więcej

Niezależna.pl: Szokujące zdjęcia pochodzą z materiału dowodowego MAK.

Niezależna.pl/WP.PL/Radio Zet |  dodane 2012-10-17 (13:02) 2 lata 2 miesiące 5 dni i 2 minuty temu
drukuj


Rozbity rządowy Tu-154M (zdjęcie archiwalne)
Rozbity rządowy Tu-154M (zdjęcie archiwalne) opinie video
Zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej opublikowane w internecie przez rzekomego blogera pochodzą z materiału dowodowego zgromadzonego przez rosyjski MAK - dowiedział się portal Niezależna.pl.

Przeczytaj także: Pełnomocnik J. Kaczyńskiego: czy to zdjęcia z kancelarii tajnej?

O tym fakcie podanym przez Niezależną mają świadczyć charakterystyczne podpisy pod zdjęciami.

Chodzi o drastyczne zdjęcia, które "wyciekły" do internetu. Zdjęcia zostały zrobione na miejscu katastrofy w Smoleńsku, w kostnicy i przy trumnach. Widać na nich zmasakrowane ciała. Niektóre z nich są podpisane - z opisów wynika, że na fotografiach jest ciało między innymi prezydenta Kaczyńskiego - informuje Radio ZET, które zawiadomiło o MSZ i Prokuraturę Generalną o szokujących zdjęciach w sieci.

Według ustaleń Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej pojawiły się na rosyjskich stronach internetowych 28 września bieżącego roku - poinformował Maciej Karczyński, rzecznik prasowy ABW, w oświadczeniu przesłanym do Wirtualnej Polski. Jak dodaje Karczyński: "zdjęcia zostały opublikowane i rozpowszechnione na serwerach w Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz na Ukrainie".


(kab, ap, aka)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 274 31.57%
nie 594 68.43%

Przeczytaj też

Szef MSW Jacek Cichocki: ws. zdjęć ofiar polskie służby działają od kilkunastu dni

dodane 2012-10-17 (16:35) 2 lata 2 miesiące 4 dni 20 godzin i 29 minut temu

Komitet Śledczy FR: zdjęcia nie pochodzą z materiałów rosyjskiego śledztwa

aktualizacja 2012-10-17 (16:29) 2 lata 2 miesiące 4 dni 20 godzin i 35 minut temu

"Zdjęcia ofiar w Smoleńsku zrobiono, gdy na miejscu nie było Polaków"

dodane 2012-10-17 (09:08) 2 lata 2 miesiące 5 dni 3 godziny i 56 minut temu

Radosław Sikorski ws. zdjęć ze Smoleńska: autor chce skłócić Polaków; doprowadzić do wojny domowej

dodane 2012-10-17 (09:31) 2 lata 2 miesiące 5 dni 3 godziny i 33 minuty temu

Seremet zapyta Komitet Śledczy Rosji o drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej

dodane 2012-10-16 (20:40) 2 lata 2 miesiące 5 dni 16 godzin i 24 minuty temu

Antoni Macierewicz dostał makabryczne zdjęcia ze Smoleńska kilka dni temu

dodane 2012-10-16 (19:51) 2 lata 2 miesiące 5 dni 17 godzin i 13 minut temu

Pełnomocnik J. Kaczyńskiego: czy to zdjęcia z kancelarii tajnej?

dodane 2012-10-16 (19:46) 2 lata 2 miesiące 5 dni 17 godzin i 18 minut temu

Wstrząsające zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej na jednej z rosyjskich stron internetowych

dodane 2012-10-16 (16:40) 2 lata 2 miesiące 5 dni 20 godzin i 24 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (482)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

232
117
muminka 2012-10-17 (13:45) 2 lata 2 miesiące 4 dni 23 godziny i 19 minut temu

jakoś mało ufam NIezależnej :P

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

92
13
~wolnyczlek 2012-10-17 (14:50) 2 lata 2 miesiące 4 dni 22 godziny i 14 minut temu

Obejrzalem te zdjecia jako wolny obywatel wolnego kraju do ciezkiej cholery...I co sie stalo z tego powodu ze je obejrzalem??? NIC....Dosc juz tej urzedniczej polskiej bezczelnosci i kneblowania mediow zakazem pokazywania.....dosc juz tego ...temu panu juz dziekujemy ...

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

82
8
~QW 2012-10-17 (14:37) 2 lata 2 miesiące 4 dni 22 godziny i 27 minut temu

WLAŚNIE SKREŚLAM WP Z ULUBIONYCH ZA CENZURE I ŚCIEME JAK WAM NIE WSTYD BLOKOWAĆ TYSIĄCE KOMENTARZY U WAS 170. A NA ONECIE 500.OOO TYS WSTYD SKREŚLAM JA I TYSIĄCE INNYCH ,MILLEJ ZABAWY ALE SAMI ZE SOBĄ I Z RZĄDEM SPRZEDAJNE DUPKI

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

131
62
~mn 2012-10-17 (13:47) 2 lata 2 miesiące 4 dni 23 godziny i 17 minut temu

Poziom Wirtualnej sięga poziomu Niezależnej czyli bruku.Tfu......

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

159
91
~JFL 2012-10-17 (14:52) 2 lata 2 miesiące 4 dni 22 godziny i 12 minut temu

Lepiej zmienic polskie obywatelstwo na amerykanskie, brytyjskie, francuskie nawet niemieckie, co to za kraj ktory nie potrafi ochronic prezydenta - myslicie ze was ochroni ?

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

70
6
~ss 2012-10-17 (16:21) 2 lata 2 miesiące 4 dni 20 godzin i 43 minuty temu

nad czym tu deliberowac wymordowano nam elite naszego rzadu i teraz skretnie sie tuszuje -----panie tusk chyba sie z tego nie wyplaczesz a zadyma po dzisiejszej publikacji wisi w powietrzu

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

90
28
~Polska Walcząca 2012-10-17 (14:43) 2 lata 2 miesiące 4 dni 22 godziny i 21 minut temu

Dla POj...ów rozkładające się trupy to NIC. ZERO człowieczeństwa. ZERO. Ale tak jest nowocześniej i POstępowo. Zobaczymy kiedy ktoś będzie szczał na wasze śmierdzące truchła. Żal mi was POj...by

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

74
14
~MoherMajor 2012-10-17 (13:35) 2 lata 2 miesiące 4 dni 23 godziny i 29 minut temu

Powiedzcie, czy można jeszcze bardziej poniżyć Kaczyńskiego. W/g mnie jest to niemożliwe.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

61
4
~marta 2012-10-17 (15:48) 2 lata 2 miesiące 4 dni 21 godzin i 16 minut temu

oczywiście nasi nic z tym nie zrobia bo siedzą jak piz### w trawie!!!!!! dla mnie to poniżające a za razem pradę pokazali, tak nas szanują, gów#### sobie z nas robia!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

235
180
~Zenon Buuc 2012-10-17 (14:05) 2 lata 2 miesiące 4 dni 22 godziny i 59 minut temu

Dosyć tego cyrku smoleńskiego, dosyć szumowiny kaczyńskiego

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

66
17
~~gość 2012-10-17 (15:14) 2 lata 2 miesiące 4 dni 21 godzin i 50 minut temu

takie efekty jak widać na zdjęciach powoduje bomba dokładnie bomba termo-baryczna, pooglądajcie zdjęcia zwłok z innych katastrof i porównajcie sobie, jako ekspert mogę to stwierdzić ale nie trzeba wcale być wybitnym specjalistą a by to dostrzec min. po tym że większnść zwłok pozbawiona jest ubrań, znacznym rozczłonkowaniu samolotu z tak niskiej wysokości, powbijane nity w zwłoki, to tylko moja opinia głównie ze zdjęć, jak mógł bym obejrzeć wrak to dowiedział bym się czegoś więcej, a tak po za marginesem, jak można dać obcemu kraju rządowy samolot nie pozostawiając na miejscu żadnych polskich funkcjonariuszy, za to powinno iść się do kicia na długie lata

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

126
84
~dt 2012-10-17 (13:30) 2 lata 2 miesiące 4 dni 23 godziny i 34 minuty temu

Kiedy to się skończy z tym smoleńskiem?

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

41
1
~ubawiony 2012-10-17 (13:55) 2 lata 2 miesiące 4 dni 23 godziny i 9 minut temu

To jest "robota" rosyjskich służb specjalnych! Metoda ta nazywa się....DEZINTEGRACJA!:) Specjalnie wypuszczane są takie "kwiatki", aby zdezintegrować określone środowisko! W tym wypadku takim "środowiskiem" jest...Polska! My Polacy "skaczemy sobie do gardeł", a oni sie cieszą! Im większe zamieszanie wywołają, tym Polska będzie bardziej wenętrznie podzielona, a co za tym idzie słabsza...!!! Dajecie sobą manipulowac jak...dzieci!:) Najlepiej pozabijajcie się, a oni tylko na to...czekają!:)))

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

43
4
~Z 2012-10-17 (14:49) 2 lata 2 miesiące 4 dni 22 godziny i 15 minut temu

Zdjęcia były w posiadaniu MAKu, tak? To nawet jeśli ktoś je samowolnie wrzucił wina leży po stronie Rosyjskiej. Nie dopełnili należytej staranności dla zabezpieczenia dowodów katastrofy. To nie jakaś tam pomyłka. Tylko celowa robota.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

207
169
~edyyy 2012-10-17 (13:29) 2 lata 2 miesiące 4 dni 23 godziny i 35 minut temu

jakie to już jest nudne........kiedy się wreście skończy temat - Smoleńsk???

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

47
13
~xxx 2012-10-17 (15:44) 2 lata 2 miesiące 4 dni 21 godzin i 20 minut temu

Obejrzałem film-szokujące zdjecia........bez wzgledu na opcje polityczną każdego z nas,to byli polacy,nasi rodacy-straszny żal.Druga sprawa to że nasze kochane PO zostawiło sprawe ruskim...Tusek może bał sie fiknąć putinkowi,a i na reke mu była eliminacja okolo 100 członków opozycji z prezydentem na czele.A i po co mial sie brać za wyjaśnianie sprawy -co by nie zrobił opozycja wykorzystałaby to przeciw niemu....reasumując zachował sie jak najlepiej jako przywódca swojej partii-prywate i interes własnej grupy podniósł ponad ogólnonarodowy interes dojścia prawdy-który miał obowiązek bronić jako premierRP....ale rudy lis nie ma odwagi cywilnej i najpierw jest szefem i kolegom partyjnym a potem mężem stanu-NADER WĄTPLIWYM

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

44
13
~donka 2012-10-17 (14:51) 2 lata 2 miesiące 4 dni 22 godziny i 13 minut temu

Ponoć odkryli planetę podobną do ziemi może tam powinniśmy wysłać nasz rząd ha ha ha . Ale w tym kraju na każdym kroku jest syf.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

40
9
~z Niemodlina 2012-10-17 (14:50) 2 lata 2 miesiące 4 dni 22 godziny i 14 minut temu

a co na to autor wojny polsko-polskiej, który swe urzędowanie rozPOczął od podzielenia Polaków na zaściankowe moherowe berety i nowoczesnych Europejczyków ????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

30
0
~ziha 2012-10-17 (14:29) 2 lata 2 miesiące 4 dni 22 godziny i 35 minut temu

Nie lubię ani PiS-u ani PO. Uważam, że jako Prezydentowi RP należy się szacunek. Dla mnie osobiście zdjęcia nie były drastyczne (mogę po prostu oglądać drastyczne rzeczy), ale nie do pomyślenia jest by coś takiego mogło wyciec! Nie powinny być TOP SECRET? Osoby biorące udział w tym powinny coś podpisywać by takie rzeczy nie wyciekały. Dla mnie to oznaka braku szacunku dla polskiego Prezydenta i innych ofiar. Czy ktoś za to odpowie? Co na to rząd? Będą żądać wyjaśnień?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

37
10
~piotr 2012-10-17 (16:09) 2 lata 2 miesiące 4 dni 20 godzin i 55 minut temu

obecny nasz rzad to nawet jak by ruskie srali to ci by sie oblizywali ze jaka to pyszna czekolada

odpowiedz