(jks)
Sprawdź wiadomości w serwisie NaSygnale.pl
ja tez w teczce KGB bez winy
Chlopaki znam tego ks osobiscie okolo 20 lat - swiety czlowiek - a czy my z wami glupot nie robili w swoje 20-25, nawet jezeli to prawda - to kazdy z nas przed torturami zrobi wiecej zdrad, wyobraz ze ci igle pchaja pod palec i cos pytaja - Badz bohaterem
kler katolicki to mordercy
podobnie papież pius, zawarł układ z hitlerem, nic nowego to standart
AZYL DLA PRZESTĘPCÓW
a kto będzie jch tam szukał-tabu-i od razu odzywają się głosy psełdowierzących bo jak tylko kler to juz nie winny - właśnie ci wszyscy zacznijcie wierzyć w Boga a nie w klera
Klery w historii kościoła więcej mają sumień ludzkich niz Hitler i Stalin.
ILU MORDERCÓW KRYJE JESZCZE KOŚCIÓŁ KATOLICKI ?
Powinni się zainteresować bliżej diecezji gdańskiej. Tam według mojej wiedzy jest kilku takich ukrywanych co prawo ich poszukiwało.
napewno wydawał komunistów i żydów
więc będzie mu odpuszczone
Nastepna
antykatolicka nagonka, gruboszyta. Najpierw na plecach robotnikow, oraz KOSCIOLA KATOLICKIEGO przejeli wladze, aby natychmiast swoich dobroczyncow zaczac niszczyc wszedzie gdzie sie da. Robotnikow wysylac za chlebem po calej Europie, bo wiedza czym sie to konczy, zostana wczesniej czy pozniej znienawidzenia, a kosciol oczerniac i obrzucac lajnem. Zajmijcie siesie swoimi przestepcami. Macie ich sporo!!!!
bez
Jestem pewien ,że gdyby nie był ulubieńcem łukaszenki g-no byśmy się dowiedzieli tak jakby to była jego wina.
Polski ksiądz oskarżony o wielokrotne zabójstwa
STOSY MU SIĘ ŚNIŁY....KANALIA..W CZAPĘ TAKIEGO FRAJERA.... A TEN BISKUPINA MA SZCZĘŚCIE ,ŻE NIE ŻYJE.WSZYSCY BISKUPI SĄ ZAMIESZANI W BEZPIECE.
czytajcie
Po pierwsze to nie ksiądz, tylko oszust udający księdza, po drugie nie Polak i nie wiadomo kto, czy dojdą do tego kto to jest i kim był nie wiadomo, ale jest temat, żeby opluć Kościół katolicki. Gdyby to był np. protestancki czy prawosławny nie byłoby tego ataku.
kandydat na błogosławionego !
zostanie męczennikiem z informacją , że umarłą za wiarę , a jak mu się poszczęści to go za 300 lat zrobią świętym
noja
czyżby zaczęła się lustracja klechów?-najwyższy cas!
Obrzydliwy Jest Ten Liczny Atak "Polakow"na Polski Kosciol.
Ojciec Kolbe Symbol Daniny Krwi w Walce z Faszystami Patrzy na Was.
A Moze To Byl Polski Patriota Walczacy z Litewskimi Faszystami.
Nienawisc Litwinow Do Polakow Jest Wieksza Niz Wasze Mozczki Rozumieja.
Ksiadz
Ludzie czytajac wasze wypowiedzi obojetnie na jaki temat i obojetnie na jakim portelu rece mi opadaja Nie wiem czy mam sie z tego smiac czy plakac To co wy wypisujecie przechodzi wszelkie granice Czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego my Polacy jestesmy tak wrogo nastawieni do siebie Nie ma tutaj zadnej normalnej dyskusji tylko wyzwyanie sie od baranow i kolkow Jest 21 wiek mam nadzieje z e Ci co tutaj wypowiadaja s ie az tak madrze maja jakies tam wyksztalcenie Wiec dlaczego tyle nienawisci w tych waszych wypowiedziach Czy nie mozemy podyskotowac w normalny ludzki sposob A nie jak zgraja psow warczymy jeden na drugiego Kazdy uwaza sie madrzejszy od poprzednika wiec pokaz ze na to Ciebie stac Mam nadzieje ze wreszcie ktos zrozumie i zacznie pisanie swoich uwag w ludzki normalny sposob
w co motłoch bez dowodów uwierzył jak można dowodami obalić?
Niestety największa plaga świata to religia i ona zbiera największe żniwo ofiar. Zarówno Hitler jak i Stalin wzorowali się na sprawdzonych metodach kościoła w torturach i kłamstwach. Polska to ciemnogród, więc jeszcze jakieś 40% Polaków popiera tych pedofili w kieckach, ale tendencja jest schykowa. Polecam film ZEITGEIST - jest na google.
Poco mu kończyć Semiarium Duchowne,skoro wydogniej
jest ukończyć WSO MSW im.F.Dzierżynskiego w Moskwie i żyć potem w kraju, gdzie episkopat sam siebie w swoim zgronie zdelustrował, bo miał inhteres. Teraz widać, kto może zostać SB - czyli sługą bożym.
Hitlerowcy z Ktorymi Litwini Gorliwie Wspolpracowali Zamordowali Tysiace Polskich Ksiezy.
Co Chcecie Jeszcze Omotane Ateistyczna Propaganda Polaczki???
Urzędnicy Vatykanu to włściwie same szuje i agenci
wyżej stawiają dobro kościoła od dobra kraju w którym rezydują i ogłupiają.
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24
Rutkowski radykalnie zmienia zdanie ws. Katarzyny W.
dodane przez: mb