Strona główna serwisu
Uprawiał seks z 12-latką, myśląc, że jest pełnoletnia
Uprawiał seks z 12-latką, myśląc, że jest pełnoletnia

Uprawiał seks z 12-latką, myśląc, że jest pełnoletnia

Brytyjczyk Michael Graham, który uprawiał seks z 12-latką, przyznał się przed sądem w Leeds do przestępstwa. Uniknął jednak więzienia, ponieważ - jak podkreślił sędzia - dziewczyna skutecznie udawała 19-latkę - informuje "The Daily Mail".
25-letni barman przyznał się do stosunków seksualnych z 12-latką w marcu, ale udało mu się przekonać sąd, że został przez dziewczynkę "wrobiony". Poznał ją w internetowym serwisie społecznościowym, gdzie figurowała jako 19-letnia samotna matka, który lubi seks i alkohol.

Dziewczynka z wielu ofert od mężczyzn wybrała Grahama. Spotkali się w jego mieszkaniu w Headingley, gdzie uprawiali seks cztery razy, także bez zabezpieczenia. Sprawę odkryli rodzice, przeglądając internetowe rozmowy córki, a dziewczynka przyznała się do wszystkiego. Stosunki seksualne z dzieckiem poniżej 13 roku życia są uznawane za gwałt.

Sąd stanął po stronie barmana i Graham został zwolniony warunkowo. Sędzia Jennifer Kershaw powiedział, że była ogromna różnica między tym, jak dziewczyna wyglądała w szkolnym mundurku, a jej zdjęciem zamieszczonym w internecie.

Według sędziego, oskarżony został oszukany, także przed randką, gdy komunikował się z dziewczynką za pomocą maili i przez telefon. Psychiatra orzekł, że mężczyzna nie jest pedofilem.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (89)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~gość 2009-05-16 (20:47) 1 godzinę i 48 minut temu

Ja mam 12 rocznikowo 13 a wyglądam na 15 ;D . ale to dziwne 12 na 18 lat . ? bardzo dziwne ale możliwee .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~gość 2009-05-16 (20:47) 1 godzinę i 48 minut temu

Ja mam 12 rocznikowo 13 a wyglądam na 15 ;D . ale to dziwne 12 na 18 lat . ? bardzo dziwne ale możliwee .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~A.Sz 2008-09-19 (02:20) 20 godzin i 15 minut temu

popieram kolege prawo i sady w naszym kraju to wielka pomylka poprostu dno,unas zalezalo by jeszcze kto by mial wiecej PLN ta dziewczynka czy ten barman kto ma wiecej moze wszystko i takie to unas sady takze i taka sprawiedliwosc!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~bijesz zaklad? 2008-09-19 (01:35) 21 godzin temu

zaloze sie ze poznali sie na: plenty of fish com

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~bbb 2008-09-19 (01:27) 21 godzin i 8 minut temu

moja babcia dostala miesiaczke w wieku 10 lat a bylo to w 1942 roku, hormonow w zywnosci w tamtych czasach nie bylo. Pierwsza miesiaczka to sprawa bardzo indywidualna , duza zalezy od organizmu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wronka33 2008-09-19 (00:55) 21 godzin i 40 minut temu

To prawda! Moja 13 letnia bratanica wygląda jak partnerka mojego brata, a nie jak córka. I nie dlatego, że się wyzywająco ubiera czy maluje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~capselek 2008-09-19 (00:03) 22 godzin i 32 minut temu

Naiwny jesteś jak KOT w butach. Kolega "cynik" zastosował ironię, mając na myśli polskie autostrady, które są planowane na łąkach i pastwiskach albo na których planowanym od dawna miejscu są pastwiska i łąki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~yelonek 2008-09-18 (23:56) 22 godzin i 39 minut temu

skarbie..... facet nie myśli... facet zalicza

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~hehi 2008-09-18 (23:54) 22 godzin i 41 minut temu

owinac kolo palca to mozesz sobie jakiegos balwana. chyba mialas do czynienia z takimi facetami, skoro piszesz takie bzdury :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kraqs 2008-09-18 (23:48) 22 godzin i 47 minut temu

AHAHAHAHAHHAHAHAHAHA - matka KTORY LUBI seks :D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~timicov 2008-09-18 (23:35) 23 godzin temu

"...19-letnia samotna matka, ktory lubi seks i alkohol."

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~CZARNY 2008-09-18 (23:32) 23 godzin i 3 minuty temu

Ja zaczalem dawac majac 5 lat, jeszcze w piaskownicy!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~szu 2008-09-18 (23:18) 23 godzin i 17 minut temu

12-letnie juz sa wyrobione , do tego makijaz, pala papierosy pija wode i jak ma nie wygladac nawet na 20? To sa wyrobione zdziry.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Relo 2008-09-18 (23:17) 23 godzin i 18 minut temu

Nie powieszę psów na polskich sondach bo był już tego typu precedens w polskim wymiarze sprawiedliwości. Sąd kazał "pokrzywdzonej" dziewczynce przyjść ubranej tak jak wtedy gdy bawiła się na dyskotece, na której została rzekomo zgwałcona. Oskarżony bowiem miał czystą kartotekę i utrzymywał, że dziewczyna zapewniała, że jest pełnoletnia i na taką wyglądała. Z biednej cnotki zrobiła się taka szprycha, że sąd wypuścił gościa.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
pedobear 2008-09-18 (22:41) 23 godzin i 54 minut temu

w szkole dziewczymki chodza jak lafiryndy i jeszcze gozej sie zachowuja. Nie widzicie tego? Uwazam, ze facet jest niewinny. Niejednokrotnie widziałem dziewczyny 13 letnie, ktore wyglądały na co najmniej 17 lat. Zastanówcie sie jak wyglądają, malują sie wasze dzieci- scislej mowiąc córki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~lady 2008-09-18 (22:21) 14 minut temu

prowadze zajecia z 12 -3 latniimi dziewczynami i wierz mi to nie lata 80-te czy 90-te te dziewczynki nie wygladaja dziewczeco tylko juz bardzo kobieco wiec 12 lataka moze zwiesc kogos wiekiem i to bardzo .... niestety

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Jasio 2008-09-18 (22:12) 23 minut temu

to prawda ze brzuszki są nie owłosione ale plecy ramiona zawsze tak nogi tez i paluchami się drapią po skołtunionym łbie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~brak 2008-09-18 (21:55) 40 minut temu

Moja córka dostała miesiączkę mają zaledwie 9 lat, w wieku 10-11 lat już wyglądała jak kobieta.... niestety. Wiem jakie potrafią być nastoletnie dziewczynki, wyglądają już na pełnoletnie, niestety nie wiedzą z czym wiąże się takie zachowanie....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Michał 2008-09-18 (21:50) 45 minut temu

a reszta jest milczeniem. No może nie zupełnie w tym przypadku , trzynastolatka jak by nie patrzeć na osiemnastkę nie wygląda , przynajmniej na trzeźwo., ale po wypiciu , o! to nie takie sie widzi ....cuda

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Miho 2008-09-18 (20:41) 1 godzinę i 54 minut temu

Dla wielu mężczyzn gwałt jest jedyną możliwością zdobycia seksu! Jeżeli jest zbyt nieatrakcyjny fizycznie lub umysłowo aby zdobyć kobietę zbyt biedny by iść do prostyttutki prędzej czy później pójdzie na gwałt aby zaspokoić swe męskie potrzeby.

odpowiedz