więcej

Tragiczny wypadek pod Łodzią - zginęło 6 osób.

PAP |  aktualizacja 2008-08-04 (00:59) 6 lat 2 miesiące 21 dni 8 godzin i 1 minutę temu
drukuj

Sześć osób zginęło, a dwie zostały ciężko ranne w zderzeniu dwóch samochodów osobowych na lokalnej drodze w Łódzkiem. Wśród ofiar jest pięciu mężczyzn i kobieta - poinformował Polską Agencję Prasową w niedzielę w nocy oficer dyżurny łódzkiej policji.

Do wypadku doszło przed godziną 21 w miejscowości Regny k. Koluszek (pow. łódzki-wschodni) na drodze wojewódzkiej 715. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo toyota z citroenem berlingo.

Według policji, siła uderzenia była tak duża, że wyrzuciła ofiary z aut, a oba samochody znalazły się w otaczającym drogę lesie. W wypadku zginęło pięciu mężczyzn: 17-latek, trzech 20-latków i 55-letni mężczyzna oraz kobieta, której tożsamość jest nadal ustalana.

Dwie ciężko ranne osoby, które jechały citroenem, w stanie krytycznym przetransportowano śmigłowcem do szpitali.

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności wypadku. Na miejscu jest prokurator; policjanci zabezpieczają ślady i szczątki rozbitych aut.

Ruch w tym miejscu może być zablokowany jeszcze przez kilka godzin, ale policja zorganizowała objazdy.

(tbe)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Przeczytaj też

2 osoby zginęły, 4 ranne w wypadku na drodze Mścice-Mielno

dodane 2008-08-04 (09:05) 6 lat 2 miesiące 20 dni 23 godziny i 55 minut temu

4 osoby zginęły w wypadku w okolicach Mińska Maz.

dodane 2008-07-29 (07:45) 6 lat 2 miesiące 26 dni 1 godzinę i 15 minut temu

Co najmniej 29 zabitych w karambolu drogowym

dodane 2008-07-29 (06:00) 6 lat 2 miesiące 26 dni 3 godziny i 1 minutę temu

Nietrzeźwy kierowca sprawcą wypadku z ofiarą śmiertelną

dodane 2008-07-28 (08:00) 6 lat 2 miesiące 27 dni 1 godzinę i 1 minutę temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (16)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~andzka 2008-08-08 (09:13) 6 lat 2 miesiące 16 dni 23 godziny i 47 minut temu

co wy wiecie
co wy mozecie wiedziec o wypadku

odpowiedz

0
0
~z 2008-08-03 (23:35) 6 lat 2 miesiące 21 dni 9 godzin i 25 minut temu

Znowu ta Łódź.
Mówili - zburzyć i zaorać, i co?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Znajoma 2008-08-06 (20:14) 6 lat 2 miesiące 18 dni 12 godzin i 46 minut temu

Dziwczyna
Kierował chłopak a dziewczyna była w corolli miała 15lat ...

odpowiedz

0
0
~koluszkowianka 2008-08-05 (00:05) 6 lat 2 miesiące 20 dni 8 godzin i 55 minut temu

tragiczny wypadek
To kierowała młoda,mądra dziewczyna,niedawno zrobiła prawo jazdy.Po wyprzedzeniu złapała piaszczystego pobocza,wystraszona odbiła,nie wiedziała jak się zachować.Dlaczego na kursach uczą pierdół,a nie jak zachować się w takich przypadkach,głównie na naszych drogach.OGROMNA TRAGEDIA,mój syn ich znał.Dziś jechałam koło miejsca wypadku,stał krzyż,mnóstwo zniczy i bardzo dużo młodych ludzi.płakałam.

odpowiedz

0
0
~Tata 2008-08-03 (23:30) 6 lat 2 miesiące 21 dni 9 godzin i 30 minut temu

Szkoda tych ludzi....
Boję się jeździć. Robię rok w rok po kilkaset tysięcy kilometrów i z dnia na dzień coraz bardziej się o siebie boję. Czasem się zastanawiam czy ten wariat jadący z naprzeciwka to moje Nemezis? Kilka razy byłem w sytuacjach, z których do dzisiaj nie wiem jak wyszedlem, chyba tylko cudem. Najbardziej boję się nieobliczalnych małolatów za kierownicą bo to co oni potrafią "wykręcić" to przechodzi ludzkie pojęcie. Trzeba chyba czołgiem zacząć jeździć albo zmienić zawód na jakiegoś stróża albo innego ciecia. Niech się młodzi rozwalają sami. Beze mnie.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~miejscowy 2008-08-04 (10:21) 6 lat 2 miesiące 20 dni 22 godziny i 39 minut temu

ani wawa ani łódź
młody szczyl bierze samochód i szaleje po drogach, zginęli miejscowi, współczucie dla rodziny bo w małomiasteczkowej kulturze będzie musiała się zagać z gadukstwem i wytykaniem

odpowiedz

0
0
~p3kozo 2008-08-04 (08:55) 6 lat 2 miesiące 21 dni i 5 minut temu

ble ble ble
Oj wez sie zamknij. Podzielam opinie faceta. Jezdze z ludzmi w PKS-ach i tez trzese portkami na sama mysl o tych bezmozgach.

odpowiedz

0
0
leneq 2008-08-04 (01:17) 6 lat 2 miesiące 21 dni 7 godzin i 43 minuty temu

a skąd wiecie barany
że pisząca jest z W-Wy ? Zakompleksieńce.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Donald Tusk zabrał głos w sprawie spotkania z Władimirem Putinem
dodane 2014-10-24 (07:35) 1 dzień 1 godzinę i 25 minut temu

Wybuch gazu w Katowicach. Akcja została zakończona
dodane 2014-10-24 (06:24) 1 dzień 2 godziny i 36 minut temu

Aleksander Kwaśniewski: Radosław Sikorski chlapnął
dodane 2014-10-24 (08:34) 1 dzień i 26 minut temu

Odwołane poszukiwania obcego okrętu na Bałtyku
dodane 2014-10-24 (08:55) 1 dzień i 5 minut temu

W wybuchu gazu w kamienicy w Katowicach zginęli dziennikarze
dodane 2014-10-24 (06:26) 1 dzień 2 godziny i 34 minuty temu

Skandaliczny konkurs na Miss Hitler
dodane 2014-10-24 (05:46) 1 dzień 3 godziny i 14 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 13673