więcej

Uprawiał seks z 12-latką, myśląc, że jest pełnoletnia.

wp.pl |  dodane 2008-09-18 (19:19) 6 lat 3 miesiące 3 dni 13 godzin i 30 minut temu
drukuj

Brytyjczyk Michael Graham, który uprawiał seks z 12-latką, przyznał się przed sądem w Leeds do przestępstwa. Uniknął jednak więzienia, ponieważ - jak podkreślił sędzia - dziewczyna skutecznie udawała 19-latkę - informuje "The Daily Mail".

25-letni barman przyznał się do stosunków seksualnych z 12-latką w marcu, ale udało mu się przekonać sąd, że został przez dziewczynkę "wrobiony". Poznał ją w internetowym serwisie społecznościowym, gdzie figurowała jako 19-letnia samotna matka, który lubi seks i alkohol.

Dziewczynka z wielu ofert od mężczyzn wybrała Grahama. Spotkali się w jego mieszkaniu w Headingley, gdzie uprawiali seks cztery razy, także bez zabezpieczenia. Sprawę odkryli rodzice, przeglądając internetowe rozmowy córki, a dziewczynka przyznała się do wszystkiego. Stosunki seksualne z dzieckiem poniżej 13 roku życia są uznawane za gwałt.

Sąd stanął po stronie barmana i Graham został zwolniony warunkowo. Sędzia Jennifer Kershaw powiedział, że była ogromna różnica między tym, jak dziewczyna wyglądała w szkolnym mundurku, a jej zdjęciem zamieszczonym w internecie.

Według sędziego, oskarżony został oszukany, także przed randką, gdy komunikował się z dziewczynką za pomocą maili i przez telefon. Psychiatra orzekł, że mężczyzna nie jest pedofilem.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1 50%
nie 1 50%

Przeczytaj też

17-latek podejrzany o zgwałcenie 13-letniej koleżanki

aktualizacja 2008-09-25 (13:58) 6 lat 2 miesiące 26 dni 18 godzin i 51 minut temu

Uciekła od ojca, który ją molestował i katował

dodane 2008-09-21 (16:46) 6 lat 3 miesiące 16 godzin i 3 minuty temu

Dyrektor domu dziecka molestował i będzie na wolności

dodane 2008-09-19 (16:20) 6 lat 3 miesiące 2 dni 16 godzin i 29 minut temu

Matka dwóch braci organizowała "obrzędy" dla pedofilów

dodane 2008-09-18 (09:30) 6 lat 3 miesiące 3 dni 23 godziny i 19 minut temu

Dyrygent Słowików zostanie w więzieniu

dodane 2008-09-17 (13:25) 6 lat 3 miesiące 4 dni 19 godzin i 24 minuty temu

Jaki będzie finał propozycji kastrowania pedofilów?

dodane 2008-09-17 (08:50) 6 lat 3 miesiące 4 dni 23 godziny i 59 minut temu

Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

dodane 2008-09-16 (06:31) 6 lat 3 miesiące 6 dni 2 godziny i 18 minut temu

"Kastracja pedofilów to PR premiera kosztem ofiar"

dodane 2008-09-15 (15:40) 6 lat 3 miesiące 6 dni 17 godzin i 9 minut temu

Pedofilów bez litości karać przymusową kastracją

dodane 2008-09-13 (04:55) 6 lat 3 miesiące 9 dni 3 godziny i 54 minuty temu

W innych serwisach


Opinie (89)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~gość 2009-05-16 (20:47) 5 lat 7 miesięcy 5 dni 12 godzin i 2 minuty temu

oO
Ja mam 12 rocznikowo 13 a wyglądam na 15 ;D . ale to dziwne 12 na 18 lat . ? bardzo dziwne ale możliwee .

odpowiedz

0
0
~gość 2009-05-16 (20:47) 5 lat 7 miesięcy 5 dni 12 godzin i 2 minuty temu

oO
Ja mam 12 rocznikowo 13 a wyglądam na 15 ;D . ale to dziwne 12 na 18 lat . ? bardzo dziwne ale możliwee .

odpowiedz

0
0
~A.Sz 2008-09-19 (02:20) 6 lat 3 miesiące 3 dni 6 godzin i 29 minut temu

racja
popieram kolege prawo i sady w naszym kraju to wielka pomylka poprostu dno,unas zalezalo by jeszcze kto by mial wiecej PLN ta dziewczynka czy ten barman kto ma wiecej moze wszystko i takie to unas sady takze i taka sprawiedliwosc!!!

odpowiedz

0
0
~bijesz zaklad? 2008-09-19 (01:35) 6 lat 3 miesiące 3 dni 7 godzin i 14 minut temu

plenty of fish . com
zaloze sie ze poznali sie na: plenty of fish com

odpowiedz

0
0
~bbb 2008-09-19 (01:27) 6 lat 3 miesiące 3 dni 7 godzin i 22 minuty temu

hormony??????
moja babcia dostala miesiaczke w wieku 10 lat a bylo to w 1942 roku, hormonow w zywnosci w tamtych czasach nie bylo. Pierwsza miesiaczka to sprawa bardzo indywidualna , duza zalezy od organizmu.

odpowiedz

0
0
~wronka33 2008-09-19 (00:55) 6 lat 3 miesiące 3 dni 7 godzin i 54 minuty temu

Prawda!
To prawda! Moja 13 letnia bratanica wygląda jak partnerka mojego brata, a nie jak córka. I nie dlatego, że się wyzywająco ubiera czy maluje.

odpowiedz

0
0
~capselek 2008-09-19 (00:03) 6 lat 3 miesiące 3 dni 8 godzin i 46 minut temu

ehh..
Naiwny jesteś jak KOT w butach. Kolega "cynik" zastosował ironię, mając na myśli polskie autostrady, które są planowane na łąkach i pastwiskach albo na których planowanym od dawna miejscu są pastwiska i łąki.

odpowiedz

0
0
~yelonek 2008-09-18 (23:56) 6 lat 3 miesiące 3 dni 8 godzin i 53 minuty temu

owinęla??? hehehe dobre żarty
skarbie..... facet nie myśli... facet zalicza

odpowiedz

0
0
~hehi 2008-09-18 (23:54) 6 lat 3 miesiące 3 dni 8 godzin i 55 minut temu

heh
owinac kolo palca to mozesz sobie jakiegos balwana. chyba mialas do czynienia z takimi facetami, skoro piszesz takie bzdury :)

odpowiedz

0
0
~kraqs 2008-09-18 (23:48) 6 lat 3 miesiące 3 dni 9 godzin i 1 minutę temu

samotna matka, który lubi seks i alkohol.
AHAHAHAHAHHAHAHAHAHA - matka KTORY LUBI seks :D

odpowiedz

0
0
~timicov 2008-09-18 (23:35) 6 lat 3 miesiące 3 dni 9 godzin i 14 minut temu

czyzby..?
"...19-letnia samotna matka, ktory lubi seks i alkohol."

odpowiedz

0
0
~CZARNY 2008-09-18 (23:32) 6 lat 3 miesiące 3 dni 9 godzin i 17 minut temu

PRZYJEMNOSCI NIEZIEMSKIE
Ja zaczalem dawac majac 5 lat, jeszcze w piaskownicy!

odpowiedz

0
0
~szu 2008-09-18 (23:18) 6 lat 3 miesiące 3 dni 9 godzin i 31 minut temu

W obecnym czasie dziewuchy nawet
12-letnie juz sa wyrobione , do tego makijaz, pala papierosy pija wode i jak ma nie wygladac nawet na 20? To sa wyrobione zdziry.

odpowiedz

0
0
~Relo 2008-09-18 (23:17) 6 lat 3 miesiące 3 dni 9 godzin i 32 minuty temu

Nie powieszę psów na polskich sondach bo był już tego typu precedens w polskim wymiarze sprawiedliwości. Sąd kazał "pokrzywdzonej" dziewczynce przyjść ubranej tak jak wtedy gdy bawiła się na dyskotece, na której została rzekomo zgwałcona. Oskarżony bowiem miał czystą kartotekę i utrzymywał, że dziewczyna zapewniała, że jest pełnoletnia i na taką wyglądała. Z biednej cnotki zrobiła się taka szprycha, że sąd wypuścił gościa.

odpowiedz

0
0
pedobear 2008-09-18 (22:41) 6 lat 3 miesiące 3 dni 10 godzin i 8 minut temu

Przypatrzcie sie
w szkole dziewczymki chodza jak lafiryndy i jeszcze gozej sie zachowuja. Nie widzicie tego? Uwazam, ze facet jest niewinny. Niejednokrotnie widziałem dziewczyny 13 letnie, ktore wyglądały na co najmniej 17 lat. Zastanówcie sie jak wyglądają, malują sie wasze dzieci- scislej mowiąc córki.

odpowiedz

0
0
~lady 2008-09-18 (22:21) 6 lat 3 miesiące 3 dni 10 godzin i 28 minut temu

maja
prowadze zajecia z 12 -3 latniimi dziewczynami i wierz mi to nie lata 80-te czy 90-te te dziewczynki nie wygladaja dziewczeco tylko juz bardzo kobieco wiec 12 lataka moze zwiesc kogos wiekiem i to bardzo .... niestety

odpowiedz

0
0
~Jasio 2008-09-18 (22:12) 6 lat 3 miesiące 3 dni 10 godzin i 37 minut temu

mają na plecach
to prawda ze brzuszki są nie owłosione ale plecy ramiona zawsze tak nogi tez i paluchami się drapią po skołtunionym łbie

odpowiedz

0
0
~brak 2008-09-18 (21:55) 6 lat 3 miesiące 3 dni 10 godzin i 54 minuty temu

odpowiedź
Moja córka dostała miesiączkę mają zaledwie 9 lat, w wieku 10-11 lat już wyglądała jak kobieta.... niestety. Wiem jakie potrafią być nastoletnie dziewczynki, wyglądają już na pełnoletnie, niestety nie wiedzą z czym wiąże się takie zachowanie....

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Michał 2008-09-18 (21:50) 6 lat 3 miesiące 3 dni 10 godzin i 59 minut temu

Pytanie masz odp. mam
a reszta jest milczeniem. No może nie zupełnie w tym przypadku , trzynastolatka jak by nie patrzeć na osiemnastkę nie wygląda , przynajmniej na trzeźwo., ale po wypiciu , o! to nie takie sie widzi ....cuda

odpowiedz

0
0
~Miho 2008-09-18 (20:41) 6 lat 3 miesiące 3 dni 12 godzin i 8 minut temu

Dla wielu mężczyzn gwałt jest jedyną możliwością zdobycia seksu! Jeżeli jest zbyt nieatrakcyjny fizycznie lub umysłowo aby zdobyć kobietę zbyt biedny by iść do prostyttutki prędzej czy później pójdzie na gwałt aby zaspokoić swe męskie potrzeby.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Na Ukrainie trwają rozmowy Petra Poroszenki z Aleksandrem Łukaszenką
dodane 2014-12-21 (16:15) 16 godzin i 34 minuty temu

Ewa Kopacz do weteranów: służycie Polsce i światu
dodane 2014-12-21 (15:00) 17 godzin i 49 minut temu

Ostatnie przygotowania do startu rakiety nośnej Angara-A5 w Rosji
dodane 2014-12-21 (16:25) 16 godzin i 24 minuty temu

Donald Tusk otworzył dom dziecka w Odporyszowie koło Tarnowa
dodane 2014-12-21 (15:35) 17 godzin i 14 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 31540