więcej

Pedofil i zabójca dziecka zamordowany w więzieniu.

wp.pl |  dodane 2011-02-23 (16:19) 3 lata 9 miesięcy 26 dni 1 godzinę i 14 minut temu
drukuj

Policja bada sprawę śmierci Colina Hatcha, jednego z najpilniej strzeżonych więźniów w Wielkiej Brytanii, który odsiadywał wyroki za molestowanie nieletnich chłopców i zabójstwo siedmiolatka. Wszystko wskazuje na to, że było to morderstwo - podaje BBC News.

38-letni Hatch zmarł we wtorek w więzieniu o zaostrzonym rygorze znajdującym się w Full Sutton, niedaleko Yorku. Aresztowano 35-letniego więźnia podejrzanego o popełnienie morderstwa.

Jak podaje BBC, policja otrzymała informację, że w więzieniu doszło do incydentu z udziałem Hatcha, w wyniku którego 38-latek zmarł. Wszczęto oficjalne śledztwo, które ma ustalić szczegóły zdarzenia. Nie jest znana dokładna przyczyna śmierci, odpowiedź na to pytanie ma dać planowana sekcja zwłok.

Colin Hatch miał na swoim koncie serię wyroków za napastowanie małych chłopców. W 1992 roku został skazany po raz kolejny na trzy lata więzienia za napastowanie ośmiolatka. Kiedy rok później został warunkowo zwolniony, jego obrońca ostrzegł, że tym razem może zabić.

Czarne prognozy niestety się sprawdziły - 11 tygodni po zwolnieniu Hatch uprowadził, wykorzystał seksualnie i udusił siedmioletniego chłopca. Tym razem sąd skazał go na najwyższy w brytyjskim wymiarze sprawiedliwości wymiar kary - dożywocie.

NaSygnale.pl: Jak przeżyć w takich warunkach?

(tbe)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 35 100%
nie 0 0%

Przeczytaj też

Pedofil uniknął więzienia; sąd: 13-latka go "uwiodła"

dodane 2011-04-05 (12:30) 3 lata 8 miesięcy 14 dni 5 godzin i 3 minuty temu

Zasztyletował Polaka, sąd uznał, że tylko przypadkiem

dodane 2011-02-28 (17:09) 3 lata 9 miesięcy 21 dni i 24 minuty temu

Zgwałcił 12-latka, twierdzi, że jest niewinny

dodane 2011-02-02 (15:05) 3 lata 10 miesięcy 17 dni 2 godziny i 28 minut temu

Zabił żonę dwa dni po wyjściu z więzienia - dostał 15 lat

dodane 2010-12-16 (13:50) 4 lata 3 dni 3 godziny i 43 minuty temu

Para nastolatków zadźgała pedofila

dodane 2010-10-20 (21:30) 4 lata 1 miesiąc 28 dni 20 godzin i 3 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: pedofilia
  • WP.TV: 15 lat więzienia dla Piotra B.

Opinie (85)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~S.O. 2011-04-05 (17:37) 3 lata 8 miesięcy 13 dni 23 godziny i 56 minut temu

OPINIA
WSZYSTKICH W TO ZAANGAŻOWANYCH WYPUŚCIĆ NA WOLNOŚĆ ! TO DOWÓD , ŻE SĄ W PEŁNI ZRESOCJALIZOWANI !

odpowiedz

1
0
~jerzy 2011-03-02 (07:19) 3 lata 9 miesięcy 17 dni 10 godzin i 14 minut temu

Ta cholerna resocjalizacja
Chociaż więźniowie są na poziomie

odpowiedz

1
0
~T.E. 2011-02-28 (08:10) 3 lata 9 miesięcy 21 dni 9 godzin i 23 minuty temu

Wcale go nie żałuję ! Cociaż jeden dostał to co
powinien za zabójstwo dziecka !

odpowiedz

1
0
~Ciekawy 2011-02-25 (15:26) 3 lata 9 miesięcy 24 dni 2 godziny i 7 minut temu

Ciekawe ...
jak można aresztować więźnia ?

odpowiedz

1
0
~mic 2011-02-24 (12:48) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 4 godziny i 45 minut temu

jak
mozna aresztować kogoś kto i tak jest już za kratkami??

odpowiedz

1
0
~pedro 2011-02-23 (18:54) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 22 godziny i 39 minut temu

kara śmierci
Jak widać, mimo formalnego zakazu kara śmierci jest wykonywana.

odpowiedz

1
0
~mustang1980 2011-02-23 (18:28) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 23 godziny i 5 minut temu

I bardzo dobrze!-sprawiedliwości stało się zadość!
.

odpowiedz

1
0
~rufio 2011-02-23 (18:04) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 23 godziny i 29 minut temu

zabił dziecko
molestował dzieci i małego chłoca zabił, ja mam syna w tym wieku. w takich przypadkach popieram karę śmierci w mocy prawa. ale nie jestem zwolennikiem , aby kryminalista był katem!!!

odpowiedz

1
0
~noMercy 2011-02-23 (18:04) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 23 godziny i 29 minut temu

jednak jest jakiś kodeks honorowy w pace
za to wyrównanie szans egzekutor pewnie ma jakieś cztery gwiazdki i poważanie wśród wtajemniczonych.

odpowiedz

1
0
~NIKOLA 2011-02-23 (17:58) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 23 godziny i 35 minut temu

brawo!!!
Sama z chęcią odcięłabym mu jajca i poczeka, aż się wykrwawi... no i może coś jeszcze.

odpowiedz

1
0
~specter 2011-02-23 (17:53) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 23 godziny i 40 minut temu

No i wyrwali chwasta
tak trzymać

odpowiedz

1
0
~KOKO45 2011-02-23 (17:53) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 23 godziny i 40 minut temu

KTOŚ WRESZCIE PO PROSTU WYRWAŁ CHWASTA...
I TAK TRZYMAĆ.....

odpowiedz

1
0
Cubus 2011-02-23 (16:49) 3 lata 9 miesięcy 26 dni i 44 minuty temu

SPRAWIEDLIWOŚĆ
To nie morderstwo to sprawiedliwość!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
1
.DaX. 2011-02-23 (17:51) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 23 godziny i 42 minuty temu

W Polsce zostałby księdzem i byłby bezkarny...
...co najwyżej przenieśli by go do innej parafii....

odpowiedz

0
1
~idiotyzmy 2011-02-23 (17:29) 3 lata 9 miesięcy 26 dni i 4 minuty temu

ARESZTOWANO WIEZNIA. Brawo dla autora. jak mozna aresztowac kogos kto juz siedzi??????????

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Fairness 2011-11-13 (18:32) 3 lata 1 miesiąc 5 dni 23 godziny i 1 minutę temu

Skończył tak samo jak marne było jego życie. Całym sercem jestem za więzniem, który wreszcie wymierzył sprawiedliwość!

odpowiedz

0
0
~Polak 2011-02-23 (18:32) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 23 godziny i 1 minutę temu

Helsinki: manifestacja pod rosyjską ambasadą
tego od CCCpeło nigdy sie nie dowiecie!

odpowiedz

0
0
metro66 2011-02-23 (18:02) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 23 godziny i 31 minut temu

Chłopaki recydywiści mi opowiadali
że jak ma kasę to i pedofil w więzieniu jest królem.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~fsdgf 2011-02-23 (18:01) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 23 godziny i 32 minuty temu

Bardzo dobrze
dać mu medal.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~NIKOLA 2011-02-23 (17:59) 3 lata 9 miesięcy 25 dni 23 godziny i 34 minuty temu

tak
Dobrze to napisałeś. Bardzo trafnie.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 6 godzin i 33 minuty temu

Polski konwój z polską pomocą humanitarną dotarł do Charkowa
dodane 2014-12-19 (11:05) 6 godzin i 28 minut temu

Zuzanna M. i Kamil N. nie okazują emocji
dodane 2014-12-19 (10:15) 7 godzin i 18 minut temu

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 1 dzień 7 godzin i 9 minut temu

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 1 dzień 7 godzin i 28 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29160