Strona główna serwisu
Prezydent o incydencie z udziałem jego limuzyny: taka rzecz nie powinna się zdarzyć

Prezydent o incydencie z udziałem jego limuzyny: taka rzecz nie powinna się zdarzyć

• Andrzej Duda: taka rzecz nie powinna się zdarzyć
• Prezydent podziękował kierowcy za profesjonalne zachowanie
• "Mam nadzieję, że sprawa zostanie zbadana porządnie i wnikliwie"
Andrzej Duda Andrzej Duda ()
Prezydent Andrzej Duda wyraził przekonanie, że sprawa pęknięcia opony w jego limuzynie zostanie wnikliwie zbadana. Taka rzecz nie powinna się zdarzyć - powiedział w sobotę dziennikarzom w Istebnej. Podziękował też kierowcy z BOR, który prowadził samochód.

W czasie piątkowego przejazdu prezydenckiej kolumny autostradą A4 w okolicach Lewina Brzeskiego w samochodzie prezydenta uszkodzeniu uległa opona. Auto, którym jechał, wpadło w poślizg i zsunęło się do rowu. Prezydentowi ani żadnej z towarzyszących mu osób nic się nie stało. BOR we współpracy z policją ustala przyczyny zdarzenia.




- Jak państwo widzicie, jestem cały i zdrowy. Sprawa będzie badana przez ekspertów. Jak sądzę, mam nadzieję, że zostanie zbadana porządnie i wnikliwie, bo taka rzecz się nie powinna zdarzyć - powiedział dziennikarzom prezydent, który przyjechał do Istebnej na narty.

- Natomiast głębokie podziękowania i ukłony w kierunku pana kierowcy - oficera Biura Ochrony Rządu, który prowadził samochód - dodał Duda.

Okoliczności incydentu z udziałem prezydenckiej limuzyny bada prokuratura. Prokurator Artur Rogowski z Prokuratury Okręgowej w Opolu poinformował PAP w sobotę, że w tej sprawie prowadzone jest tzw. postępowanie w niezbędnym zakresie, czyli mające na celu ustalenie, czy istnieją podstawy do wszczęcia w tej sprawie postępowania, śledztwa bądź dochodzenia. Prokuratura Rejonowa w Brzegu przeprowadziła już oględziny miejsca, gdzie doszło do uszkodzenia opony.


Prezydent wraz z małżonką składa w sobotę wizytę w Beskidzie Śląskim.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (593)
Nie zgadzam się z opinią
47
Zgadzam się z opinią
1873
~kkz 2016-03-05 (12:12) 15 godzin i 49 minut temu

My już tych ekspertów znamy. Znowu braknie parówek i coli , które będą pękać , rozrywać się , wybuchać podczas przeprowadzanych doswiadczeń.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
36
Zgadzam się z opinią
1799
~tadek 2016-03-05 (12:28) 15 godzin i 33 minut temu

Bez wątpienia próba nieudolnego zamachu.Czołg na poboczu albo myśliwiec za bardzo rzucałby się w oczy więc wypuszczono w zamglonym chwilowo obszarze kolec z asfaltu.To pewne:)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
34
Zgadzam się z opinią
1571
~tak 2016-03-05 (12:44) 15 godzin i 17 minut temu

jak by prowadził jarek nic by się nie stało

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
55
Zgadzam się z opinią
1590
~zbych 2016-03-05 (12:50) 15 godzin i 11 minut temu

Bylem blisko w czasie katasrofy limuzyny prezydenckiej. Przed katastrofa slyszalem dwa wybuchy. Gdy dotarlem na miejsce to wyraznie czulem zapach trotylu. Nie moglem podejc blizej bo teren byl otoczony przez ludzi w mundurach bez dystynkcji, ktorzy zacierali slady malych stupek.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
1284
~jaga 2016-03-05 (13:48) 14 godzin i 13 minut temu

Niektórzy tu piszacy chyba na ziolach "szamanki" jada bo tak samo pier..... jak Jaro i reszta !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
68
Zgadzam się z opinią
1069
~jjjjjj 2016-03-05 (12:02) 15 godzin i 59 minut temu

a czy prezydentowi juz przysługuje urlop? bo słyszałam, że się należy po roku pracy a tymczasem tu narty, tam narty...high life!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
35
Zgadzam się z opinią
1030
~dudek 2016-03-05 (12:02) 15 godzin i 59 minut temu

na narty zapieprza zamiast robotą się zajać znalazł się sportowiec , a polacy niech dalej bidują ,ostatnio mamy beznadziejnych prezydentów !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
54
Zgadzam się z opinią
1044
~Baśka 2016-03-05 (12:03) 15 godzin i 58 minut temu

To jest chyba jedyna wiadomość o niby prezydeńcie pana Dudy, tak prawdę powiedziawszy może mi kto powie czy prezydentem jest Duda czy Kaczyński, bo z tego co widze i słyszę to pan Kaczyński a nie głosowałam na Niego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
26
Zgadzam się z opinią
1001
~m 2016-03-05 (12:02) 15 godzin i 59 minut temu

jest dużo lepszych , którzy mogliby go zastąpić, wożą się na promocje , a kto pilnuje żyrandola ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
969
~kol 2016-03-05 (12:06) 15 godzin i 55 minut temu

powinna zostac powołana natychmiast komisja śledcza oczywiście z anotnim maciarewiczem jako przewodniczacym która to za pomoca swoich naukowców na podstawie papierowych samochodzików ustali że jest to napewno wina tuska

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
965
~lolek 2016-03-05 (12:06) 15 godzin i 55 minut temu

Ciekawe czy ekspert z USA użyje parówki?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
953
~kolo 2016-03-05 (12:27) 15 godzin i 34 minut temu

ile dostał kierowca , bo ja całe 500 , za stworzenie zagrożenia, mimo że jechałem sam, bez pasażerów ??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
943
~Polus 2016-03-05 (12:25) 15 godzin i 36 minut temu

Za moje podatki się zabawia

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
935
~RYDZYK Z RADIA CO MA RYJA 2016-03-05 (12:22) 15 godzin i 39 minut temu

jak widać ich Dobra zmiana nie dotyczy kół w Limuzynie a wg. mnie od tego powinni zacząć.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
941
~KIJEK NARCIARSKI 2016-03-05 (12:20) 15 godzin i 41 minut temu

NAUCZKA- NIE BALUJ ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW BEZWSTYDNIKU!!!!! TYLU JEST UBOGICH, A DUDEK WIELKI NARCIARZ, BALETMISTRZ NARCIARSKI. WNET ZNISZCZYCIE NAS!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
936
~ppp 2016-03-05 (12:38) 15 godzin i 23 minut temu

Czy Ziobro aresztował już oponę?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
935
~hela 2016-03-05 (12:23) 15 godzin i 38 minut temu

Błaszczak do dymisji jako pierwszy !!! dowódca ochrony do dymisji jako drugi.. a kierowca na bruk jako trzeci !!!!!! kierowca złapał grunt przez nieuwagę, nie raz widzimy jak król kierownicy jedzie lewym pasem i jadącego przed nim 150 km/h chce wyprzedzać to zjeżdża do samej krawędzi asfaltu !! nie do linii .... do końca asfaltu!!!! nic się nie stało z kołem, po prostu złąpał grunt !!! A zapytajcie która opona niby wybuchła ??? no, lewa czy prawa i dlaczego auto obróciło? !!!!! kierowca jako trzeci do wypier...nia na bruk!!! nie twórzcie znowu legendy, kto chciałby takiego rezydenta skrzywdzić?? kto???????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
930
~:) 2016-03-05 (12:12) 15 godzin i 49 minut temu

no to teraz kilogram parówek,mikrofalówka no i pare browarów i zabieramy sie do wyjasniania tej sytuacji. a zresztą ja juz wiem i inni też- to był zamach!!!!! pozdrawiam Antoni M

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
922
~milosnik przyslow 2016-03-05 (12:20) 15 godzin i 41 minut temu

Polskie przyslowie mowi ze ktos tam ma zawsze szczescie. to caly komentarz.

odpowiedz