więcej

15-latkowie wykorzystali seksualnie nieprzytomną 19-latkę.

wp.pl |  dodane 2010-12-21 (18:10) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 15 godzin i 19 minut temu
drukuj

Dwóch 15-latków zostało zatrzymanych w Calgary w Kanadzie pod zarzutem zgwałcenia 19-latki. Do zdarzenia miało dość na stacji kolei podmiejskiej, kiedy dziewczyna z powodu upojenia alkoholowego straciła przytomność - podaje serwis internetowy kanadyjskiej telewizji Global Calgary.

Nastolatka zeznała, że w sobotnią noc piła alkohol razem z przyjaciółmi, ale oddzieliła się od nich i wylądowała nad ranem na stacji kolei podmiejskiej. Tam z powodu dużej ilości wypitego trunku straciła przytomność.

Sytuację postanowiło wykorzystać dwóch 15-latków, którzy napotkali dziewczynę - jeden z nich stał na czatach, kiedy drugi ją gwałcił. Gdy 19-latka się obudziła, zdała sobie spraw, że padła ich ofiarą. Zdołała zadzwonić po przyjaciela, który po nią przyjechał.

Całe zajście zostało uchwycone przez kamery monitoringu. Sprawcy zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia. Jeden został oskarżony o napaść na tle seksualnym, drugiemu postawiono zarzut współudziału - podaje Global Calgary.

NaSygnale.pl: Co za ludzie! Ukradli kawałek... ruchomych schodów

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 25 75.76%
nie 8 24.24%

Przeczytaj też

Dwie nastolatki skuły kajdankami i molestowały 17-latka

dodane 2011-04-20 (15:40) 3 lata 7 miesięcy 2 dni 17 godzin i 49 minut temu

Konstruował i detonował bomby - to było jego hobby

dodane 2010-12-23 (16:15) 3 lata 10 miesięcy 30 dni 17 godzin i 14 minut temu

Zgwałcili nastolatkę, film oglądają na Facebooku

dodane 2010-09-18 (17:04) 4 lata 2 miesiące 4 dni 16 godzin i 25 minut temu

Opinie (116)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~tojatoja 2010-12-21 (21:06) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 23 minuty temu

OD 60 lat jestem wdową
i chyba się dzisiaj schlam jak świnia i pójdę na Centralny,może małolaci coś wymyślą?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~SLM 2010-12-22 (02:15) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 7 godzin i 14 minut temu

co to za bzdury?
to ona jako dorosła wykorzystała nieletnie dzieci

odpowiedz

0
0
~kanadol z Calgary. 2010-12-22 (02:09) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 7 godzin i 20 minut temu

alesta wszystkie glupie
Problem jest nie tyle gdzie i czemu, ale czemu ohrona nie zareagowala natychmiast? Olewali monitoring? a na marginesie skad macie wiadomosci, ze to czarni?

odpowiedz

0
0
~Nocny Łowca 2010-12-21 (21:13) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 16 minut temu

Naruszyliście honor i godność kobiety
To najgorsza zbrodnia, szkoda na was więzienia nie jesteście złymi ludźmi. Zemsta przyjdzie sama, bądźcie chłopcy cierpliwi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~bobo 2010-12-21 (19:01) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 14 godzin i 28 minut temu

kastracja
takich wandali powinni odrazu kastrowac aby nie zrobił wiecej krzywdy.. potem moze w przyszłosci sam bedzie miał córke i co jej powie.... wiesz córeczko kiedy byłem nastolatkiem to zgwałciłem dziewczyne...

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Seba 2010-12-21 (21:46) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 11 godzin i 43 minuty temu

Po przeczytaniu nie mogłem uspokoić wątroby .
.

odpowiedz

0
0
metro66 2010-12-21 (20:28) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 13 godzin i 1 minutę temu

Żyli w celibacie czy co?
Pani Monika Olejnik przekonywała ,że gwałty są przez celibat.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

0
0
~tojatoja 2010-12-21 (21:07) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 22 minuty temu

OD 60 lat jestem wdową
i chyba się dzisiaj schlam jak świnia i pójdę na Centralny,może małolaci coś wymyślą?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~pytek 2010-12-21 (18:51) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 14 godzin i 38 minut temu

Czy to byli Afrocanadyjczyczy ?
Bo tacy własnie zabili Polaka na lotnisku ! Chyba mieli frajdę ?!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Bard 2010-12-21 (21:01) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 28 minut temu

Jak by była paskudna
to by jej nie wydymali, musiała dziewucha w miarę przyzwoicie wyglądać. Inaczej to byle pasztet udawałby pijaną i pokładał się po dworcach kolejek podmiejskich w nadziei, że ktoś miłosiernie wydyma. Nie jest o to wcale tak łatwo! A tak w ogóle pijana baba na ulicy to jest już koniec świata. To tylko białym kobietom się zdarza. Hinduski, Arabki czy Chinki o wiele bardziej się szanują...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~odys 2010-12-21 (21:34) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 11 godzin i 55 minut temu

Gryzą paznokcie w szkołach,bo funcjonariuszy mamy w edukacji.
Stresy,stresy to wynik zawiści i nieudolności pedagogów udających porządnych.Dzieci widza jak traktują swoich a jak obcych.Emanacja tej krzywej stresowej jest prosta.W polsce ukrywają pedagodzy takie afery a sa na codzień.

odpowiedz

0
0
~jasia 2010-12-21 (21:33) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 11 godzin i 56 minut temu

Atrakcyjna sprzątaczka na kolanach na piętrze zmywa korytarz i
tyłem cofa się w kierunku schodów. Zobaczył taką sytuację szef, nie wytrzymał i stało się, co się miało stać. Na sprawie sądowej sędzina się pyta pokrzywdzonej, a to co, nie mogła pani uciekać, a pokrzywdzona, no tak, to co, Wysokiego Sądu, może na mokre miałam uciekać, co.

odpowiedz

1
0
~lll 2010-12-21 (20:08) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 13 godzin i 21 minut temu

Wspaniały popis chamstwa i głupoty
gratuluję panowie, swoimi opiniami jak zwykle pokazaliście na co was stać.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

1
0
~kerim 2010-12-21 (21:33) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 11 godzin i 56 minut temu

Współczuję
Kobieto współczuję Ci , ale przez tyle lat to naprawdę mogłas kogoś sobie dorwąć , aby mieć z tego jakąs przyjemność

odpowiedz

0
0
~emeryt 2010-12-21 (19:31) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 13 godzin i 58 minut temu

Za moich czasów to nawet panie najstarszego
zawodu nie tarzały się pijane po ulicach.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Obserwator 2010-12-21 (19:04) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 14 godzin i 25 minut temu

15-latkowie gwałcili
To przyszły elektorat Palikota!"Usunąć religię ze szkół i rozdawać prezerwatywy"!Taki jest jego program!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~Elilolek 2010-12-21 (19:33) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 13 godzin i 56 minut temu

15 vs 19
Taa, pewnie byla pijana i nie wiedziala co robi, to zgonila na nich ze ją zgwalcili. Zreszta nawet gdyby, ona byla nienormalna ze bedac dziewczyna upija sie do takiego stopnia...

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~niki 2010-12-21 (21:28) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 1 minutę temu

co jest z tym popedem sexualnym
nawet tacy mlodzi nie moga powstrzymać sie od haniebnych czynow

odpowiedz

0
1
~Artur 2010-12-21 (20:18) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 13 godzin i 11 minut temu

Bystre chłopaki
Wykorzystali okazję :)

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~Wioskowy Głupek 2010-12-21 (21:24) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 5 minut temu

Pewnie czarnoskórzy lub muzułmańscy..
..Imigranci ostatnio gwałcili w Angli,Francji,Norwegii czy Szwecji. O tym poprawność polityczna zabrania mówić.Europa sprowadziła sobie dzicz z agresywnymi zachowaniami a teraz ma Efekty. Niedługo z Meczetów w całej Europie wyjdą i ogłoszą TRZECI DŻIHAD.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech. 22 osoby ranne
dodane 2014-11-23 (08:16) 1 godzinę i 13 minut temu

materiał wideo

Tysiące domów na Podlasiu bez prądu
dodane 2014-11-22 (08:41) 1 dzień i 48 minut temu

PiS: przedstawimy analizę ws różnicy między exit polls a wynikami wyborów
dodane 2014-11-21 (13:40) 1 dzień 19 godzin i 49 minut temu

Wyniki wyborów w sejmikach wojewódzkich
dodane 2014-11-22 (22:50) 10 godzin i 39 minut temu

Rosyjskie pociski spadają na Ukrainę. Artyleryjski ostrzał
dodane 2014-11-21 (13:02) 1 dzień 20 godzin i 27 minut temu

Paweł Kowal: Putin za często mówi o broni nuklearnej; błąd krymski może być powtórzony
dodane 2014-11-21 (12:40) 1 dzień 20 godzin i 49 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.