uniewinnili a tak dostanie z dwójaka

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
7
~KRZYCHO1975 2016-03-22 (21:36) 3 godziny i 44 minut temu

to jest chyba psychopata co on kobiecych włosów na głowie lub w miejscach itymnych nie widział lub nigdy nie miał kobiety

odpowiedz

zgłoś do moderacji