więcej

Zaginęła 5-letnia April Jones. Trwają poszukiwania.

BBC/WP.PL |  dodane 2012-10-03 (13:40) 2 lata 3 miesiące 25 dni 7 godzin i 33 minuty temu
drukuj


Zaginiona April Jones
Zaginiona April Jones opinie
Polica w Machynlleth w środkowej Walii od trzech dni poszukuje 5-letniej April Jones. Dziewczynka zniknęła w poniedziałek wieczorem. Wszystko wskazuje na to, że dziecko zostało porwane - donosi BBC.

O zaginięciu April Jones donoszą wszystkie brytyjskie media. Dziewczynka ostatni raz była widziana w poniedziałek około godz. 19 na placu zabaw niedaleko swojego domu w Machynlleth. Według świadków do April podjechał szary van, do którego wsiadła. Zaraz potem kierowca odjechał.

Policjanci i służby ratunkowe wraz z psami tropiącymi od poniedziałku wieczorem przeczesują teren Machynlleth i okolic. W poszukiwania włączyło się wielu wolontariuszy. Akcja jest utrudniona ze względu na rozległy teren pełen lasów i pól.

Jak na razie nie natrafiono na żaden ślad 5-latki. Policja zatrzymała 46-letniego Marka Bridgera. Mężczyzna został zauważony, gdy samotnie szedł drogą wylotową z Machynlleth. Jest przesłuchiwany, jednak na razie nie wiadomo, czy ma on coś wspólnego ze zniknięciem dziecka.

Rodzina April jest załamana. Matka 5-latki błaga wszystkich o pomoc w poszukiwaniach córki.

(pp)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 7 14.29%
nie 42 85.71%

Przeczytaj też

Szczęśliwy finał poszukiwań 3-latka z Jaworzna

dodane 2012-10-10 (13:50) 2 lata 3 miesiące 18 dni 7 godzin i 23 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (154)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

60
4
~tom 2012-10-03 (14:43) 2 lata 3 miesiące 25 dni 6 godzin i 30 minut temu

i się zaczyna..."gdzie była mama" bla bla bla....w tamtym kraju tak jest, są duże osiedla domków jednorodzinnych, wszyscy się znają, można powiedzieć, że czują się bezpiecznie, same dzieci bawiące się na placu zabaw to częsty widok, zwłaszcza , że place zabaw są parę kroków od domów, okropna tragedia, zamiast mieć pretensje do rodziców i wypisywać swoje mądrości, lepiej pomódlcie się, żeby dziewczynka się odnalazła a Was przypadkiem nigdy coś takiego nie spotkało...

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

77
36
~matka 2012-10-03 (14:32) 2 lata 3 miesiące 25 dni 6 godzin i 41 minut temu

ładnie 5-latka sama na placu zabaw ? gdyby mamusia pilnowała dziecko to dziś by go nie szukała!!!

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

50
22
~Aldona 2012-10-03 (14:41) 2 lata 3 miesiące 25 dni 6 godzin i 32 minuty temu

A czy z Wami mamusia się bawiła na placu zabaw?????

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

36
9
~mama 2012-10-03 (16:31) 2 lata 3 miesiące 25 dni 4 godziny i 42 minuty temu

Bardzo czesto chodze z synkiem na plac zabaw i widze dzieci w wieku 4-6 lat same bez opieki . Dziwie sie takim rodzicom , jak mozna puscic dziecko samo. Pod blokami tez gromada dzieciakow bez opieki . Codziennosc. Powinni za cos takiego wlepiac rodzicom mandaty .

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

54
29
~Roodak 2012-10-03 (15:15) 2 lata 3 miesiące 25 dni 5 godzin i 58 minut temu

Mieszkam na Wyspach od 6-ciu lat. Niestety tak to tutaj wygląda. Dzieci (nawet te mające 3-4 lata) biegają bez nadzoru kogokolwiek dorosłego. Rodzice w tym czasie wolą siedzieć w domu i pić piwsko lub, jeszcze lepiej, szpikują się narkotykami. Kiedy zwraca się im uwagę potrafią człowieka zbesztać, że to nie jego dziecko i żeby się nie czepiał. A potem płacz i lament, że dziecku coś się stało. Patologia, żuje na socjalu i ma wszystko (łącznie ze swoimi dziećmi) głęboko w czterech literach. Nie mówię, że tak było w tym przypadku ale, jak już mówiłem, tak to tutaj wygląda. Zgroza.

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

19
0
~ja 2012-10-03 (16:15) 2 lata 3 miesiące 25 dni 4 godziny i 58 minut temu

Zwyczajnie chyba mamy gorsze czasy. Ja sama już miałam 2 takie sytuacje i byłam z dzieckiem. Raz próbowała mi córkę wyszarpać umysłowo chora kobieta , która sama straciła syna ( i była z opiekunem), a drugi raz jak cień łaził za nami na placu jakiś facet i bacznie obserwował małą. Jakieś dobre 30 minut, aż ją zabrałam i poszłam do domu (policji nie było co zawiadamiać bo za patrzenie nic nie zrobią). Zwyczajnie trzeba pilnować dzieciaków i tyle.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

32
14
~RODZICE3chłopców 2012-10-03 (14:48) 2 lata 3 miesiące 25 dni 6 godzin i 25 minut temu

Jak można było pozostawić BEZ ŻADNEJ opieki 5 letnią dziewczynkę-a do tego jeszcze taką śliczną?!!! A teraz płacz i rozpacz...My mamy trzech chłopców,ale jeszcze nigdy się nie zdarzyło,aby choć na minutę zeszli nam z oczu-NIGDY!!! Weźcie to sobie do serca rodzice-dla Waszego i dzieci dobra!To nie jest nadopiekuńczość-to WYMÓG czasów!A żyjemy w bardzo spokojnej mieścinie nieopodal Dublina!Staropolskie przysłowie mówi:"Pańskie oko konia tuczy"-tak jak i "Strzeżonego,i Pan Bóg strzeże-choć akurat w to,to my nie wierzymy...ale warto pilnować swoje największe skarby!Oby ta ślicznotka się szybko odnalazła...Życzymy tego i Jej i rodzicom...

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

17
1
~z 2012-10-03 (14:39) 2 lata 3 miesiące 25 dni 6 godzin i 34 minuty temu

straszne zwariowałabym gdyby to było moje dziecko

odpowiedz

16
1
~IWA 2012-10-03 (14:41) 2 lata 3 miesiące 25 dni 6 godzin i 32 minuty temu

a dlaczego pytania dotyczą mamy?!? moze była z tatusiem ? albo dziadkami?ciocia lub wujkiem? dlaczego tylko pytacie o mame i ja sadzicie?

odpowiedz

15
2
~ojciec 2012-10-03 (19:11) 2 lata 3 miesiące 25 dni 2 godziny i 2 minuty temu

Komentarz 'trololol' powinien być karany z urzędu i natychmiast usunięty z tego forum!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

17
4
~kaska 2012-10-03 (15:38) 2 lata 3 miesiące 25 dni 5 godzin i 35 minut temu

wisniewską przsłuchac

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

12
0
~PSYCHOLOG LUDOWY 2012-10-03 (21:10) 2 lata 3 miesiące 25 dni i 3 minuty temu

~Sopocianka Dziecko ma dziwnie smutne oczy...jakby w domu panowała przemoc...kto wie, może rodzina za tym stoi... - NIE PRAWDA - OCZY TEJ DZIEWCZYNKI - MÓWIĄ,ŻE JEST BARDZO MĄDRA - MA WRODZONY TALENT.

odpowiedz

15
3
~kl123 2012-10-03 (15:14) 2 lata 3 miesiące 25 dni 5 godzin i 59 minut temu

Mam cichą nadzieję, że Polacy nie są w to zamieszani. Oby jak najszybciej się odnalazła.

odpowiedz

14
3
~kimi 2012-10-03 (17:12) 2 lata 3 miesiące 25 dni 4 godziny i 1 minutę temu

5cio latka sama na placu zabaw????????? mogla myslec wczesniej-oby malej nic sie nie stalo

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

17
7
~APEL 2012-10-03 (17:18) 2 lata 3 miesiące 25 dni 3 godziny i 55 minut temu

SI ŁA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ- prosze wszystkich czytających przyłączcie sie równo o godz.18 dziś (środa) do modlitwy- JEDNA DZIESIATKA RÓZAŃCA za dziewczynkę-tyle mozemy zrobić wszyscy,ja bedę,połączcie się ze mną. OYA

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

16
6
~Isa 2012-10-03 (15:01) 2 lata 3 miesiące 25 dni 6 godzin i 12 minut temu

A Waśniewskiej z kocykiem tam przypadkiem nie było? Mogła jej wypaść z rąk....

odpowiedz

18
8
~gorol 2012-10-03 (15:01) 2 lata 3 miesiące 25 dni 6 godzin i 12 minut temu

pewnie wypadła z kocyka....

odpowiedz

10
1
~mała 2012-10-03 (18:43) 2 lata 3 miesiące 25 dni 2 godziny i 30 minut temu

do psychiatryka trolu

odpowiedz

12
3
~marek 2012-10-03 (17:41) 2 lata 3 miesiące 25 dni 3 godziny i 32 minuty temu

Skad macie bledne informacje ze na placu zabaw!!! Bawila sie kolo garaży iktore byly oddalone jakie 700 metrow od domu!!! Kto wypuszcza swoje 5cio letnie dziecko o tej godzine na dwor to jest chore!!! Teraz placza!!! Oczywiscie wspolczuje i dolaczam sie do podzukiwan. Ludzie myslcie zanim wypuscicie swoje dzieci na dwor!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
9
~ja 2012-10-03 (14:38) 2 lata 3 miesiące 25 dni 6 godzin i 35 minut temu

tylko Polacy moga dodac taki zawistny komentarz...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Szef MSZ Rosji: Ukraina musi być neutralna, żeby uniknąć dalszego podziału
dodane 2015-01-28 (12:00) 9 godzin i 13 minut temu

Strajk w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej
dodane 2015-01-28 (11:22) 9 godzin i 51 minut temu

Szef administracji Putina skrytykował Komorowskiego
dodane 2015-01-27 (22:35) 22 godziny i 38 minut temu

Pisarz, który ustalił skład Cyklonu B
dodane 2015-01-28 (02:22) 18 godzin i 51 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 26901