więcej

20-latka upijała 4 nieletnich, a potem uprawiała z nimi seks.

wp.pl |  dodane 2011-10-20 (17:25) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 17 godzin i 58 minut temu
drukuj

20-letnia Australijka oskarżona o upijanie czterech nieletnich i uprawianie z nimi seksu, uniknęła pobytu za kratkami. Sąd skazał ją na wyrok w zawieszeniu - podaje internetowe wydanie australijskiego dziennika "The Herald Sun".

Mieszkance Rosebud, niewielkiej miejscowości na południu Australii, udowodniono przed sądem co najmniej trzy incydenty, podczas których poiła alkoholem czterech chłopców - dwóch 14-latków oraz 12- i 15-latka - a następnie uprawiała z nimi seks.

Do zbliżeń dochodziło między lutym a lipcem tego roku. Choć wina oskarżonej była niepodważalna, uniknęła ona więzienia - sąd skazał ją na karę pięciu miesięcy pozbawieniu wolności w zawieszeniu na dwa lata. Ponadto nałożył na 20-latkę półtoraroczny okres dozoru policyjnego.

Sędzia uznał za okoliczności łagodzące fakt, że kobieta wychowywała się w patologicznym środowisku, miała problemy z alkoholem oraz niską samoocenę, co - zdaniem prowadzącego sprawę - miało wpływ na popełniony przez nią czyn. Prokurator wskazywał, że 20-latka w przeszłości wchodziła już w konflikt z prawem (próba kradzieży), jednak sąd najwyraźniej nie przychylił się do uwag oskarżyciela.

Stosunkowo łagodny wyrok wywołał oburzenie niektórych środowisk walczących o prawa ofiar przestępstw, które podkreślały, że gdyby takiego samego czynu dopuścił się mężczyzna, kara byłaby zupełnie inna.

NaSygnale.pl: Co za nieudolny rabuś! Postrzelił się podczas...

(tbe)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 97 66.9%
nie 48 33.1%

Przeczytaj też

Policjant molestował zatrzymane kobiety - jest wyrok sądu

dodane 2011-10-26 (13:00) 3 lata 1 miesiąc 23 dni 22 godziny i 23 minuty temu

Nauczyciel współżył z 15-letnią uczennicą za jej zgodą?

dodane 2011-10-05 (12:50) 3 lata 2 miesiące 14 dni 22 godziny i 33 minuty temu

Nauczycielka nagrywała seks z 15-letnim uczniem

dodane 2011-05-26 (17:40) 3 lata 6 miesięcy 23 dni 17 godzin i 43 minuty temu

Seks z dorosłym nie szkodzi dziecku - opinia księdza

dodane 2011-05-24 (07:21) 3 lata 6 miesięcy 26 dni 4 godziny i 2 minuty temu

Nauczycielka urządziła sobie "trójkącik" z uczniami

dodane 2011-04-27 (13:55) 3 lata 7 miesięcy 22 dni 21 godzin i 28 minut temu

W innych serwisach

Andrzej Pągowski

Andrzej Pągowski w Wirtualnej Polsce komentuje rzeczywistość

Zobacz prace naszego rysownika!

zobacz więcej


Opinie (174)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

3
1
~NO TO CO 2011-10-20 (19:24) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 15 godzin i 59 minut temu

PEDOFILKA,no baby teraz już siedzą cicho.

odpowiedz

3
1
~endriu1991 2011-10-20 (18:04) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 17 godzin i 19 minut temu

mnie nie musiała by upijać abym się zgodził : D

odpowiedz

2
1
~Anty-debil 2011-10-20 (22:24) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 12 godzin i 59 minut temu

Wszystkim było dobrze a komu to przeszkadzało? Moherom i dewotom.

odpowiedz

1
0
~gryzelda 2011-10-20 (22:11) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 13 godzin i 12 minut temu

ale naraz?

odpowiedz

2
1
~nemo. 2011-10-20 (21:26) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 13 godzin i 57 minut temu

A mowilem ze wsztskie maja to od urodzenia.

odpowiedz

2
1
~Stary 2011-10-20 (19:31) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 15 godzin i 52 minuty temu

No i sexy nie wymaga ...

odpowiedz

1
0
~ajaj jaj 2011-10-20 (19:16) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 16 godzin i 7 minut temu

A mi taka "przygoda" to sie zdarzyla jak mialem 13 lat !

odpowiedz

2
1
~Kotś 2011-10-20 (19:15) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 16 godzin i 8 minut temu

Jle kosztuje bilet do australiiiiii jestem nie letni i szybko się upijam.:)

odpowiedz

2
1
~1 2011-10-20 (18:41) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 16 godzin i 42 minuty temu

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~Adam 2011-10-20 (23:24) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 11 godzin i 59 minut temu

Ale poczwara! Fuuuuj!

odpowiedz

1
1
~qwe 2011-10-20 (22:26) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 12 godzin i 57 minut temu

Hehe jest roznica pomiedzy mezczyzna a kobieta i kazdy wie ,ze rownouprawnienie to taka bajka dla dzieci, bo tak na prawde same kobiety by tego nie chcialy ;) Feministki to wariatki, ktore nie zdaja sobie z tego sprawy. Tym chlopcom nic sie nie stalo, ale gdyby to byly dziewczynki a sprawca byl facet to byloby zupelnie inaczej, to sie nie zmieni i nie powinno sie zmieniac ;) Nie wyobrazam sobie zebym nie reagowal agresja na goscia ktory wykorzystuje sexualnie 12latke, to jest dziecko z podstawowki.

odpowiedz

4
4
~stopka 2011-10-20 (19:24) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 15 godzin i 59 minut temu

to musiała być posłanka z PO

odpowiedz

2
2
~Piotr 2011-10-20 (19:24) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 15 godzin i 59 minut temu

Niepotrzebnie ich poila alkoholem.Bez tego tez by chlopaki posuwali ja az milo jeszcze jak nie byla podobna do poslanki wysunietej z ramienia ojca trujaka co to przemowe w sejmie rozpoczela od koronki rozanca, klempy z figura klempy i wiecznie tlustym skalpem, czy innego wroblelka Elemelka.

odpowiedz

1
1
~TTT 2011-10-20 (18:47) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 16 godzin i 36 minut temu

Gdyby sytuacja byla odwrotna - gostek Vs.4 nieletnie dziewczyny,zapewne dawno by wisial na drzewie...

odpowiedz

1
1
~whitemagic 2011-10-20 (17:47) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 17 godzin i 36 minut temu

najssssss...

odpowiedz

1
2
~PRAWDZIWY POLAK 2011-10-20 (23:14) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 12 godzin i 9 minut temu

DLACZEGO MI SIĘ TO NIGDY NIE ZDAŻYŁO..... NIEDOŚĆ ŻE MŁODZIEŻ POPIŁA SOBIE ZA FRIKENSA TO I JESZCZE BZYKNĘŁA. NIESPRAWIEDLIWY JEST TEN ŚWIAT!!

odpowiedz

2
3
~buba3 2011-10-20 (19:37) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 15 godzin i 46 minut temu

chętnie ją adoptuję !

odpowiedz

2
3
~eryksledzik 2011-10-20 (17:33) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 17 godzin i 50 minut temu

Wstawcie tę jedynkę w tytule- zmienia ocenę....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
8
~niczek 2011-10-20 (19:36) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 15 godzin i 47 minut temu

"Do zbliżeń dochodziło między lutym a lipcem tego roku"- mnie to ciekawi jak to dochodziło do zbliżeń między Lutym, a Lipcem? Luty zimny, Lipiec ciepły, to nie dziw, że chłopaka ciągnie.. A tak poza tym, to pewnie przez to mieliśmy kiepskie lato :(

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

1
4
~kolejorz 2011-10-20 (18:15) 3 lata 1 miesiąc 29 dni 17 godzin i 8 minut temu

Kolejorz,kolejorz:D w "kolejarza" jechali j ;>?

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 5 godzin i 28 minut temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 10 godzin i 28 minut temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 3 godziny i 38 minut temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 6 godzin i 5 minut temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień i 23 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29788