Strona główna serwisu
Robert Kulig

Robert Kulig

Wypadek na Armii Krajowej. Paraliż części Krakowa

Wypadek na Armii Krajowej. Paraliż części Krakowa

• Na ulicy Armii Krajowej w Krakowie zderzyły się trzy samochody
• W wypadku ucierpiały dwie osoby
• Duże utrudnienia w okolicy Bronowic
Przed godziną 9 na ulicy Armii Krajowej w Krakowie zderzyły się trzy samochody. W okolicy wiaduktu natychmiast utworzyły się gigantyczne korki, a część Bronowic została zupełnie sparaliżowana.

Sprawcą był kierowca BMW, który z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas i czołowo wpadł pod przejeżdżającego busa. Siła, z jaką zderzyły się pojazdy, była tak duża, że BWM odbiło się od autokaru i zderzyło się z kolejnym samochodem całkowicie blokując przejazd.

W wyniku wypadku ucierpiały dwie osoby, a stan sprawcy wypadku określany jest jako ciężki.


Na miejscu pracuje cały czas policja, która szczegółowo bada przyczyny wypadku.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? Wyślij nam zdjęcia. Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Twoim regionie.


Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (17)
Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
60
~minus 2016-03-10 (15:22) 5 godzin i 25 minut temu

tak bardzo mnie to nie dziwi ze bmw sprawca

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
49
~mrrobot 2016-03-10 (17:35) 3 godziny i 12 minut temu

B-edziesz M-iał W-ypadek, marka zobowiązuje

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
14
~Stalker 2016-03-10 (19:35) 1 godzinę i 12 minut temu

Bolid Młodego Wieśniaka na lawecie.Cudowny widok.I jak zwykle kierowca tego gó..a sprawcą.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~jan_maria 2016-03-10 (21:38) 23 godzin i 9 minut temu

Wypadek miał miejsce ok. 7-45. BMW znajdowało się na lewym pasie, wyprzedziło samochód jadący prawym pasem, po czym kierowca BMW chciał zjechać na prawy pas. Zrobił to dość gwałtownie równocześnie przyspieszając, tył BMW zarzuciło w lewo, kierowca próbował opanować samochód, ale BMW zaczęło tańczyć na lewo i prawo, i co dziwne, wyglądało jakby samochód przyspieszał, a nie zwalniał. W końcu wpadł w poślizg, wykonał pełny obrót (albo dwa) i uderzył lewym bokiem (okolice drzwi kierowcy) w lewe przednie światło czarnego samochodu jadącego z przeciwnej strony (od strony ronda). Uderzenia w busa nie zapamiętałem, natomiast po uderzeniu w czarny samochód BMW zatrzymało się. Z czarnego samochodu wyskoczył jakiś człowiek i szybko odbiegł w kierunku chodnika. Kierowca BMW siedział i nie ruszał się. Gdy BMW wpadło w poślizg, to kręciło się dookoła swojej osi jak na lodzie lub mokrej glinie. Całe zdarzenie trwało ok. 3-4 sekundy, był to dla mnie szok, więc niektórych elementów nie zapamiętałem. Jeśli BMW ma tylny napęd, to zachowanie samochodu na jezdni da się wyjaśnić (oczywiście poza zbyt dużą prędkością).

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
6
~jasio 2016-03-10 (18:21) 2 godziny i 26 minut temu

Kolejny raz w tym samym miejscu. Od lat nikt nic z tym nie robi. Przechodzę tamtędy min. 5 razy w tygodniu i zawsze powyginane barierki (naprawiane) i kupa szkła i plastiku.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~voyovnick 2016-03-13 (09:34) 11 godzin i 13 minut temu

Wracał z wiejskiej zabawy, jabola podbił dragami i gotowe. BMW=Bryka Młodego Wieśniaka.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~atakitamitu 2016-03-12 (15:32) 5 godzin i 15 minut temu

Na Armii Krajowej w tym miejscu jest mega śliska nawierzchnia, jest tak od lat 80 kiedy to ją tam położono. Kiedy zaczyna padać lub nawierzchnia wysycha jezdnia zmienia się dosłownie w lodowisko. Wypadków tam jest mnóstwo - zawsze kiedy pada. Myślę że to już idzie w tysiące stłuczek, kolizji i wypadków. Osoby z Krakowa to wiedzą, ale co jak ktoś jest z poza... Ps następny taki odcinek extremalny jest na Prandoty.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~ja 2016-03-11 (08:32) 12 godzin i 15 minut temu

Panie Makowski komentarze sa takie na jakie sobie zasluzono. Moze by pan sie zastanowil gdzie jest tego przyczyna i kiedy to sie zaczelo na dobre. No...no.... dobrze pan kojarzy. A poza tym niech pan da przyklad I wykaze troche szacunku dla wybitnych dziennikarzy takich jak Pan Lis I Pan Kuzniar,

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
krakowskiprawnik.org 2016-03-14 (10:43) 10 godzin i 4 minuty temu

Dobrze, że auto jest przypięte dwoma pasami, bo by się w locie na pół rozpadło.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~krakus 2 2016-03-10 (22:39) 22 godzin i 8 minut temu

jak się jedzie w tym miejscu powyżej 100km to takie są skutki. Nie ma już znaczenia jaką brykę prowadzi się, prawa fizyki działają na każdą markę. Jest tam małe wybrzuszenie na drodze - mała chopka- które powoduje wyrzucenie auta z drogi. Jedziesz 50/60 km to go nie poczujesz ale jak ciśniesz powyżej setki to tak kończysz. W tym miejscu nie ma znaczenia jaki masz napęd : przedni, tylni czy 4x4, łyse czy super opony, wyrąbane czy sportowe zawieszenie- liczy się tylko prędkość. Mam teraz BMW i jadę w tym miejscu 50 km, potem mogę cisnąć do dechy bo już jest bezpieczna droga. A ZIKIT grosza na zmianę profilu drogi nie da bo nie widzi żadnego problemu, jest znak ograniczenia prędkości i uważa że temat załatwił. A ludzie dalej będą tam się zabijać bo aż prosi się w tym miejscu wcisnąć gaz do dechy...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Olek 2016-03-10 (21:14) 23 godzin i 33 minut temu

Panie dziennikarzu jak pan nie wie o czym pan pisze, to niech pan wcale nie pisze. Nie przed 9 tylko przed 8 !!! Delikatna różnica prawda ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~Cześć PiSuary! Jak tam psucie Polski? 2016-03-10 (20:15) 32 minut temu

To ostrzeżenie, aby nie zmieniać nazw ulic.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~banan 2016-03-10 (23:52) 20 godzin i 55 minut temu

Niestety (B)olid (M)łodziezy (W)iejskiej robi swoje

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
5
~Mario... 2016-03-10 (20:33) 14 minut temu

Jak się jedzie syfem za tysiąc zł. to przyczyna jest znana. Mogę się założyć, że wszystko tam było pospawane i skręcone na drucikach, a opony to Niemiec wyrzucił 10 lat temu. Kupujcie dalej te syfy i zabijajcie się, życzę powodzenia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
5
~stary Pisowiec 2016-03-10 (18:00) 2 godziny i 47 minut temu

Opona pękła. Kierowca otrzyma oznaczenie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
18
Zgadzam się z opinią
11
~kaz 2016-03-10 (16:02) 4 godziny i 45 minut temu

Kto się odwraca od nas Proszę bardzo Droga wolna . Brawo Jarosław!!!!!!!!!! Brawo Zbyszek!!!!!!!!!!!! Może tym którym tu się nie podoba skłonią się do wyjazdu do Chin i pobranie lekcji demokracji , najmilej byłby widziany ich wyjazd na co najmniej 5 lat , oczywiście bez pensji, bo to tak zdolni ludzie, że sami sobie dają radę . Zegnamy Was i życzymy powodzenia.

odpowiedz