więcej

Pedofil i zabójca dziecka zamordowany w więzieniu.

wp.pl |  dodane 2011-02-23 (16:19) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 23 godziny i 20 minut temu
drukuj

Policja bada sprawę śmierci Colina Hatcha, jednego z najpilniej strzeżonych więźniów w Wielkiej Brytanii, który odsiadywał wyroki za molestowanie nieletnich chłopców i zabójstwo siedmiolatka. Wszystko wskazuje na to, że było to morderstwo - podaje BBC News.

38-letni Hatch zmarł we wtorek w więzieniu o zaostrzonym rygorze znajdującym się w Full Sutton, niedaleko Yorku. Aresztowano 35-letniego więźnia podejrzanego o popełnienie morderstwa.

Jak podaje BBC, policja otrzymała informację, że w więzieniu doszło do incydentu z udziałem Hatcha, w wyniku którego 38-latek zmarł. Wszczęto oficjalne śledztwo, które ma ustalić szczegóły zdarzenia. Nie jest znana dokładna przyczyna śmierci, odpowiedź na to pytanie ma dać planowana sekcja zwłok.

Colin Hatch miał na swoim koncie serię wyroków za napastowanie małych chłopców. W 1992 roku został skazany po raz kolejny na trzy lata więzienia za napastowanie ośmiolatka. Kiedy rok później został warunkowo zwolniony, jego obrońca ostrzegł, że tym razem może zabić.

Czarne prognozy niestety się sprawdziły - 11 tygodni po zwolnieniu Hatch uprowadził, wykorzystał seksualnie i udusił siedmioletniego chłopca. Tym razem sąd skazał go na najwyższy w brytyjskim wymiarze sprawiedliwości wymiar kary - dożywocie.

NaSygnale.pl: Jak przeżyć w takich warunkach?

(tbe)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 35 100%
nie 0 0%

Przeczytaj też

Pedofil uniknął więzienia; sąd: 13-latka go "uwiodła"

dodane 2011-04-05 (12:30) 3 lata 3 miesiące 20 dni 3 godziny i 9 minut temu

Zasztyletował Polaka, sąd uznał, że tylko przypadkiem

dodane 2011-02-28 (17:09) 3 lata 4 miesiące 26 dni 22 godziny i 30 minut temu

Zgwałcił 12-latka, twierdzi, że jest niewinny

dodane 2011-02-02 (15:05) 3 lata 5 miesięcy 23 dni i 34 minuty temu

Zabił żonę dwa dni po wyjściu z więzienia - dostał 15 lat

dodane 2010-12-16 (13:50) 3 lata 7 miesięcy 9 dni 1 godzinę i 49 minut temu

Para nastolatków zadźgała pedofila

dodane 2010-10-20 (21:30) 3 lata 9 miesięcy 4 dni 18 godzin i 9 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: pedofilia
  • Finanse: Wielka Brytania buduje port kosmiczny

Opinie (85)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Fairness 2011-11-13 (18:32) 2 lata 8 miesięcy 11 dni 21 godzin i 7 minut temu

Skończył tak samo jak marne było jego życie. Całym sercem jestem za więzniem, który wreszcie wymierzył sprawiedliwość!

odpowiedz

1
0
~S.O. 2011-04-05 (17:37) 3 lata 3 miesiące 19 dni 22 godziny i 2 minuty temu

OPINIA
WSZYSTKICH W TO ZAANGAŻOWANYCH WYPUŚCIĆ NA WOLNOŚĆ ! TO DOWÓD , ŻE SĄ W PEŁNI ZRESOCJALIZOWANI !

odpowiedz

1
0
~jerzy 2011-03-02 (07:19) 3 lata 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 20 minut temu

Ta cholerna resocjalizacja
Chociaż więźniowie są na poziomie

odpowiedz

1
0
~T.E. 2011-02-28 (08:10) 3 lata 4 miesiące 27 dni 7 godzin i 29 minut temu

Wcale go nie żałuję ! Cociaż jeden dostał to co
powinien za zabójstwo dziecka !

odpowiedz

0
0
metro66 2011-02-23 (18:02) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 37 minut temu

Chłopaki recydywiści mi opowiadali
że jak ma kasę to i pedofil w więzieniu jest królem.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~fsdgf 2011-02-23 (18:01) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 38 minut temu

Bardzo dobrze
dać mu medal.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~Ciekawy 2011-02-25 (15:26) 3 lata 5 miesięcy i 13 minut temu

Ciekawe ...
jak można aresztować więźnia ?

odpowiedz

1
0
~mic 2011-02-24 (12:48) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 2 godziny i 51 minut temu

jak
mozna aresztować kogoś kto i tak jest już za kratkami??

odpowiedz

0
0
~zibi 2011-02-23 (17:38) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 22 godziny i 1 minutę temu

Tak niestety jest w więzieniach
jest zawsze wyrok na zabójce dziecka

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~pedro 2011-02-23 (18:54) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 20 godzin i 45 minut temu

kara śmierci
Jak widać, mimo formalnego zakazu kara śmierci jest wykonywana.

odpowiedz

0
0
~Polak 2011-02-23 (18:32) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 7 minut temu

Helsinki: manifestacja pod rosyjską ambasadą
tego od CCCpeło nigdy sie nie dowiecie!

odpowiedz

1
0
~mustang1980 2011-02-23 (18:28) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 11 minut temu

I bardzo dobrze!-sprawiedliwości stało się zadość!
.

odpowiedz

1
0
~rufio 2011-02-23 (18:04) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 35 minut temu

zabił dziecko
molestował dzieci i małego chłoca zabił, ja mam syna w tym wieku. w takich przypadkach popieram karę śmierci w mocy prawa. ale nie jestem zwolennikiem , aby kryminalista był katem!!!

odpowiedz

1
0
~noMercy 2011-02-23 (18:04) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 35 minut temu

jednak jest jakiś kodeks honorowy w pace
za to wyrównanie szans egzekutor pewnie ma jakieś cztery gwiazdki i poważanie wśród wtajemniczonych.

odpowiedz

1
0
Cubus 2011-02-23 (16:49) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 22 godziny i 50 minut temu

SPRAWIEDLIWOŚĆ
To nie morderstwo to sprawiedliwość!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~NIKOLA 2011-02-23 (17:59) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 40 minut temu

tak
Dobrze to napisałeś. Bardzo trafnie.

odpowiedz

1
0
~NIKOLA 2011-02-23 (17:58) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 41 minut temu

brawo!!!
Sama z chęcią odcięłabym mu jajca i poczeka, aż się wykrwawi... no i może coś jeszcze.

odpowiedz

0
1
~idiotyzmy 2011-02-23 (17:29) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 22 godziny i 10 minut temu

ARESZTOWANO WIEZNIA. Brawo dla autora. jak mozna aresztowac kogos kto juz siedzi??????????

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~specter 2011-02-23 (17:53) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 46 minut temu

No i wyrwali chwasta
tak trzymać

odpowiedz

1
0
~KOKO45 2011-02-23 (17:53) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 46 minut temu

KTOŚ WRESZCIE PO PROSTU WYRWAŁ CHWASTA...
I TAK TRZYMAĆ.....

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Norweska policja: islamiści planujący atak na Zachodzie opuścili Syrię
dodane 2014-07-25 (13:27) 2 godziny i 12 minut temu

Francois Hollande: odnaleziono czarną skrzynkę algierskiego samolotu
dodane 2014-07-25 (13:55) 1 godzinę i 44 minuty temu

Premier: nie wybieram się do Brukseli
dodane 2014-07-25 (14:45) 54 minuty temu

Nagrywał polityków, ochrania go policja
dodane 2014-07-25 (10:32) 5 godzin i 7 minut temu

Władze: w Słowiańsku odkryto pierwszy zbiorowy grób, są inne
dodane 2014-07-25 (14:10) 1 godzinę i 29 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 7837