Strona główna serwisu
Samolot przewrócił się do góry kołami. Awaryjne lądowanie pod Warszawą

Samolot przewrócił się do góry kołami. Awaryjne lądowanie pod Warszawą

W miejscowości Michałów-Grabina awaryjnie lądowała awionetka. Samolot leży kołami do góry, ale pilot i pasażer wyszli bez szwanku. Na miejscu pracują strażacy. - Nasze działania polegają na zabezpieczeniu tego miejsca do czasu przybycia Komisji Badania Wypadków Lotniczych - informuje Tomasz Kołodziński.
TVN24

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (24)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
15
~felczer 2016-02-21 (09:39) 2 godziny i 35 minut temu

Przewrócić to się może pijak a nie samolot który tylko skapotuje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
26
Zgadzam się z opinią
39
~TW Bolek 2016-02-20 (22:47) 13 godzin i 27 minut temu

Wysłać natychmiast Macierewicza z parówkami.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
13
~zoli 2016-02-21 (07:09) 5 godzin i 5 minut temu

Jakim cudem się nie rozleciał?!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~Pawko Morozow 2016-02-25 (16:49) 19 godzin i 25 minut temu

Przewrócił się a nie rozpadł na tysiące kawałków i piloci cali- bez śladu alkoholu we krwi-jak to w mozliwe jest? Komisja Laska z Anodiną stwierdziłaby winę pilota. Wcześniej tą sama awionetka leciał Donaldinho z rodziną z Brukseli i nic się nie stało-jak to mozliwe jest?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~zenon 2016-02-24 (20:55) 15 godzin i 19 minut temu

Tylko nie wolajcie tej komisji co rozpoznawala sprawe Smoleńska,bo sie okaźe,ze prezydent straszyl,a pilot sie bal bo byl pijany.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
6
~Ciemniak 2016-02-21 (11:17) 57 minut temu

Dlaczego nie rozleciał się na tysiac kawałków?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Katodina 2016-02-24 (22:23) 13 godzin i 51 minut temu

I jakoś się nie rozpadł na 60 tys. części choć podobnie lądował.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
4
~ala 2016-02-24 (20:44) 15 godzin i 30 minut temu

I jakos się nie rozlecial, ludzie przeżyli. To najlepszy dowód na wybuch w tupolewie. Tam tez powinien ktos przeżyć! Ale dobijano strzałami. Dlatego nie pozwolono otwierać trumien w Polsce, a Tusk sie grzecznie zastosował.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
3
alfa1 2016-02-24 (20:05) 16 godzin i 9 minut temu

do tych co chyba nie rozumieją pewnych rzeczy otóż jeśli chodzi o brzozę to niestety ale to NIE Macierewicz twierdził że samolot uderzył o brzozę, ale wręcz odwrotnie to Tusk i jego ekipa próbowała udowodnić że samolot uderzył w brzozę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
1
~Lasek 2016-02-24 (19:53) 16 godzin i 21 minut temu

Czy Kopacz już kopie, do Metra, POłączenie z Warszawą?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
1
~Pytanie 2016-02-24 (19:50) 16 godzin i 24 minut temu

Czy Tusk już na sygnale z kgb, wyprzedza kolumnę rodzin POsz KODowanych?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
4
~Parówka 2016-02-21 (06:23) 5 godzin i 51 minut temu

Czy były "szczały"?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
3
~Gumolog 2016-02-21 (06:11) 6 godzin i 3 minuty temu

Antoś parówa ma pole do popisu!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
4
~True 2016-02-21 (01:44) 10 godzin i 30 minut temu

Kolejne rządy pis i kolejny samolot rozbił się w lesie. A że nikt nie zginął to tylko zasługa temu że nim cywile a nie złodzieje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~diagnosta... 2016-03-10 (23:46) 12 godzin i 28 minut temu

a jakie miał opony? może bieżnik był już za płytki, albo gumy były starsze niż 2 lata no i wszystko jasne... następna komisja...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~I ch.. 2016-03-10 (20:39) 15 godzin i 35 minut temu

Chce obejrzec jakikolwiek film i ni ch...tylko reklamy i kolejny warek wp jest do bani..juz wiecej tu nie zagladne.

odpowiedz