więcej

łódzkie

Problemy na lotnisku w Łodzi. Samolot nie wylądował.

PAP |  aktualizacja 2011-11-17 (22:36) 3 lata 2 miesiące 7 dni 14 godzin i 39 minut temu
drukuj

Gęsta mgła utrudnia ruch na łódzkim lotnisku im. Władysława Reymonta - z tego powodu samolot z East Midlands został przekierowany na lotnisko w Katowicach, a ostatni lot z Londynu Stansted - do Warszawy.

- Pasażerowie, którzy mieli odlecieć tym samolotem z Łodzi autokarami przewiezieni zostaną do Katowic i Warszawy - powiedziała rzeczniczka Portu Lotniczego Łódź Ewa Bieńkowska.

Przedstawiciele lotniska nie wykluczają, że mgła może się utrzymać do piątku rano.

Wieczorem, zgodnie z rozkładem, lądowały i wystartowały z Łodzi samoloty do Londynu Luton, Edynburga i Liverpoolu.

Zobacz: Prognozę pogody w Łodzi

(bart, ah)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 23 65.71%
nie 12 34.29%

Przeczytaj też

Potężna wichura sparaliżowała lotnisko

dodane 2011-12-07 (13:31) 3 lata 1 miesiąc 17 dni 23 godziny i 44 minuty temu

Wpadka linii lotniczych: zapomnieli o rządowej delegacji

dodane 2011-11-25 (20:40) 3 lata 1 miesiąc 30 dni 16 godzin i 35 minut temu

Gęsta mgła sparaliżowała lotnisko w Holandii

dodane 2011-11-23 (12:43) 3 lata 2 miesiące 2 dni i 32 minuty temu

Utrudnienia na jednym z największych lotnisk w Europie

dodane 2011-11-22 (08:55) 3 lata 2 miesiące 3 dni 4 godziny i 20 minut temu

Gęsta mgła sparaliżowała europejskie lotniska

dodane 2011-11-21 (13:34) 3 lata 2 miesiące 3 dni 23 godziny i 41 minut temu

O włos od tragedii - piloci samolotu zgubili się we mgle

dodane 2011-11-18 (05:10) 3 lata 2 miesiące 7 dni 8 godzin i 5 minut temu

Mgła opóźni przylot Janukowycza do Polski

aktualizacja 2011-11-15 (11:16) 3 lata 2 miesiące 10 dni 1 godzinę i 59 minut temu

Mgła nad Okęciem. Odwołane i przekierowane samoloty

dodane 2011-11-03 (18:01) 3 lata 2 miesiące 21 dni 19 godzin i 14 minut temu

Synoptycy ostrzegają: to może utrudnić loty samolotów

dodane 2011-11-03 (13:15) 3 lata 2 miesiące 22 dni i 1 minutę temu

Krakowskie Balice już nie są sparaliżowane mgłą

aktualizacja 2011-11-03 (13:39) 3 lata 2 miesiące 21 dni 23 godziny i 36 minut temu

W innych serwisach

  • Pogoda: Sprawdź prognozę pogody
  • Bloog.pl: mgła
  • Pytamy.pl: Jaka u was pogoda?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (40)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

29
9
~Artiiii 2011-11-17 (21:00) 3 lata 2 miesiące 7 dni 16 godzin i 15 minut temu

Mgła ? Taką mgłę to Kapitan wrona wciąga lewą dziurką w nosie , a staruje i ląduje z zawiązanymi oczami . Gęsta mgła to była we wtorek w Zelowie koło Bełchatowa . Była tak gęsta , że chłopu wszystkie konie w stajni podusiła !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
1
~pilot 2011-11-17 (22:48) 3 lata 2 miesiące 7 dni 14 godzin i 27 minut temu

I po co w ogóle o tym piszecie??? mgła na lotnisku i przekierowania na inne lotniska to codzienność. Nic nadzwyczajnego!!!!!!!!!!!

odpowiedz

9
4
~ASD 2011-11-17 (21:23) 3 lata 2 miesiące 7 dni 15 godzin i 52 minuty temu

Wow niemożliwe mgła w Łodzi , news na wagę Nobla , Oscara , Złotych Lwów , Pulitzera i Wirtutti Militari.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

12
7
AZAZEL 666 2011-11-17 (21:05) 3 lata 2 miesiące 7 dni 16 godzin i 10 minut temu

I znowu mgła tylko strzałów nie było słychać

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

5
0
~latawiec 2011-11-17 (20:59) 3 lata 2 miesiące 7 dni 16 godzin i 16 minut temu

Polska jesień bez mgły byłaby nieprawdziwa. To trzeba przewidywać w swoich planach podróży. Ale takie dodatkowe "atrakcje" przy tym zimnie do miłych nie należą. Współczuję tym pasażerom.

odpowiedz

4
1
~obserwator 2011-11-18 (03:09) 3 lata 2 miesiące 7 dni 10 godzin i 6 minut temu

Zauważyliście że kiedy jest mowa o wypadkach samolotowych,albo o tym co było na lotnisku w Warszawie,czy Łodzi to chore mutanty od razu nawiązują do Smoleńska.Pisząc o brzozie,MAKU,Macierewiczu itp.Tu w większości nie piszą normalni ludzie, tu piszą internetowi mutanci którym powoli mózgi sie cofają do wstecznictwa zezwierzęcenia.Poronione dzieci neo.

odpowiedz

2
0
~turysta 2011-11-17 (22:09) 3 lata 2 miesiące 7 dni 15 godzin i 6 minut temu

Wracając z Marsa El Alam do W-wy pilot SROKA wylądował we mgle . A jakie uniki robił aby nas piorun nie trafił w czasie nocnego lotu w burzy . O pięknych widokach nie wspomnę.

odpowiedz

3
1
ttt6 2011-11-17 (22:01) 3 lata 2 miesiące 7 dni 15 godzin i 14 minut temu

A nie blizej lotnisko w Poznaniu i AUTOSTRADA szybka

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
~Tomasz 2011-11-17 (20:56) 3 lata 2 miesiące 7 dni 16 godzin i 19 minut temu

Ryanair z Londynu wlasnie leci do Katowic .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
3
~irek 2011-11-17 (21:10) 3 lata 2 miesiące 7 dni 16 godzin i 5 minut temu

dziadostwo haha

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~herman van R. 2011-11-17 (23:23) 3 lata 2 miesiące 7 dni 13 godzin i 52 minuty temu

Nie ma pieniędzy na ILS III. Dotowanie rolnictwa i górnictwa jest najważniejsze.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
4
~łodziak 2011-11-17 (22:44) 3 lata 2 miesiące 7 dni 14 godzin i 31 minut temu

Nic ci ludzie nie stracili ,w łodzi z oszczędności latarnie nie świecą tak że nic nie widać ,czuć tylko smród w tramwajach i autobusach .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~reporter24 2011-11-17 (22:01) 3 lata 2 miesiące 7 dni 15 godzin i 14 minut temu

Palikot : Zalegalizujmy londowanie we mgle .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~pkp 2011-11-17 (21:49) 3 lata 2 miesiące 7 dni 15 godzin i 26 minut temu

Nie wyladowal bo zabraklo ruskich kontrolerow lotu

odpowiedz

0
2
~df 2011-11-17 (23:15) 3 lata 2 miesiące 7 dni 14 godzin i 1 minutę temu

takie zjawisko jak mgła widocznie znana jest od niedawna, że do dzisiaj inżynierowie i specjaliści nie poradzili sobie aby wyprodukować specjalnie czujniki lub kamery, które wspomogą pilotów podczas takich warunków.

odpowiedz

2
7
~nike 2011-11-17 (21:15) 3 lata 2 miesiące 7 dni 16 godzin i 1 minutę temu

Lot z Londynu do Łodzi linii lotniczych Ryanair został również przekierowany Boeeling 737

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
11
~arianin 2011-11-17 (21:24) 3 lata 2 miesiące 7 dni 15 godzin i 51 minut temu

Chciał się kmiot i chłoptaś podlansować to nasmarował na Twitterze bzdetów na prezydenta i PO... Lepiej bys zrobił chłopcze gdybys zwalił sobie gruche w kiblu! Podniecenie by cie szybciej opuściło!

odpowiedz

2
12
~szok 2011-11-17 (22:50) 3 lata 2 miesiące 7 dni 14 godzin i 25 minut temu

to tam jest lotnisko???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
17
~ob 2011-11-17 (21:04) 3 lata 2 miesiące 7 dni 16 godzin i 11 minut temu

To relikwii nie mieli na tym lotnisku?! Skandal!!!

odpowiedz

5
18
~A 2011-11-17 (21:39) 3 lata 2 miesiące 7 dni 15 godzin i 36 minut temu

Pewnie ten samolot pilotowali jacyś nieudacznicy wojskowi, jak ci pod Smoleńskiem ?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Trzy ataki separatystów na Mariupol. Jest wiele ofiar i rannych
dodane 2015-01-24 (10:20) 1 dzień 2 godziny i 55 minut temu

materiał wideo

ONZ żąda wyjaśnień od Rosji. "Pokażcie spis towarów"
dodane 2015-01-24 (08:35) 1 dzień 4 godziny i 40 minut temu

Nowy kandydat na prezydenta. "Może to ostatnia próba"
dodane 2015-01-24 (12:22) 1 dzień i 53 minuty temu

"Zadzwonili z Watykanu. Myślałam, że to jakiś żart"
dodane 2015-01-23 (20:30) 1 dzień 16 godzin i 45 minut temu

John Kerry w Davos: nie utożsamiać ekstremizmu z islamem
dodane 2015-01-23 (19:10) 1 dzień 18 godzin i 5 minut temu

Prokuratura apeluje ws. dziennikarzy zatrzymanych w PKW
dodane 2015-01-23 (16:15) 1 dzień 21 godzin i 1 minutę temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 11731