więcej

mazowieckie

Karambol samochodowy pod Warszawą.

IAR |  aktualizacja 2010-03-29 (07:13) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 10 godzin i 3 minuty temu
drukuj

Trasa krajowa numer 8, która przez znaczną część nocy była nieprzejezdna, została odblokowana. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie powiedział, że ruch odbywa się w obu kierunkach.



Wieczorem na 435. kilometrze, w powiecie pruszkowskim zderzyły się cztery pojazdy - dwa TIR-y i dwa samochody osobowe.


(db, mg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 8 25%
nie 24 75%

Przeczytaj też

Pięć samochodów zderzyło się na obwodnicy Gorzowa

dodane 2010-11-25 (18:19) 3 lata 10 miesięcy 29 dni 22 godziny i 57 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (46)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~kropek 2010-03-29 (07:02) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 10 godzin i 14 minut temu

aaa ty BB widziales??
ww ty BB widziałes wypadek ze mowisz ze nie miał szans?? pewnie jestes z drugiego kranca polski i opowiadasz jakies bajki a tam moze zadnego bmw nawet nie bylo. A jesli mieszkasz blisko to pewnie uslyszales jakies plotki bo to ze to widziałes to jest malo prawdopodbne. Wiec moze lepij sie nie wypowiadajmy skoro nic nie wiemy!!?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Marian 2010-03-29 (02:17) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 14 godzin i 59 minut temu

To można było nazwać karambolem
Mimo tego że to 4 auta się zderzyły. To wypadek wyglądał strasznie 2 osoby zginęły. Gdyby straż pożarna przyjechała z po 5 minutach, a nie po 25 minutach może by żyli bo oni jeszcze żyli.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

0
0
~profesor ciekawski 2010-03-29 (09:56) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 7 godzin i 20 minut temu

dlaczego kierowcy ciężarówek nie zachowują odstępu między swoimi ciężarówkami , tylko jadą zderzak w zderak? a potem się dziwią ci kierowcy ciężarówek że przed ich ciężarówkę wjeżdżają kierowcy osobówek i heblują im przed samym nosem , bo innej możliwości nie ma... niech mi odpowie na to pytanie jakiś mądry kierowca ciężarówki który jest najlepszym kierowcą ciężarówki na świecie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Kania 2010-03-29 (09:23) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 7 godzin i 53 minuty temu

Kto to jest tirowiec?
Wsiokiem to ty jesteś. A kto to jest "tirowiec" chyba kierowca tira. A wypadki to głównie przez osobówki są bo każdy się wciska przed tira żeby za nim nie jechać wolno a potem przed samą maską hamują i myślą że tir waży tyle co osobówka i też zdąrzy wyhamowac za nim, a potem wielkie zdziwienie i wina oczywiście tira. Trochę wyobraźni ludzie.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Marian 2010-03-29 (10:25) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 6 godzin i 51 minut temu

Tiry jadące tranzytem powinny być przewożone koleją,
dla jadących drogą max prędkość 80 km/h, zakaz wyprzedzania, odstęp do jadącego przd nim nie mniej niż 100m jeśli prędkość przekracza 50 km/h. Za nieprzestrzeganie mandat w wys. np. 2000. Obowiązkowo GPS z anteną zewnętrzną do monitorowania.

odpowiedz

0
0
~kierowca 2010-03-29 (09:48) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 7 godzin i 28 minut temu

Podać Nr rejestracyjne pojazdów. Większość to wsioki.
Dziwie się, że policja nie stoi non stop w Al,Krakowskiej i Al.Katowickiej. Tam napływowa banda zarówno TIR-y jak i osobówki szaleją jak potłuczeni. Radiowóz, radar i kontrole nośności powinny być przeprowadzane non stop. Szczególnie polecam samochody z rejestracją zaczynającą się na "E"

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~stomb 2010-03-29 (09:32) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 7 godzin i 44 minuty temu

karambolem jest hanyski przedstawiciel handlowy mknący Al. Krakowską na najważniejsze w życiu
spotkanie handlowe w celu sprzedania swojej brudnej od wyngla kichy...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~kloss 2010-03-29 (09:54) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 7 godzin i 22 minuty temu

Wsioki to nazywają ciężarówki TIR-ami
i to nie douczone.

odpowiedz

0
0
~małolat 2010-03-29 (09:53) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 7 godzin i 23 minuty temu

Ich gęba mówi wszystko. Wara od miasta !!!!!!
Niech robią państwo cud u siebie

odpowiedz

0
0
~pieszy 2010-03-29 (09:51) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 7 godzin i 25 minut temu

Nie wpuszczać do Warszawy napływowej hołoty !!!!
Ich chęć zrobienia kariery jest okropna. Zjedzą gówno i popija moczem dla uzyskania forsy.

odpowiedz

0
0
~ja 2010-03-29 (01:22) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 15 godzin i 54 minuty temu

Byłem zaraz po wypadku. MASAKRA 2 TIRY i 2 Osobówki. Miazga !!!
Totalna miazga z osobówki. BMW X6 totalnie zmiazdzone jak puszka po piwie!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Kres 2010-03-29 (09:48) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 7 godzin i 28 minut temu

Bracia Kierowcy!
Bracia kierowcy wybaczmy tym malointeligentnym reprezentantom naszej nacji mala widze na temat ciezarowke . Przecie widzicie ze dla kazdego nidzielnego kierowcy widok ciezarowki to widok zabojcy a nie clzowieka ktory zarabia na chleb i o wiele gorsze warunki zycia ma niz ten o to czlowiek ktory nazwal nas Wiesniakami :) koledzy prosze nei zrozumiemy jego malej wiedzy bo do 30 roku zycia utrzymywala go zona a teraz robi to matka i nei schanbil swojej reki normalna praca :) pozdrowienia z Mazur od kierowcy cysterny :)

odpowiedz

0
0
~Jedrek 2010-03-29 (08:42) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 8 godzin i 34 minuty temu

Na badania psychotechniczne wyslać...
Tirowców...tam jeżdżą same wsioki...co wypadek to tirowiec...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~obcy 2010-03-29 (09:37) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 7 godzin i 39 minut temu

obcy
sam jestes wsiokiem odwal sie od tiruw jak nie wiesz co to jest

odpowiedz

0
0
~kierowca 2010-03-29 (09:22) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 7 godzin i 54 minuty temu

zabójcy-tiry
Widziałem w sobotę co wyprawiają na odcinku Stanisławów -Łochów TIRY. TO ZGROZA!!!! Jak długo jeszcze mamy tolerować poczynania tych bandytów????

odpowiedz

0
0
~polak 1960 2010-03-29 (09:17) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 7 godzin i 59 minut temu

warszawiaki - szybko "chapia" na kase, szybko chca dorownac MILIONEROM
szybko....GINA ....amen !

odpowiedz

0
0
~ptysiek 2010-03-29 (09:10) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 8 godzin i 6 minut temu

Karambol...
Zdarzenie drogowe nazywamy karambolem wówczas, gdy w tymże zdarzeniu bierze udział przynajmniej 5 pojazdów. A poza tym, wyrazy współczucia... Znów zginęli niepotrzebnie...

odpowiedz

0
0
~tolo 2010-03-29 (09:06) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 8 godzin i 10 minut temu

uprawnienia z traktora i już gotowy król szos

odpowiedz

0
0
~zeno 2010-03-29 (08:25) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 8 godzin i 51 minut temu

Karambol na polskich drogach.
Rozwijanie państwa do nowoczesnego członka Unii Europejskiej bez zbudowania podstawowej infrastruktury takiej jak drogi,jest politycznym błędem lub sabotażem za który odpowiadają PO,PIS i reszta.Oczywistym skutkiem tego muszą być wypadki i korambole.

odpowiedz

0
0
~pk 2010-03-29 (00:27) 4 lata 6 miesięcy 26 dni 16 godzin i 49 minut temu

Zderzenie czterech samochodów to karambol?
To chyba wypadek z udziałem czterech pojazdów.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińska CKW: wyborów nie będzie w 15 okręgach na wschodzie
dodane 2014-10-25 (13:43) 3 godziny i 33 minuty temu

materiał wideo

Amerykanin skoczył z ponad 41 km. Pobił kosmiczny rekord Felixa Baumgartnera
dodane 2014-10-25 (14:56) 2 godziny i 20 minut temu

"Samotne wilki" dżihadu polują na Zachodzie z inspiracji Al-Kaidy i IS
dodane 2014-10-25 (12:03) 5 godzin i 13 minut temu

Donald Tusk zabrał głos w sprawie spotkania z Władimirem Putinem
dodane 2014-10-24 (07:35) 1 dzień 9 godzin i 41 minut temu

Wybuch gazu w Katowicach. Akcja została zakończona
dodane 2014-10-24 (06:24) 1 dzień 10 godzin i 52 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 14691